Co je to?
Definice výrazu, termínu Kitesurfing. Co znamená odborný pojem Kitesurfing z kategorie Sport?

Co je to Kitesurfing? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Kitesurfing

Kitesurfing či kiteboarding je druh vodního sportu, při kterém se jezdec pohybuje po vodě na speciálním prknu taženém drakem. Tento sport je stále populárnější a má velké množství příznivců.
Do výbavy pro kitesurfing patří především tažný drak, úvazek, který má surfař kolem těla a ke kterému je připevněn drak, kiteboard – tedy deska různých tvarů, neopren a přilba, záchranná a protinárazová vesta, šňůra pro zajištění prkna a bezpečnostní nůž pro přetnutí zamotané šňůry v případě ohrožení. Nutností je samozřejmě další osoba, která pomáhá s drakem při startu a přistání.


Co je to Kitesurfing? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kitesurfing. Co znamená odborný pojem Kitesurfing z kategorie Sport?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kitesurfing s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Kitesurfing se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: slovník, přesný výraz, přesný význam, pojem, terminus technicus, význam, názvosloví, odborný výraz, co znamená, termín, definice, odborné názvosloví, formulace, terminologie, sport, wiki, sport, lexikon


Pojem Kitesurfing je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kitesurfing? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Kitesurfing (někdy psáno dvojslovně „kite surfing“, častý je též název „kiteboarding“) je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Hledejte pojem Kitesurfing v následujících vyhledávačích

Najít pojem Kitesurfing ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kitesurfing ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Kitesurfing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Kitesurfing ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Kitesurfing ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Kitesurfing ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kitesurfing například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě nyní již víte co je to Kitesurfing? resp. jaký je přesný význam slova Kitesurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kitesurfing, odpověď na dotaz co je to Kitesurfing?. Víte např. kdo to je Ivana Andrlová? Znáte a víte kdo je Tomáš Král? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Kitesurfing i v jiné kategorii než je sekce sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.