Co je to?
Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Co je to SAP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu SAP?

Společnost SAP sídlí v německém městě Walldorf a zabývá se výrobou produktů z oblasti informačních systémů ERP. Společnost byla založena již v roce 1972 pěti bývalými pracovníky firmy IBM.
Nejznámější produkty spadají do řady mySAP a nesou název SAP R/3. Jedná se o software sloužící pro řízení podniku. Firma SAP přišla i s informačním systémem pro malé a střední firmy s názvem SAP Business One.


Co je to SAP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to SAP? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín SAP je v sekci Software

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, co je to SAP?, přesný význam, formulace, terminologie, termín, význam, co to je, vysvětlení, význam pojmu, Software, informace, slovník, význam slova, odborné názvosloví, definice pojmu, terminus technicus


Pojem SAP je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít termín SAP ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo SAP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz SAP ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo SAP ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem SAP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo SAP ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo SAP například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova SAP? resp. co označuje slovo SAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SAP, odpověď na dotaz co je to SAP?. Víte např. kdo to je Martin Hofmann? Znáte a víte kdo je Nezaopatřené dítě? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.