Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hrubá chyba. Co znamená odborný pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Co je to Hrubá chyba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Hrubá chyba?

Jako "hrubá" chyba, lidově hrubka, se v češtině obecně označuje pravopisná chyba, a to taková, kterou vnímáme jako tzv. velkou a závažnou chybu. Tedy chyba ve vyjmenovaných slovech, ve shodě podmětu s přísudkem a podobně. V médiích se jedná o dost běžný jev, protože u článků jde o co nejrychlejší zveřejnění za účelem zvýšení čtenosti a korekturami se nikdo příliš nezabývá.


Co je to Hrubá chyba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hrubá chyba. Co znamená odborný pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz Hrubá chyba se nachází v sekci Český jazyk

Klíčová slova: vysvětlení, terminologie, termín, pojem, slovo, přesný význam, co je to Hrubá chyba?, význam slova, heslo, význam, Český jazyk, co to je, odborné názvosloví, definice pojmu, Hrubá chyba, informace, popis, význam pojmu


Pojem Hrubá chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Hrubá chyba ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hrubá chyba ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hrubá chyba ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Hrubá chyba na Google.cz

Vyhledat výraz Hrubá chyba ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Hrubá chyba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrubá chyba například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už víte jaká je definice termínu Hrubá chyba? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Hrubá chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hrubá chyba, odpověď na dotaz co je to Hrubá chyba?. Víte např. kdo to je Christian Bale? Znáte a víte kdo je Tereza Kostková? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Hrubá chyba hledat i v jiných kategoriích (než Český jazyk) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.