Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kitesurfing. Co znamená odborný pojem Kitesurfing z kategorie Sport?

Co je Kitesurfing?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kitesurfing?

Kitesurfing či kiteboarding je druh vodního sportu, při kterém se jezdec pohybuje po vodě na speciálním prknu taženém drakem. Tento sport je stále populárnější a má velké množství příznivců.
Do výbavy pro kitesurfing patří především tažný drak, úvazek, který má surfař kolem těla a ke kterému je připevněn drak, kiteboard – tedy deska různých tvarů, neopren a přilba, záchranná a protinárazová vesta, šňůra pro zajištění prkna a bezpečnostní nůž pro přetnutí zamotané šňůry v případě ohrožení. Nutností je samozřejmě další osoba, která pomáhá s drakem při startu a přistání.


Co je to Kitesurfing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kitesurfing. Co znamená odborný pojem Kitesurfing z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Kitesurfing můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Kitesurfing je v kategorii sport

Klíčová slova: terminologie, odborný výraz, co je to Kitesurfing?, názvosloví, sport, definice, Kitesurfing, lexikon, odborné názvosloví, wiki, popis, co znamená, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, význam, slovo, co to je


Pojem Kitesurfing je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kitesurfing? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kitesurfing (někdy psáno dvojslovně „kite surfing“, častý je též název „kiteboarding“) je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Kitesurfing ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Kitesurfing na Google obrázcích

Hledat výraz Kitesurfing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Kitesurfing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Kitesurfing ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kitesurfing ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kitesurfing například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě nyní již víte co znamená Kitesurfing? resp. co přesně znamená slovo Kitesurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kitesurfing, odpověď na dotaz co je to Kitesurfing?. Víte např. kdo to je Ubožák? Znáte a víte kdo je Hilary Swank? Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Kitesurfing v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.