Co je to?
Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Co je to Last minute? Význam slova

Co znamená termín Last minute? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Last minute neboli česky "na poslední chvíli" je pojem, který v cestovním ruchu označuje "výprodej" zájezdů, tedy možnost zakoupit si zájezd poměrně krátce před dnem odjezdu, avšak za zvýhodněnou cenu. Obliba nakupování "na poslední chvíli" je značná a cestovním kancelářím umožňuje doplnit poslední volná místa. Některé cestovní kanceláře nabízejí opačnou službu nazvanou first minute, kde zákazník naopak dostává slevu za včasné zakoupení zájezdu.


Co je to Last minute? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Last minute? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Last minute je v kategorii Cestování

Klíčová slova: pojem, terminus technicus, význam, názvosloví, co je to Last minute?, co to je, odborné názvosloví, terminologie, wiki, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, heslo, lexikon, popis, slovo, Last minute, formulace


Pojem Last minute je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Last minute můžete dozvědět následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Last minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená Last Minute případně Last Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. First Minute zájezdů.

Linky na další online zdroje

Najít výraz Last minute ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Last minute na Google.cz

Hledat termín Last minute ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Last minute ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Last minute na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Last minute ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Last minute například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Last minute? resp. co se skrývá pod slovem Last minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Last minute, odpověď na dotaz co je to Last minute?. Víte např. kdo to je David Vávra? Znáte a víte kdo je Purkmistr? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Cestování). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.