Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Rektifikovaná dlažba?

Rektifikovaná dlažba je druh dlažby, která byla dodatečně upravována. Touto úpravou se zajišťuje minimální odchylka v barevnosti a geometrické přesnosti.
Rektifikovaná dlažba je volena především u pokládání velkých formátů, když jsou požadovány co nejmenší spáry. To je zajištěno zabroušením hran již vypálené dlaždice.


Co je to Rektifikovaná dlažba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rektifikovaná dlažba. Co znamená odborný pojem Rektifikovaná dlažba z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Rektifikovaná dlažba je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, vysvětlení, stavebnictví, lexikon, co je to Rektifikovaná dlažba?, heslo, slovo, přesný význam, stavebnictví, co to je, pojem, Rektifikovaná dlažba, názvosloví, definice, přesný výraz, wiki, synonymum


Pojem Rektifikovaná dlažba je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Rektifikovaná dlažba hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat pojem Rektifikovaná dlažba na Google.cz

Zkusit najít výraz Rektifikovaná dlažba ve Wikipedii

Hledat výraz Rektifikovaná dlažba ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Rektifikovaná dlažba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Rektifikovaná dlažba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Rektifikovaná dlažba ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektifikovaná dlažba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Rektifikovaná dlažba? resp. jaká je definice termínu Rektifikovaná dlažba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rektifikovaná dlažba, odpověď na dotaz co je to Rektifikovaná dlažba?. Víte např. kdo to je Notorik? Znáte a víte kdo je Jacques Derrida? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je stavebnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..