Co je to?
Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Co je to SAP? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu SAP

Společnost SAP sídlí v německém městě Walldorf a zabývá se výrobou produktů z oblasti informačních systémů ERP. Společnost byla založena již v roce 1972 pěti bývalými pracovníky firmy IBM.
Nejznámější produkty spadají do řady mySAP a nesou název SAP R/3. Jedná se o software sloužící pro řízení podniku. Firma SAP přišla i s informačním systémem pro malé a střední firmy s názvem SAP Business One.


Co je to SAP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu SAP? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín SAP je v kategorii Software

Klíčová slova: pojem, definice, co znamená, lexikon, co to je, terminologie, termín, synonymum, formulace, význam, přesný význam, popis, Software, odborný výraz, význam slova, informace, význam pojmu, odborné názvosloví


Pojem SAP je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu SAP dozvíte následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

SAP je německá softwarová firma se sídlem ve Walldorfu (Bádensko). Její produkty jsou z oblasti ERP. Název firmy vznikl ze zkratky „Systeme, Anwendungen, Produkte in der Datenverarbeitung“, což je analogicky anglicky „Systems - Applications - Products in data processing“. Do češtiny by se dalo přeložit, jako Systémy - Aplikace - Produkty ve zpracování dat.

Pro další informace o termínu SAP zkuste tyto odkazy

Zkusit najít slovo SAP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo SAP ve Wikislovníku

Najít slovo SAP ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo SAP ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo SAP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz SAP ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo SAP například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená SAP? resp. co označuje slovo SAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SAP, odpověď na dotaz co je to SAP?. Víte např. kdo to je Selena Gomez? Znáte a víte kdo je Clark Rockefeller? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.