Co je to?
Definice odborného termínu, slova Remarketing. Co znamená pojem Remarketing z kategorie Internet?

Co je to Remarketing? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Remarketing

Remarketing je název metody pro směřování internetové reklamy na vybranou cílovou skupinu. Tento systém nabízí Google AdWords. Jedná se o možnost oslovení těch lidí, kteří již jednou navštívili web zadavatele. Jejich prohlížeč si uloží cookies a přiřadí je do seznamu uživatelů, kteří jsou pak cíleně osloveni pomocí bannerů nebo textové inzerce.
Prostřednictvím remarketingu jsou návštěvníci na web přiváděni proto, aby dokončili cíl, většinou se jedná o dokončení objednávky a nákup.


Co je to Remarketing? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Remarketing. Co znamená pojem Remarketing z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Remarketing s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Remarketing patří do kategorie Internet

Klíčová slova: synonymum, význam slova, termín, popis, odborné názvosloví, formulace, definice pojmu, lexikon, terminus technicus, pojem, význam, přesný výraz, vysvětlení, Internet, heslo, názvosloví, informace, definice


Pojem Remarketing je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Remarketing v následujících vyhledávačích

Zkusit najít výraz Remarketing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Remarketing ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Remarketing ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Remarketing na Youtube

Hledat termín Remarketing ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Remarketing na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Remarketing například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Remarketing? resp. co je to Remarketing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Remarketing, odpověď na dotaz co je to Remarketing?. Víte např. kdo to je Cynik? Znáte a víte kdo je Donátor? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.