Co je to?
Definice výrazu Inkognito. Co znamená odborný pojem Inkognito z kategorie Různé?

Co je Inkognito? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Inkognito?

Lidé se čas od času potřebují někam dostat, ale nesmí je přitom poznat nikdo známý. Využívat těchto situací mohou třeba slavné osobnosti, které chtějí vyrazit mezi obyčejné lidi nepoznané. Takové tajné výpravě na zapřenou se říká, že se osoba někde nachází inkognito. Stavu inkognito se může dosáhnout různými převleky a úpravami vzhledu.

Co je to Inkognito? Význam slova, termín, Definice výrazu Inkognito. Co znamená odborný pojem Inkognito z kategorie Různé?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Napsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Inkognito? s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Inkognito je v sekci různé

Klíčová slova: slovník, různé, přesný význam, terminologie, význam pojmu, odborné názvosloví, přesný výraz, definice, co znamená, význam slova, různé, odborný výraz, slovo, co je to Inkognito?, názvosloví, definice pojmu, informace, heslo


Pojem Inkognito je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Inkognito hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít heslo Inkognito ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Inkognito ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Inkognito ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inkognito ve Wikimedia Commons

Najít heslo Inkognito ve Wikipedii

Najít slovo Inkognito ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Inkognito například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte co znamená slovo Inkognito? resp. co znamená Inkognito? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Inkognito, odpověď na dotaz co je to Inkognito?. Víte např. kdo to je Pardál? Znáte a víte kdo je Marie Pojkarová? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.