Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zvratné zájmeno. Co znamená odborný pojem Zvratné zájmeno z kategorie Český jazyk?

Co je to Zvratné zájmeno? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zvratné zájmeno?

Zvratné zájmeno je gramatická kategorie. Cílem zvratného slovesa je vyjádření vztahu k věci nebo osobě, která je podmětem té samé věty. Nečiní se rozdíl mezi tím, jestli se jedná o první, druhou nebo třetí osobu.
Zvratným zájmenem může být například tvar se si, sebe, sobě a podobně. Některá slovesa nemohou bez zvratného zájmena existovat. Tento typ zájmen se často využívá také v trpném rodě.


Co je to Zvratné zájmeno? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zvratné zájmeno. Co znamená odborný pojem Zvratné zájmeno z kategorie Český jazyk?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Zvratné zájmeno můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Zvratné zájmeno je v sekci Český jazyk

Klíčová slova: Zvratné zájmeno, přesný význam, definice, terminus technicus, co to je, přesný výraz, formulace, slovník, význam, heslo, co je to Zvratné zájmeno?, popis, definice pojmu, informace, lexikon, Český jazyk, wiki, synonymum


Pojem Zvratné zájmeno je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Zvratné zájmeno ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Zvratné zájmeno ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zvratné zájmeno ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Zvratné zájmeno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Zvratné zájmeno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Zvratné zájmeno ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zvratné zájmeno například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Zvratné zájmeno? resp. co znamená výraz Zvratné zájmeno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zvratné zájmeno, odpověď na dotaz co je to Zvratné zájmeno?. Víte např. kdo to je Teta? Znáte a víte kdo je Kim Čong-il? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Český jazyk). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.