Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Rektifikovaná dlažba?

Rektifikovaná dlažba je druh dlažby, která byla dodatečně upravována. Touto úpravou se zajišťuje minimální odchylka v barevnosti a geometrické přesnosti.
Rektifikovaná dlažba je volena především u pokládání velkých formátů, když jsou požadovány co nejmenší spáry. To je zajištěno zabroušením hran již vypálené dlaždice.


Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rektifikovaná dlažba patří do kategorie Stavebnictví

Klíčová slova: formulace, co je to Rektifikovaná dlažba?, informace, odborné názvosloví, lexikon, co to je, vysvětlení, význam pojmu, názvosloví, slovník, terminus technicus, Stavebnictví, přesný výraz, slovo, pojem, odborný výraz, Rektifikovaná dlažba, definice


Pojem Rektifikovaná dlažba je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Rektifikovaná dlažba v následujících zdrojích

Hledat termín Rektifikovaná dlažba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rektifikovaná dlažba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Rektifikovaná dlažba na Youtube

Najít termín Rektifikovaná dlažba ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Rektifikovaná dlažba na Google.cz

Vyhledat slovo Rektifikovaná dlažba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektifikovaná dlažba například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Rektifikovaná dlažba? resp. co znamená Rektifikovaná dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rektifikovaná dlažba, odpověď na dotaz co je to Rektifikovaná dlažba?. Víte např. kdo to je Jiří Čunek? Znáte a víte kdo je Poseidón? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Stavebnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..