Co je to?
Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Co je to Last minute? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Last minute

Last minute neboli česky "na poslední chvíli" je pojem, který v cestovním ruchu označuje "výprodej" zájezdů, tedy možnost zakoupit si zájezd poměrně krátce před dnem odjezdu, avšak za zvýhodněnou cenu. Obliba nakupování "na poslední chvíli" je značná a cestovním kancelářím umožňuje doplnit poslední volná místa. Některé cestovní kanceláře nabízejí opačnou službu nazvanou first minute, kde zákazník naopak dostává slevu za včasné zakoupení zájezdu.


Co je to Last minute? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Last minute? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pojem Last minute je v kategorii cestování

Klíčová slova: synonymum, terminus technicus, terminologie, vysvětlení, odborný výraz, cestování, význam pojmu, wiki, termín, lexikon, význam, cestování, formulace, přesný význam, co znamená, odborné názvosloví, definice, význam slova


Pojem Last minute je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Last minute? Výraz, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Last minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená Last Minute případně Last Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. First Minute zájezdů.

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Last minute ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Last minute ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Last minute ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Last minute ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Last minute ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Last minute na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Last minute například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Last minute? resp. co přesně znamená slovo Last minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Last minute, odpověď na dotaz co je to Last minute?. Víte např. kdo to je Důchodce? Znáte a víte kdo je Filozof? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Last minute i v jiné sekci než je kategorie cestování. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.