Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rektifikovaná dlažba

Rektifikovaná dlažba je druh dlažby, která byla dodatečně upravována. Touto úpravou se zajišťuje minimální odchylka v barevnosti a geometrické přesnosti.
Rektifikovaná dlažba je volena především u pokládání velkých formátů, když jsou požadovány co nejmenší spáry. To je zajištěno zabroušením hran již vypálené dlaždice.


Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Rektifikovaná dlažba sdílejte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Rektifikovaná dlažba je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: termín, co znamená, Stavebnictví, vysvětlení, slovo, pojem, popis, přesný význam, slovník, co to je, heslo, odborný výraz, informace, terminologie, Stavebnictví, význam slova, definice, význam


Pojem Rektifikovaná dlažba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Rektifikovaná dlažba

Hledat pojem Rektifikovaná dlažba ve Wikipedii

Vyhledat výraz Rektifikovaná dlažba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Rektifikovaná dlažba ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Rektifikovaná dlažba ve Wikislovníku

Najít pojem Rektifikovaná dlažba na Google.cz

Vyhledat heslo Rektifikovaná dlažba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektifikovaná dlažba například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Rektifikovaná dlažba? resp. co označuje slovo Rektifikovaná dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rektifikovaná dlažba, odpověď na dotaz co je to Rektifikovaná dlažba?. Víte např. kdo to je Vojtěch Dyk? Znáte a víte kdo je Nemrtvý? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..