Co je to?
Výraz, termín, definice slova Micelární voda. Co znamená odborný pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Co je to Micelární voda? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Micelární voda

Micelární voda je kosmetický prostředek vhodný k odličování a čištění pleti. Je vysoce účinná, a přesto šetrná k pokožce. Obsahuje aktivní částice, které na sebe navazují všechny nečistoty. Tyto částice, micely, daly čisticí vodě jméno. Micely umožňují dokonalé vyčištění pleti, aniž by bylo potřeba používat další přípravky nebo pleť silně drhnout.
Micelární voda se hodí i pro citlivou pleť, protože obsahuje hypoalergenní látky.


Co je to Micelární voda? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Micelární voda. Co znamená odborný pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Micelární voda patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: odborný výraz, definice, co znamená, Micelární voda, význam pojmu, slovo, slovník, heslo, formulace, odborné názvosloví, lékařství, vysvětlení, význam, terminus technicus, pojem, přesný výraz, co to je, definice pojmu


Pojem Micelární voda je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Micelární voda

Hledat výraz Micelární voda ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Micelární voda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Micelární voda ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Micelární voda ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Micelární voda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Micelární voda ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Micelární voda například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Micelární voda? resp. co označuje slovo Micelární voda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Micelární voda, odpověď na dotaz co je to Micelární voda?. Víte např. kdo to je Jean Paul Sartre? Znáte a víte kdo je Anna Volínová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je lékařství. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.