Co je to?
Definice odborného termínu, slova Micelární voda. Co znamená pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Co je to Micelární voda? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Micelární voda?

Micelární voda je kosmetický prostředek vhodný k odličování a čištění pleti. Je vysoce účinná, a přesto šetrná k pokožce. Obsahuje aktivní částice, které na sebe navazují všechny nečistoty. Tyto částice, micely, daly čisticí vodě jméno. Micely umožňují dokonalé vyčištění pleti, aniž by bylo potřeba používat další přípravky nebo pleť silně drhnout.
Micelární voda se hodí i pro citlivou pleť, protože obsahuje hypoalergenní látky.


Co je to Micelární voda? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Micelární voda. Co znamená pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Micelární voda doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Micelární voda se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, Micelární voda, popis, názvosloví, odborné názvosloví, lexikon, pojem, slovo, Lékařství, co je to Micelární voda?, význam slova, definice, přesný výraz, slovník, terminologie, heslo, informace, formulace


Pojem Micelární voda je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Micelární voda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Micelární voda ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Micelární voda na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Micelární voda ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Micelární voda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Micelární voda ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Micelární voda například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Micelární voda? resp. jaká je definice slova Micelární voda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Micelární voda, odpověď na dotaz co je to Micelární voda?. Víte např. kdo to je Zločinec? Znáte a víte kdo je Jan Nepomucký? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.