Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hrubá chyba. Co znamená pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Co je to Hrubá chyba? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Hrubá chyba?

Jako "hrubá" chyba, lidově hrubka, se v češtině obecně označuje pravopisná chyba, a to taková, kterou vnímáme jako tzv. velkou a závažnou chybu. Tedy chyba ve vyjmenovaných slovech, ve shodě podmětu s přísudkem a podobně. V médiích se jedná o dost běžný jev, protože u článků jde o co nejrychlejší zveřejnění za účelem zvýšení čtenosti a korekturami se nikdo příliš nezabývá.


Co je to Hrubá chyba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hrubá chyba. Co znamená pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hrubá chyba se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Hrubá chyba se nachází v sekci Český jazyk

Klíčová slova: vysvětlení, informace, wiki, Český jazyk, termín, heslo, co je to Hrubá chyba?, přesný výraz, význam slova, názvosloví, co znamená, přesný význam, definice, význam, terminus technicus, lexikon, význam pojmu, co to je


Pojem Hrubá chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo Hrubá chyba na Google.cz

Najít pojem Hrubá chyba ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Hrubá chyba ve Wikipedii

Vyhledat pojem Hrubá chyba ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Hrubá chyba ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Hrubá chyba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrubá chyba například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Hrubá chyba? resp. jaká je definice slova Hrubá chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hrubá chyba, odpověď na dotaz co je to Hrubá chyba?. Víte např. kdo to je Andrew Stroehlein? Znáte a víte kdo je Petr Mrázek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Hrubá chyba i v jiných kategoriích (než Český jazyk). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.