Co je to?
Definice odborného termínu, slova Micelární voda. Co znamená pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Co je to Micelární voda? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Micelární voda?

Micelární voda je kosmetický prostředek vhodný k odličování a čištění pleti. Je vysoce účinná, a přesto šetrná k pokožce. Obsahuje aktivní částice, které na sebe navazují všechny nečistoty. Tyto částice, micely, daly čisticí vodě jméno. Micely umožňují dokonalé vyčištění pleti, aniž by bylo potřeba používat další přípravky nebo pleť silně drhnout.
Micelární voda se hodí i pro citlivou pleť, protože obsahuje hypoalergenní látky.


Co je to Micelární voda? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Micelární voda. Co znamená pojem Micelární voda z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Micelární voda s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Micelární voda se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: formulace, slovník, odborné názvosloví, vysvětlení, terminologie, co znamená, termín, definice, definice pojmu, přesný výraz, co to je, lexikon, synonymum, význam, slovo, co je to Micelární voda?, význam slova, Micelární voda


Pojem Micelární voda je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Micelární voda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Micelární voda ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Micelární voda ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Micelární voda ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Micelární voda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Micelární voda ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Micelární voda například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Micelární voda? resp. co přesně znamená slovo Micelární voda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Micelární voda, odpověď na dotaz co je to Micelární voda?. Víte např. kdo to je Bolek Polívka? Znáte a víte kdo je Choť? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.