Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hybridní pohon. Co znamená pojem Hybridní pohon z kategorie Technika?

Co je to Hybridní pohon? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hybridní pohon

Hybridní pohon je označení pohonu využívajícího pro jeden dopravní prostředek několik různých zdrojů energie. Kombinovány jsou například spalovací motory a elektromotory s akumulátory, spalovací motory a setrvačníky nebo elektromotory s akumulátory a palivový článek.
Nejčastěji se využívají spalovací motory v kombinaci s elektromotory a akumulátory. Hybridní pohon je používán především v automobilovém průmyslu, protože spalovací motory mají nízkou účinnost.


Co je to Hybridní pohon? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hybridní pohon. Co znamená pojem Hybridní pohon z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hybridní pohon se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: co to je, popis, terminus technicus, vysvětlení, wiki, odborný výraz, co je to Hybridní pohon?, význam pojmu, terminologie, informace, pojem, definice, Hybridní pohon, Technika, slovo, lexikon, co znamená, termín


Pojem Hybridní pohon je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Hybridní pohon? Definice slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Hybridní pohon je označení pro kombinaci několika zdrojů energie pro pohon jednoho dopravního prostředku. Nejčastěji se tím myslí kombinace elektrické a jiné trakce, jako je tomu u hybridního automobilu, kde se jedná o kombinaci elektromotoru a spalovacího motoru. Hybridní pohony jsou využívány především v silniční a železniční dopravě.

Více informací o pojmu Hybridní pohon lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Hybridní pohon na Google.cz

Hledat pojem Hybridní pohon ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Hybridní pohon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Hybridní pohon ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hybridní pohon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Hybridní pohon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hybridní pohon například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Hybridní pohon? resp. co znamená Hybridní pohon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní pohon, odpověď na dotaz co je to Hybridní pohon?. Víte např. kdo to je Patrick Kane? Znáte a víte kdo je Rajda? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.