Co je to?
Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Co je to SAP? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova SAP

Společnost SAP sídlí v německém městě Walldorf a zabývá se výrobou produktů z oblasti informačních systémů ERP. Společnost byla založena již v roce 1972 pěti bývalými pracovníky firmy IBM.
Nejznámější produkty spadají do řady mySAP a nesou název SAP R/3. Jedná se o software sloužící pro řízení podniku. Firma SAP přišla i s informačním systémem pro malé a střední firmy s názvem SAP Business One.


Co je to SAP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (SAP) můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo SAP patří do kategorie software

Klíčová slova: definice, slovo, synonymum, slovník, odborné názvosloví, co znamená, software, terminologie, odborný výraz, co je to SAP?, terminus technicus, heslo, význam pojmu, názvosloví, wiki, význam, význam slova, SAP


Pojem SAP je v kategorii software, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu SAP?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

SAP je německá softwarová firma se sídlem ve Walldorfu (Bádensko). Její produkty jsou z oblasti ERP. Název firmy vznikl ze zkratky „Systeme, Anwendungen, Produkte in der Datenverarbeitung“, což je analogicky anglicky „Systems - Applications - Products in data processing“. Do češtiny by se dalo přeložit, jako Systémy - Aplikace - Produkty ve zpracování dat.

Jiné informační zdroje o pojmu SAP

Hledat videa s názvem SAP na Youtube

Vyhledat slovo SAP ve Wikizdrojích

Najít výraz SAP na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo SAP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín SAP ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SAP ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo SAP například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova SAP? resp. co znamená SAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SAP, odpověď na dotaz co je to SAP?. Víte např. kdo to je Nicolas Cage? Znáte a víte kdo je Clark Rockefeller? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.