Co je to?
Definice odborného termínu, slova Micelární voda. Co znamená pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Co je to Micelární voda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Micelární voda

Micelární voda je kosmetický prostředek vhodný k odličování a čištění pleti. Je vysoce účinná, a přesto šetrná k pokožce. Obsahuje aktivní částice, které na sebe navazují všechny nečistoty. Tyto částice, micely, daly čisticí vodě jméno. Micely umožňují dokonalé vyčištění pleti, aniž by bylo potřeba používat další přípravky nebo pleť silně drhnout.
Micelární voda se hodí i pro citlivou pleť, protože obsahuje hypoalergenní látky.


Co je to Micelární voda? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Micelární voda. Co znamená pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Micelární voda sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Micelární voda je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, odborné názvosloví, co je to Micelární voda?, formulace, odborný výraz, slovník, vysvětlení, Lékařství, informace, wiki, terminus technicus, význam, Lékařství, přesný význam, definice pojmu, terminologie, popis


Pojem Micelární voda je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Micelární voda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Micelární voda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Micelární voda na Youtube

Vyhledat heslo Micelární voda ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Micelární voda na Google.cz

Hledat termín Micelární voda ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Micelární voda například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Micelární voda? resp. co se skrývá pod slovem Micelární voda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Micelární voda, odpověď na dotaz co je to Micelární voda?. Víte např. kdo to je David Gránský? Znáte a víte kdo je Klára Vytisková? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Micelární voda i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.