Co je to?
Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Co je to Mandel? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Mandel?

Slovo mandel v matematice označuje číslo patnáct. Jedná se o archaické slovo, které se již v dnešní běžné mluvě nevyužívá. Tato stará míra označovala tedy patnáct kusů, které pokud se daly dohromady ve čtyřech mandelích, vyšla z toho kopa. Slovo mandel též označuje stojící obilný svazek snopů - panáka.


Co je to Mandel? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Mandel. Co znamená odborný pojem Mandel z kategorie Matematika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Mandel s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mandel se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, synonymum, Matematika, slovník, názvosloví, Matematika, přesný výraz, popis, terminologie, definice, význam slova, terminus technicus, význam, heslo, pojem, informace, slovo


Pojem Mandel je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Mandel zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mandel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Mandel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Mandel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Mandel ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Mandel ve Wikislovníku

Najít slovo Mandel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mandel například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Mandel? resp. co znamená výraz Mandel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mandel, odpověď na dotaz co je to Mandel?. Víte např. kdo to je Usmrkanec? Znáte a víte kdo je Teenager? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Matematika). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem