Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nuda. Co znamená pojem Nuda z kategorie Psychologie?

Co je to Nuda? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Nuda?

Nuda je psychologický termín pro duševní stav, který je velmi nepříjemný a naštěstí pouze přechodný. Postižený člověk má pocit naprostého nezájmu o věci, kterým se obvykle věnoval. Má potíže se soustředěním, a i když si přeje věnovat se obvyklým činnostem, nedokáže se pro ně nadchnout.
Typickým projevem nudy je nespokojenost a rozmrzelost, člověk se cítí unavený, má špatnou až depresivní náladu. Tento stav může nastat i bez zjevného důvodu.


Co je to Nuda? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nuda. Co znamená pojem Nuda z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Nuda se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: pojem, názvosloví, vysvětlení, Psychologie, odborné názvosloví, Nuda, co je to Nuda?, popis, přesný význam, informace, slovo, Psychologie, terminus technicus, terminologie, wiki, přesný výraz, synonymum, význam pojmu


Pojem Nuda je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Nuda doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Nuda ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nuda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Nuda na Youtube

Hledat pojem Nuda ve Wikislovníku

Najít pojem Nuda na Google.cz

Najít termín Nuda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Nuda například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Nuda? resp. co označuje slovo Nuda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nuda, odpověď na dotaz co je to Nuda?. Víte např. kdo to je Tatiana Pauhofová? Znáte a víte kdo je Psycholog? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.