Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je Rektifikovaná dlažba?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Rektifikovaná dlažba

Rektifikovaná dlažba je druh dlažby, která byla dodatečně upravována. Touto úpravou se zajišťuje minimální odchylka v barevnosti a geometrické přesnosti.
Rektifikovaná dlažba je volena především u pokládání velkých formátů, když jsou požadovány co nejmenší spáry. To je zajištěno zabroušením hran již vypálené dlaždice.


Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Definici pojmu Rektifikovaná dlažba sdílejte s rodinou a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Rektifikovaná dlažba je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: přesný výraz, terminologie, synonymum, definice, formulace, co to je, definice pojmu, co znamená, co je to Rektifikovaná dlažba?, názvosloví, stavebnictví, význam, termín, odborný výraz, popis, terminus technicus, Rektifikovaná dlažba, heslo


Pojem Rektifikovaná dlažba je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Rektifikovaná dlažba na Google.cz

Vyhledat heslo Rektifikovaná dlažba ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Rektifikovaná dlažba ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Rektifikovaná dlažba ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Rektifikovaná dlažba ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Rektifikovaná dlažba na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektifikovaná dlažba například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teďka už zajisté víte jaký je přesný význam slova Rektifikovaná dlažba? resp. co vlastně znamená slovo Rektifikovaná dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rektifikovaná dlažba, odpověď na dotaz co je to Rektifikovaná dlažba?. Víte např. kdo to je Stanislav Polčák? Znáte a víte kdo je Mary Anningová? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..