Co je to?
Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Co je to Last minute? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Last minute?

Last minute neboli česky "na poslední chvíli" je pojem, který v cestovním ruchu označuje "výprodej" zájezdů, tedy možnost zakoupit si zájezd poměrně krátce před dnem odjezdu, avšak za zvýhodněnou cenu. Obliba nakupování "na poslední chvíli" je značná a cestovním kancelářím umožňuje doplnit poslední volná místa. Některé cestovní kanceláře nabízejí opačnou službu nazvanou first minute, kde zákazník naopak dostává slevu za včasné zakoupení zájezdu.


Co je to Last minute? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Last minute můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Last minute je v sekci Cestování

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, Cestování, význam pojmu, Last minute, formulace, terminus technicus, terminologie, pojem, wiki, co to je, co znamená, přesný význam, slovo, slovník, odborný výraz, význam slova, lexikon


Pojem Last minute je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Last minute? Výraz, definice slova z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Last minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená Last Minute případně Last Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. First Minute zájezdů.

Pro více informací o heslu Last minute zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Last minute na Google.cz

Hledat videa s názvem Last minute na Youtube

Najít pojem Last minute ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Last minute ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Last minute ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Last minute ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Last minute například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Last minute? resp. co přesně označuje termín Last minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Last minute, odpověď na dotaz co je to Last minute?. Víte např. kdo to je Martin Bursík? Znáte a víte kdo je Preceptor? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Cestování). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.