Co je to?
Definice výrazu, termínu Outfit. Co znamená odborný pojem Outfit z kategorie Různé?

Co je Outfit?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Outfit

Outfit v doslovném překladu znamená výstroj, výzbroj, ustrojení. Ve světě módy se jako outfitu označuje kompletní oblečení, které je sladěné střihem, barvou i módním stylem. K outfitu patří i doplňky, tedy šperky, kabelky, hodinky a další, obuv, líčení obličeje, upravené nehty a samozřejmě i odpovídající účes.
V módním žargonu slovo outfitu zcela zdomácnělo a je hojně využíváno například autory módních blogů a článků o módě.

Co je to Outfit? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Outfit. Co znamená odborný pojem Outfit z kategorie Různé?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Outfit je v kategorii různé

Klíčová slova: terminologie, wiki, synonymum, význam pojmu, informace, přesný význam, co znamená, odborné názvosloví, definice, význam slova, slovo, přesný výraz, co to je, pojem, různé, definice pojmu, odborný výraz, terminus technicus


Pojem Outfit je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Outfit ve Wikislovníku

Hledat frázi Outfit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Outfit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Outfit ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Outfit ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Outfit ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Outfit například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je význam slova Outfit? resp. co se skrývá pod slovem Outfit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Outfit, odpověď na dotaz co je to Outfit?. Víte např. kdo to je Edgar Allan Poe? Znáte a víte kdo je Romanista? Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Fialový vzorovaný otazník, outfit, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.