Co je to?
Definice výrazu Kitesurfing. Co znamená odborný pojem Kitesurfing z kategorie Sport?

Co to je Kitesurfing? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kitesurfing?

Kitesurfing či kiteboarding je druh vodního sportu, při kterém se jezdec pohybuje po vodě na speciálním prknu taženém drakem. Tento sport je stále populárnější a má velké množství příznivců.
Do výbavy pro kitesurfing patří především tažný drak, úvazek, který má surfař kolem těla a ke kterému je připevněn drak, kiteboard – tedy deska různých tvarů, neopren a přilba, záchranná a protinárazová vesta, šňůra pro zajištění prkna a bezpečnostní nůž pro přetnutí zamotané šňůry v případě ohrožení. Nutností je samozřejmě další osoba, která pomáhá s drakem při startu a přistání.


Co je to Kitesurfing? Význam slova, termín, Definice výrazu Kitesurfing. Co znamená odborný pojem Kitesurfing z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kitesurfing? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kitesurfing patří do sekce Sport

Klíčová slova: lexikon, synonymum, Sport, pojem, odborný výraz, popis, co je to Kitesurfing?, slovo, přesný význam, význam slova, význam, wiki, Kitesurfing, heslo, definice pojmu, informace, terminologie, definice


Pojem Kitesurfing je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Kitesurfing? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kitesurfing (někdy psáno dvojslovně „kite surfing“, častý je též název „kiteboarding“) je sport spočívající v jízdě po vodě na speciálním prkně (tzv. „kiteboard“) za využití tažného draka. Jde o jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů; ještě v roce 1998 se tomuto sportu věnovalo pouze několik desítek nadšenců, v roce 2006 byl počet kitesurferů odhadován na 150 000 - 200 000.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Kitesurfing ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Kitesurfing na Google.cz

Zkusit najít výraz Kitesurfing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Kitesurfing na Youtube

Zkusit najít heslo Kitesurfing ve Wikizdrojích

Hledat heslo Kitesurfing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kitesurfing například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kitesurfing? resp. co znamená slovo Kitesurfing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kitesurfing, odpověď na dotaz co je to Kitesurfing?. Víte např. kdo to je David Rockefeller? Znáte a víte kdo je Jaromír Jágr? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.