Co je to?
Definice výrazu Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Co je Last minute? Význam slova

Co znamená termín Last minute? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Last minute neboli česky "na poslední chvíli" je pojem, který v cestovním ruchu označuje "výprodej" zájezdů, tedy možnost zakoupit si zájezd poměrně krátce před dnem odjezdu, avšak za zvýhodněnou cenu. Obliba nakupování "na poslední chvíli" je značná a cestovním kancelářím umožňuje doplnit poslední volná místa. Některé cestovní kanceláře nabízejí opačnou službu nazvanou first minute, kde zákazník naopak dostává slevu za včasné zakoupení zájezdu.


Co je to Last minute? Význam slova, termín, Definice výrazu Last minute. Co znamená odborný pojem Last minute z kategorie Cestování?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s ostatními na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Last minute je v sekci cestování

Klíčová slova: synonymum, přesný význam, přesný výraz, odborné názvosloví, co znamená, význam, popis, názvosloví, význam slova, termín, cestování, formulace, slovo, odborný výraz, co to je, pojem, cestování, terminologie


Pojem Last minute je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Last minute můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Last minute je termín, který se v České republice používá výhradně ve spojení dovolená Last Minute případně Last Minute zájezdy. Jedná se v jistém slova smyslu o opak tzv. First Minute zájezdů.

Další informační zdroje o slovu Last minute

Najít výraz Last minute ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Last minute ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Last minute ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Last minute ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Last minute ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Last minute na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Last minute například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Last minute? resp. co přesně označuje termín Last minute? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Last minute, odpověď na dotaz co je to Last minute?. Víte např. kdo to je David Prachař? Znáte a víte kdo je Cizinec? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než cestování). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.