Co je to?
Definice výrazu Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Co to je Kontumace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kontumace?

Kontumace je úředně přiznaná porážka. Nejedná se tedy o skutečný výsledek hry. Výsledek zápasu se v případě kontumace upravuje v neprospěch mužstva, které se na zápas nedostavilo nebo se jinak provinilo. Poměr neprospěchu se v jednotlivých sportech liší.
Důvody kontumace mohou být různé a lze je najít v pravidlech nebo propozicích sportu nebo soutěže. Vždy jde o hrubé porušení stanovených pravidel.


Co je to Kontumace? Význam slova, termín, Definice výrazu Kontumace. Co znamená odborný pojem Kontumace z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kontumace se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: názvosloví, Sport, lexikon, formulace, přesný výraz, odborné názvosloví, terminus technicus, informace, význam pojmu, definice pojmu, definice, heslo, Sport, Kontumace, popis, odborný výraz, synonymum, slovník


Pojem Kontumace je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kontumace zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Kontumace ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Kontumace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Kontumace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Kontumace ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Kontumace ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Kontumace ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontumace například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kontumace? resp. co vlastně znamená slovo Kontumace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontumace, odpověď na dotaz co je to Kontumace?. Víte např. kdo to je Religionista? Znáte a víte kdo je Kazi? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.