Co je to?
Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Co je to Last minute? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Last minute?

Last minute neboli česky "na poslední chvíli" je pojem, který v cestovním ruchu označuje "výprodej" zájezdů, tedy možnost zakoupit si zájezd poměrně krátce před dnem odjezdu, avšak za zvýhodněnou cenu. Obliba nakupování "na poslední chvíli" je značná a cestovním kancelářím umožňuje doplnit poslední volná místa. Některé cestovní kanceláře nabízejí opačnou službu nazvanou first minute, kde zákazník naopak dostává slevu za včasné zakoupení zájezdu.


Co je to Last minute? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Last minute s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Last minute se nachází v sekci Cestování

Klíčová slova: formulace, co to je, terminologie, definice pojmu, názvosloví, Cestování, vysvětlení, lexikon, odborné názvosloví, termín, odborný výraz, definice, Cestování, přesný význam, význam pojmu, význam, co znamená, pojem


Pojem Last minute je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Last minute dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Last minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená Last Minute případně Last Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. First Minute zájezdů.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz Last minute ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Last minute na Youtube

Najít pojem Last minute ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Last minute na Google.cz

Vyhledat termín Last minute ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Last minute ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Last minute například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Last minute? resp. jaká je definice slova Last minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Last minute, odpověď na dotaz co je to Last minute?. Víte např. kdo to je Wabi Daněk? Znáte a víte kdo je Rychtář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Last minute i v jiných kategoriích (než Cestování). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.