Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hrubá chyba. Co znamená pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Co je to Hrubá chyba? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hrubá chyba

Jako "hrubá" chyba, lidově hrubka, se v češtině obecně označuje pravopisná chyba, a to taková, kterou vnímáme jako tzv. velkou a závažnou chybu. Tedy chyba ve vyjmenovaných slovech, ve shodě podmětu s přísudkem a podobně. V médiích se jedná o dost běžný jev, protože u článků jde o co nejrychlejší zveřejnění za účelem zvýšení čtenosti a korekturami se nikdo příliš nezabývá.


Co je to Hrubá chyba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hrubá chyba. Co znamená pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Hrubá chyba je v sekci Český jazyk

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, Hrubá chyba, názvosloví, odborný výraz, co je to Hrubá chyba?, Český jazyk, význam, přesný výraz, přesný význam, synonymum, pojem, co to je, wiki, co znamená, informace, terminus technicus, slovo


Pojem Hrubá chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Hrubá chyba na Google.cz

Hledat videa s názvem Hrubá chyba na Youtube

Zkusit najít pojem Hrubá chyba ve Wikipedii

Hledat heslo Hrubá chyba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Hrubá chyba ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Hrubá chyba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrubá chyba například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Hrubá chyba? resp. co to je Hrubá chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hrubá chyba, odpověď na dotaz co je to Hrubá chyba?. Víte např. kdo to je Usáma bin Ládin? Znáte a víte kdo je Exekutor? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Český jazyk). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.