Co je to?
Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Co je to Mandel? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Mandel?

Slovo mandel v matematice označuje číslo patnáct. Jedná se o archaické slovo, které se již v dnešní běžné mluvě nevyužívá. Tato stará míra označovala tedy patnáct kusů, které pokud se daly dohromady ve čtyřech mandelích, vyšla z toho kopa. Slovo mandel též označuje stojící obilný svazek snopů - panáka.


Co je to Mandel? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Mandel? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Mandel je v kategorii Matematika

Klíčová slova: co je to Mandel?, terminus technicus, Matematika, slovo, termín, informace, synonymum, definice pojmu, co znamená, přesný význam, lexikon, názvosloví, definice, heslo, Matematika, vysvětlení, terminologie, význam


Pojem Mandel je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mandel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Mandel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Mandel ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Mandel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Mandel na Google.cz

Najít pojem Mandel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Mandel například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Mandel? resp. co přesně označuje termín Mandel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandel, odpověď na dotaz co je to Mandel?. Víte např. kdo to je Lucifer? Znáte a víte kdo je Teenager? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Matematika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem