Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hrubá chyba. Co znamená odborný pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Co je to Hrubá chyba? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Hrubá chyba

Jako "hrubá" chyba, lidově hrubka, se v češtině obecně označuje pravopisná chyba, a to taková, kterou vnímáme jako tzv. velkou a závažnou chybu. Tedy chyba ve vyjmenovaných slovech, ve shodě podmětu s přísudkem a podobně. V médiích se jedná o dost běžný jev, protože u článků jde o co nejrychlejší zveřejnění za účelem zvýšení čtenosti a korekturami se nikdo příliš nezabývá.


Co je to Hrubá chyba? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Hrubá chyba. Co znamená odborný pojem Hrubá chyba z kategorie Český jazyk?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Hrubá chyba sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Hrubá chyba je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: názvosloví, terminus technicus, odborné názvosloví, Český jazyk, popis, lexikon, co to je, co je to Hrubá chyba?, význam pojmu, pojem, Hrubá chyba, heslo, termín, slovník, definice, wiki, definice pojmu, slovo


Pojem Hrubá chyba je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Hrubá chyba ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Hrubá chyba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Hrubá chyba ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hrubá chyba ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Hrubá chyba ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hrubá chyba ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrubá chyba například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hrubá chyba? resp. co se skrývá pod slovem Hrubá chyba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hrubá chyba, odpověď na dotaz co je to Hrubá chyba?. Víte např. kdo to je Hmyzožravec? Znáte a víte kdo je Lukáš Vaculík? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Hrubá chyba i v jiných kategoriích (než Český jazyk). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.