Co je to?
Definice odborného termínu, slova Remarketing. Co znamená pojem Remarketing z kategorie Internet?

Co je to Remarketing? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Remarketing

Remarketing je název metody pro směřování internetové reklamy na vybranou cílovou skupinu. Tento systém nabízí Google AdWords. Jedná se o možnost oslovení těch lidí, kteří již jednou navštívili web zadavatele. Jejich prohlížeč si uloží cookies a přiřadí je do seznamu uživatelů, kteří jsou pak cíleně osloveni pomocí bannerů nebo textové inzerce.
Prostřednictvím remarketingu jsou návštěvníci na web přiváděni proto, aby dokončili cíl, většinou se jedná o dokončení objednávky a nákup.


Co je to Remarketing? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Remarketing. Co znamená pojem Remarketing z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Remarketing s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Remarketing se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, co je to Remarketing?, přesný výraz, význam, terminus technicus, popis, co to je, Internet, informace, přesný význam, co znamená, Remarketing, slovník, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, heslo


Pojem Remarketing je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít výraz Remarketing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Remarketing na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Remarketing ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Remarketing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Remarketing na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Remarketing ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Remarketing například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Remarketing? resp. jaká je definice termínu Remarketing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Remarketing, odpověď na dotaz co je to Remarketing?. Víte např. kdo to je Account manager? Znáte a víte kdo je Donátor? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.