Co je to?
Definice výrazu SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Co je SAP? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu SAP

Společnost SAP sídlí v německém městě Walldorf a zabývá se výrobou produktů z oblasti informačních systémů ERP. Společnost byla založena již v roce 1972 pěti bývalými pracovníky firmy IBM.
Nejznámější produkty spadají do řady mySAP a nesou název SAP R/3. Jedná se o software sloužící pro řízení podniku. Firma SAP přišla i s informačním systémem pro malé a střední firmy s názvem SAP Business One.


Co je to SAP? Význam slova, termín, Definice výrazu SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova SAP můžete samozřejmě sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín SAP je v sekci software

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, význam slova, definice pojmu, slovník, terminologie, heslo, popis, odborný výraz, software, lexikon, formulace, co znamená, přesný výraz, odborné názvosloví, význam, SAP, wiki


Pojem SAP je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín SAP? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

SAP je německá softwarová firma se sídlem ve Walldorfu (Bádensko). Její produkty jsou z oblasti ERP. Název firmy vznikl ze zkratky „Systeme, Anwendungen, Produkte in der Datenverarbeitung“, což je analogicky anglicky „Systems - Applications - Products in data processing“. Do češtiny by se dalo přeložit, jako Systémy - Aplikace - Produkty ve zpracování dat.

Pro další informace o termínu SAP zkuste tyto odkazy

Najít slovo SAP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem SAP na Youtube

Vyhledat termín SAP ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi SAP ve Wikizdrojích

Najít pojem SAP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz SAP na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo SAP například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená SAP? resp. co označuje slovo SAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SAP, odpověď na dotaz co je to SAP?. Víte např. kdo to je Nevlastní otec? Znáte a víte kdo je Matka samoživitelka? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem SAP v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je software. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.