Co je to?
Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Co je to SAP? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla SAP?

Společnost SAP sídlí v německém městě Walldorf a zabývá se výrobou produktů z oblasti informačních systémů ERP. Společnost byla založena již v roce 1972 pěti bývalými pracovníky firmy IBM.
Nejznámější produkty spadají do řady mySAP a nesou název SAP R/3. Jedná se o software sloužící pro řízení podniku. Firma SAP přišla i s informačním systémem pro malé a střední firmy s názvem SAP Business One.


Co je to SAP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz SAP patří do kategorie Software

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, slovník, názvosloví, popis, terminologie, formulace, přesný výraz, wiki, Software, lexikon, odborné názvosloví, informace, termín, co to je, SAP, co znamená, význam slova


Pojem SAP je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít pojem SAP na Google.cz

Vyhledat heslo SAP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín SAP ve Wikipedii

Vyhledat slovo SAP ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem SAP na Youtube

Najít termín SAP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo SAP například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo SAP? resp. co se přesně ukrývá za slovem SAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SAP, odpověď na dotaz co je to SAP?. Víte např. kdo to je Sloupkař? Znáte a víte kdo je Nezaopatřené dítě? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.