Co je to?
Definice odborného termínu, slova Micelární voda. Co znamená pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Co je to Micelární voda? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Micelární voda?

Micelární voda je kosmetický prostředek vhodný k odličování a čištění pleti. Je vysoce účinná, a přesto šetrná k pokožce. Obsahuje aktivní částice, které na sebe navazují všechny nečistoty. Tyto částice, micely, daly čisticí vodě jméno. Micely umožňují dokonalé vyčištění pleti, aniž by bylo potřeba používat další přípravky nebo pleť silně drhnout.
Micelární voda se hodí i pro citlivou pleť, protože obsahuje hypoalergenní látky.


Co je to Micelární voda? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Micelární voda. Co znamená pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Micelární voda s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Micelární voda patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: Micelární voda, synonymum, přesný význam, popis, termín, wiki, slovo, heslo, co znamená, co je to Micelární voda?, informace, lexikon, význam pojmu, Lékařství, vysvětlení, slovník, formulace, Lékařství


Pojem Micelární voda je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Micelární voda ve Wikipedii

Vyhledat termín Micelární voda na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Micelární voda ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Micelární voda ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Micelární voda ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Micelární voda ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Micelární voda například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Micelární voda? resp. co znamená slovo Micelární voda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Micelární voda, odpověď na dotaz co je to Micelární voda?. Víte např. kdo to je Alexandra Udženija? Znáte a víte kdo je Choť? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.