Co je to?
Definice výrazu Alabastr. Co znamená odborný pojem Alabastr z kategorie Materiály?

Co to je Alabastr? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Alabastr?

Alabastr je čistě bílá odrůda sádrovce. Alabastr se používá na výrobu různých dekoračních předmětů, např. sošek. Jako dekorační kámen byl alabastr oblíbený již v antice. Alabastr je sedimentární minerál vzniklý vysrážením z mořské vody v mělkých zálivech. Dále je také hydrotermální, vzniklý z vulkanických plynů (fumaroly) a příležitostně i jako druhotný minerál v oxidační zóně sulfátových usazenin.


Co je to Alabastr? Význam slova, termín, Definice výrazu Alabastr. Co znamená odborný pojem Alabastr z kategorie Materiály?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Alabastr? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Alabastr je v sekci materiály

Klíčová slova: co to je, termín, význam slova, význam, pojem, vysvětlení, slovník, slovo, Alabastr, přesný význam, materiály, synonymum, odborný výraz, definice, terminologie, co znamená, názvosloví, lexikon


Pojem Alabastr je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Alabastr

Zkusit najít frázi Alabastr ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Alabastr ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Alabastr ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Alabastr na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alabastr ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Alabastr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Alabastr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Alabastr? resp. jaký je význam slova Alabastr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Alabastr, odpověď na dotaz co je to Alabastr?. Víte např. kdo to je Sapiosexuál? Znáte a víte kdo je Bud Spencer? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v materiály. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?