Co je to?
Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Co je Last minute?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Last minute

Last minute neboli česky "na poslední chvíli" je pojem, který v cestovním ruchu označuje "výprodej" zájezdů, tedy možnost zakoupit si zájezd poměrně krátce před dnem odjezdu, avšak za zvýhodněnou cenu. Obliba nakupování "na poslední chvíli" je značná a cestovním kancelářím umožňuje doplnit poslední volná místa. Některé cestovní kanceláře nabízejí opačnou službu nazvanou first minute, kde zákazník naopak dostává slevu za včasné zakoupení zájezdu.


Co je to Last minute? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Last minute sdílejte s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Last minute je v kategorii cestování

Klíčová slova: co je to Last minute?, názvosloví, význam, odborné názvosloví, heslo, formulace, definice pojmu, definice, Last minute, pojem, význam pojmu, cestování, informace, lexikon, terminologie, slovník, popis, slovo


Pojem Last minute je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Last minute?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Last minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená Last Minute případně Last Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. First Minute zájezdů.

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Last minute ve Wikislovníku

Najít termín Last minute na Google obrázcích

Hledat výraz Last minute ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Last minute ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Last minute ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Last minute ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Last minute například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste zjistili co znamená slovo Last minute? resp. co přesně označuje termín Last minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Last minute, odpověď na dotaz co je to Last minute?. Víte např. kdo to je Milan Peroutka? Znáte a víte kdo je Cizinec? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je cestování. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie cestování, staré auto, last minute, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.