Co je to?
Výraz, termín, definice slova Offsetová hypotéka. Co znamená odborný pojem Offsetová hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Offsetová hypotéka? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Offsetová hypotéka?

Offsetová hypotéka je druh hypotéky, který byl vytvořen pro konzervativní klientelu. Takoví zájemci o hypotéku sice vlastní hotovost, ale nemají v úmyslu využít ji jako akontaci. Tyto peníze však nechtějí investovat ani zhodnotit. Offsetová hypotéka jim nabízí možnost uložení této hotovosti na spořicím účtu v bance bez úročení.
Její výhodou je to, že klient platí úroky pouze z rozdílu mezi výší uložené hotovosti a výší poskytnutého úvěru. Peníze na spořicím účtu současně slouží jako rezerva a je s nimi možno disponovat.


Co je to Offsetová hypotéka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Offsetová hypotéka. Co znamená odborný pojem Offsetová hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Offsetová hypotéka) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Offsetová hypotéka patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, pojem, Bankovnictví, co je to Offsetová hypotéka?, vysvětlení, odborné názvosloví, Bankovnictví, informace, termín, popis, význam, terminus technicus, co znamená, Offsetová hypotéka, význam pojmu, přesný význam, odborný výraz, wiki


Pojem Offsetová hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Offsetová hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Offsetová hypotéka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Offsetová hypotéka ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Offsetová hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Offsetová hypotéka na Google.cz

Hledat videa s názvem Offsetová hypotéka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Offsetová hypotéka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Offsetová hypotéka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Offsetová hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Offsetová hypotéka, odpověď na dotaz co je to Offsetová hypotéka?. Víte např. kdo to je Anna Kadeřávková? Znáte a víte kdo je Alexander Ovečkin? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.