Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kitesurfing. Co znamená odborný pojem Kitesurfing z kategorie Sport?

Co je to Kitesurfing? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kitesurfing?

Kitesurfing či kiteboarding je druh vodního sportu, při kterém se jezdec pohybuje po vodě na speciálním prknu taženém drakem. Tento sport je stále populárnější a má velké množství příznivců.
Do výbavy pro kitesurfing patří především tažný drak, úvazek, který má surfař kolem těla a ke kterému je připevněn drak, kiteboard – tedy deska různých tvarů, neopren a přilba, záchranná a protinárazová vesta, šňůra pro zajištění prkna a bezpečnostní nůž pro přetnutí zamotané šňůry v případě ohrožení. Nutností je samozřejmě další osoba, která pomáhá s drakem při startu a přistání.


Co je to Kitesurfing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kitesurfing. Co znamená odborný pojem Kitesurfing z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kitesurfing s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Kitesurfing se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: přesný význam, vysvětlení, co to je, wiki, slovník, lexikon, co znamená, názvosloví, heslo, odborné názvosloví, význam slova, termín, význam, terminologie, odborný výraz, popis, slovo, přesný výraz


Pojem Kitesurfing je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kitesurfing? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kitesurfing (někdy psáno dvojslovně „kite surfing“, častý je též název „kiteboarding“) je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Kitesurfing na Google.cz

Zkusit najít termín Kitesurfing ve vyhledávači Qwant

Najít termín Kitesurfing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Kitesurfing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Kitesurfing ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Kitesurfing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kitesurfing například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Kitesurfing? resp. jaká je definice termínu Kitesurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kitesurfing, odpověď na dotaz co je to Kitesurfing?. Víte např. kdo to je Mario Lemieux? Znáte a víte kdo je Biskup? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci sport Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.