Co je to?
Definice výrazu, termínu Represe. Co znamená odborný pojem Represe z kategorie Právo?

Co je to Represe? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Represe?

Represe je druh útisku nebo postihu vůči jedincům, skupině občanů, národům nebo státům. V právu se jedná o druh potrestání, společenského trestu, který je uložen právní cestou. Jde o působení na pachatele trestného činu za účelem zabránit páchání další trestné činnosti, vytvořit podmínky jejich převýchovy a usnadnit jejich zpětné začlenění do společnosti.
Represe musí mít rozumnou míru, jinak by nesplnila svůj účel.


Co je to Represe? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Represe. Co znamená odborný pojem Represe z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Represe je v kategorii Právo

Klíčová slova: slovník, co znamená, přesný význam, odborný výraz, Represe, synonymum, Právo, význam pojmu, heslo, význam, co to je, vysvětlení, wiki, odborné názvosloví, význam slova, terminus technicus, popis, formulace


Pojem Represe je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Represe na Youtube

Hledat výraz Represe na Google.cz

Vyhledat heslo Represe ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Represe ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Represe ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Represe ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Represe například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Represe? resp. jaká je definice slova Represe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Represe, odpověď na dotaz co je to Represe?. Víte např. kdo to je Jaromír Nohavica? Znáte a víte kdo je Duch Svatý? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Právo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.