Co je to?
Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Co je to SAP? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu SAP?

Společnost SAP sídlí v německém městě Walldorf a zabývá se výrobou produktů z oblasti informačních systémů ERP. Společnost byla založena již v roce 1972 pěti bývalými pracovníky firmy IBM.
Nejznámější produkty spadají do řady mySAP a nesou název SAP R/3. Jedná se o software sloužící pro řízení podniku. Firma SAP přišla i s informačním systémem pro malé a střední firmy s názvem SAP Business One.


Co je to SAP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova SAP. Co znamená odborný pojem SAP z kategorie Software?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu SAP? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem SAP patří do sekce Software

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, pojem, význam slova, odborné názvosloví, formulace, co je to SAP?, lexikon, SAP, terminus technicus, wiki, co znamená, definice pojmu, přesný výraz, terminologie, termín, co to je, heslo


Pojem SAP je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu SAP píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

SAP je německá softwarová firma se sídlem ve Walldorfu (Bádensko). Její produkty jsou z oblasti ERP. Název firmy vznikl ze zkratky „Systeme, Anwendungen, Produkte in der Datenverarbeitung“, což je analogicky anglicky „Systems - Applications - Products in data processing“. Do češtiny by se dalo přeložit, jako Systémy - Aplikace - Produkty ve zpracování dat.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem SAP ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SAP ve Wikimedia Commons

Hledat výraz SAP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo SAP ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo SAP na Google.cz

Hledat heslo SAP ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo SAP například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova SAP? resp. co přesně označuje termín SAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SAP, odpověď na dotaz co je to SAP?. Víte např. kdo to je Nedouk? Znáte a víte kdo je Clark Rockefeller? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.