Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tamaryšek. Co znamená pojem Tamaryšek z kategorie Rostliny?

Co je to Tamaryšek? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Tamaryšek

Tamaryšek je keř nebo nižší strom z čeledi tamaryškovitých. Má drobnější listy i květy. Může být stálezelený nebo opadavý, s růžovými nebo bělavými květy v hroznech nebo latách. Plody jsou tobolky s ochlupenými semeny. Množí se pomocí řízků.
Tamaryšek má rád světlo a teplo. Dobře snáší sucho, lze ho využít jako solitéru nebo jako živý plot.


Co je to Tamaryšek? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tamaryšek. Co znamená pojem Tamaryšek z kategorie Rostliny?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Tamaryšek můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tamaryšek je v sekci Rostliny

Klíčová slova: wiki, definice, odborný výraz, názvosloví, přesný význam, přesný výraz, termín, heslo, lexikon, definice pojmu, formulace, synonymum, Rostliny, slovo, odborné názvosloví, co znamená, slovník, Tamaryšek


Pojem Tamaryšek je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Co označuje termín Tamaryšek? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Tamaryšek (Tamarix) je rod rostlin patřící do čeledě tamaryškovité (Tamaricaceae). Tamaryšky jsou keře nebo nízké stromy s drobnými, šupinovitými listy a malými květy.

Další informační zdroje o slovu Tamaryšek

Zkusit najít termín Tamaryšek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Tamaryšek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Tamaryšek ve Wikislovníku

Najít výraz Tamaryšek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Tamaryšek na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tamaryšek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tamaryšek například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Tamaryšek? resp. co vlastně znamená slovo Tamaryšek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tamaryšek, odpověď na dotaz co je to Tamaryšek?. Víte např. kdo to je Producent? Znáte a víte kdo je John Lennon? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Tamaryšek i v jiných kategoriích (než Rostliny). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.