Co je to?
Definice výrazu Malá kopaná. Co znamená odborný pojem Malá kopaná z kategorie Sport?

Co to je Malá kopaná? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Malá kopaná?

Malá kopaná je druh míčového sportu, který je velmi oblíben především ve východní a střední Evropě a v Anglii. Hraje se také v některých asijských a afrických státech. Hraje se v čase 2x20 minut, týmy mají 5 hráčů a brankáře.
Napomenutí a tresty jsou obdobné jako v kopané. Hráč s červenou kartou již nesmí do hry zasahovat, po pěti minutách ho může nahradit jiný hráč. U nás se malá kopaná hraje od roku 1971. Od roku 2016 se hraje Superliga malého fotbalu.


Co je to Malá kopaná? Význam slova, termín, Definice výrazu Malá kopaná. Co znamená odborný pojem Malá kopaná z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Malá kopaná se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: popis, termín, co to je, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, definice pojmu, co je to Malá kopaná?, terminus technicus, význam slova, pojem, slovo, definice, Sport, odborné názvosloví, wiki, význam, co znamená


Pojem Malá kopaná je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Malá kopaná? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Malý fotbal je míčový sport z jehož struktury vzešel futsal. Největší členskou základnu má především ve střední a východní Evropě a na Britských ostrovech, konkrétně v Anglii. Z mimoevropských kontinentů je to potom Asie a Afrika.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Malá kopaná ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Malá kopaná ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Malá kopaná ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Malá kopaná ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Malá kopaná ve Wikizdrojích

Hledat pojem Malá kopaná na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Malá kopaná například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Malá kopaná? resp. jaký je přesný význam slova Malá kopaná? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malá kopaná, odpověď na dotaz co je to Malá kopaná?. Víte např. kdo to je Vlkodlak? Znáte a víte kdo je Padlý anděl? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?