Co je to?
Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Co je to Mandel? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mandel?

Slovo mandel v matematice označuje číslo patnáct. Jedná se o archaické slovo, které se již v dnešní běžné mluvě nevyužívá. Tato stará míra označovala tedy patnáct kusů, které pokud se daly dohromady ve čtyřech mandelích, vyšla z toho kopa. Slovo mandel též označuje stojící obilný svazek snopů - panáka.


Co je to Mandel? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Mandel sdílejte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mandel je v kategorii Matematika

Klíčová slova: význam pojmu, Matematika, význam slova, pojem, termín, Matematika, definice pojmu, odborný výraz, heslo, formulace, přesný význam, vysvětlení, definice, odborné názvosloví, slovník, synonymum, terminus technicus, co znamená


Pojem Mandel je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat pojem Mandel ve Wikipedii

Najít termín Mandel ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mandel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mandel ve Wikimedia Commons

Najít výraz Mandel ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Mandel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mandel například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Mandel? resp. co to je Mandel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandel, odpověď na dotaz co je to Mandel?. Víte např. kdo to je Nela Lisková? Znáte a víte kdo je Islámista? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Matematika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem