Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Rektifikovaná dlažba

Rektifikovaná dlažba je druh dlažby, která byla dodatečně upravována. Touto úpravou se zajišťuje minimální odchylka v barevnosti a geometrické přesnosti.
Rektifikovaná dlažba je volena především u pokládání velkých formátů, když jsou požadovány co nejmenší spáry. To je zajištěno zabroušením hran již vypálené dlaždice.


Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Rektifikovaná dlažba? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Rektifikovaná dlažba patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: názvosloví, odborné názvosloví, co znamená, odborný výraz, heslo, definice pojmu, význam slova, slovo, formulace, lexikon, vysvětlení, Stavebnictví, Stavebnictví, terminus technicus, význam pojmu, informace, co je to Rektifikovaná dlažba?, popis


Pojem Rektifikovaná dlažba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Rektifikovaná dlažba v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Rektifikovaná dlažba ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Rektifikovaná dlažba na Youtube

Vyhledat slovo Rektifikovaná dlažba ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Rektifikovaná dlažba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rektifikovaná dlažba ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Rektifikovaná dlažba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektifikovaná dlažba například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Rektifikovaná dlažba? resp. co znamená slovo Rektifikovaná dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rektifikovaná dlažba, odpověď na dotaz co je to Rektifikovaná dlažba?. Víte např. kdo to je Michael Phelps? Znáte a víte kdo je Poseidón? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..