Co je to?
Definice výrazu, termínu Represe. Co znamená odborný pojem Represe z kategorie Právo?

Co je to Represe? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Represe?

Represe je druh útisku nebo postihu vůči jedincům, skupině občanů, národům nebo státům. V právu se jedná o druh potrestání, společenského trestu, který je uložen právní cestou. Jde o působení na pachatele trestného činu za účelem zabránit páchání další trestné činnosti, vytvořit podmínky jejich převýchovy a usnadnit jejich zpětné začlenění do společnosti.
Represe musí mít rozumnou míru, jinak by nesplnila svůj účel.


Co je to Represe? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Represe. Co znamená odborný pojem Represe z kategorie Právo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Represe? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Represe je v kategorii Právo

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam, definice pojmu, pojem, názvosloví, termín, přesný význam, co to je, terminologie, terminus technicus, formulace, wiki, Represe, definice, popis, synonymum, slovník, přesný výraz


Pojem Represe je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Represe na Google.cz

Zkusit najít výraz Represe ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Represe ve Wikislovníku

Najít heslo Represe ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Represe ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Represe ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Represe například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Represe? resp. co se přesně ukrývá za slovem Represe? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Represe, odpověď na dotaz co je to Represe?. Víte např. kdo to je Osoba blízká? Znáte a víte kdo je Duch Svatý? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.