Co je to?
Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Co je to Last minute? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Last minute?

Last minute neboli česky "na poslední chvíli" je pojem, který v cestovním ruchu označuje "výprodej" zájezdů, tedy možnost zakoupit si zájezd poměrně krátce před dnem odjezdu, avšak za zvýhodněnou cenu. Obliba nakupování "na poslední chvíli" je značná a cestovním kancelářím umožňuje doplnit poslední volná místa. Některé cestovní kanceláře nabízejí opačnou službu nazvanou first minute, kde zákazník naopak dostává slevu za včasné zakoupení zájezdu.


Co je to Last minute? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Last minute? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Last minute je v kategorii Cestování

Klíčová slova: slovník, Last minute, význam, synonymum, vysvětlení, Cestování, přesný výraz, pojem, terminus technicus, wiki, co to je, lexikon, co znamená, heslo, informace, popis, terminologie, význam pojmu


Pojem Last minute je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Last minute dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Last minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená Last Minute případně Last Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. First Minute zájezdů.

Další zdroje informací o slovu Last minute

Najít termín Last minute ve Wikislovníku

Najít slovo Last minute na Google.cz

Hledat výraz Last minute ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Last minute ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Last minute ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Last minute ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Last minute například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Last minute? resp. co se skrývá pod slovem Last minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Last minute, odpověď na dotaz co je to Last minute?. Víte např. kdo to je Xindl X? Znáte a víte kdo je Rychtář? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Last minute v jiné sekci než Cestování. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.