Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Zvratné zájmeno. Co znamená pojem Zvratné zájmeno z kategorie Český jazyk?

Co je Zvratné zájmeno? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Zvratné zájmeno

Zvratné zájmeno je gramatická kategorie. Cílem zvratného slovesa je vyjádření vztahu k věci nebo osobě, která je podmětem té samé věty. Nečiní se rozdíl mezi tím, jestli se jedná o první, druhou nebo třetí osobu.
Zvratným zájmenem může být například tvar se si, sebe, sobě a podobně. Některá slovesa nemohou bez zvratného zájmena existovat. Tento typ zájmen se často využívá také v trpném rodě.


Co je to Zvratné zájmeno? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Zvratné zájmeno. Co znamená pojem Zvratné zájmeno z kategorie Český jazyk?

Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Zvratné zájmeno s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Zvratné zájmeno se nachází v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: slovník, definice pojmu, terminologie, popis, význam pojmu, Český jazyk, co znamená, význam, wiki, terminus technicus, co to je, pojem, Zvratné zájmeno, definice, přesný výraz, informace, formulace, význam slova


Pojem Zvratné zájmeno je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Zvratné zájmeno zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Zvratné zájmeno ve Wikipedii

Hledat pojem Zvratné zájmeno ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Zvratné zájmeno na Youtube

Zkusit najít Zvratné zájmeno ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Zvratné zájmeno na Google.cz

Zkusit najít Zvratné zájmeno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvratné zájmeno například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Zvratné zájmeno? resp. jaká je definice slova Zvratné zájmeno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zvratné zájmeno, odpověď na dotaz co je to Zvratné zájmeno?. Víte např. kdo to je Outsider? Znáte a víte kdo je Gordie Howe? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Český jazyk. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.