Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Rektifikovaná dlažba

Rektifikovaná dlažba je druh dlažby, která byla dodatečně upravována. Touto úpravou se zajišťuje minimální odchylka v barevnosti a geometrické přesnosti.
Rektifikovaná dlažba je volena především u pokládání velkých formátů, když jsou požadovány co nejmenší spáry. To je zajištěno zabroušením hran již vypálené dlaždice.


Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Rektifikovaná dlažba sdílejte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Rektifikovaná dlažba je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: stavebnictví, popis, lexikon, terminus technicus, názvosloví, význam slova, slovník, význam, význam pojmu, definice pojmu, pojem, Rektifikovaná dlažba, heslo, co znamená, terminologie, slovo, odborný výraz, informace


Pojem Rektifikovaná dlažba je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Rektifikovaná dlažba v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Rektifikovaná dlažba na Google.cz

Hledat pojem Rektifikovaná dlažba ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rektifikovaná dlažba ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Rektifikovaná dlažba ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Rektifikovaná dlažba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Rektifikovaná dlažba ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektifikovaná dlažba například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Rektifikovaná dlažba? resp. jaký je význam slova Rektifikovaná dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rektifikovaná dlažba, odpověď na dotaz co je to Rektifikovaná dlažba?. Víte např. kdo to je Vincenzo Nibali? Znáte a víte kdo je Vítězslav Nezval? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než stavebnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..