Co je to?
Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Co je to Mandel? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Mandel?

Slovo mandel v matematice označuje číslo patnáct. Jedná se o archaické slovo, které se již v dnešní běžné mluvě nevyužívá. Tato stará míra označovala tedy patnáct kusů, které pokud se daly dohromady ve čtyřech mandelích, vyšla z toho kopa. Slovo mandel též označuje stojící obilný svazek snopů - panáka.


Co je to Mandel? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mandel sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Mandel patří do sekce Matematika

Klíčová slova: pojem, slovník, co znamená, wiki, synonymum, přesný význam, význam pojmu, Matematika, slovo, co je to Mandel?, Matematika, lexikon, co to je, odborné názvosloví, význam, terminologie, heslo, Mandel


Pojem Mandel je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Mandel lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Mandel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mandel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Mandel ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Mandel ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Mandel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Mandel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Mandel například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Mandel? resp. co přesně znamená slovo Mandel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandel, odpověď na dotaz co je to Mandel?. Víte např. kdo to je Amant? Znáte a víte kdo je Islámista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Mandel v jiné sekci než Matematika. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem