Co je to?
Definice výrazu Malá kopaná. Co znamená odborný pojem Malá kopaná z kategorie Sport?

Co to je Malá kopaná? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Malá kopaná

Malá kopaná je druh míčového sportu, který je velmi oblíben především ve východní a střední Evropě a v Anglii. Hraje se také v některých asijských a afrických státech. Hraje se v čase 2x20 minut, týmy mají 5 hráčů a brankáře.
Napomenutí a tresty jsou obdobné jako v kopané. Hráč s červenou kartou již nesmí do hry zasahovat, po pěti minutách ho může nahradit jiný hráč. U nás se malá kopaná hraje od roku 1971. Od roku 2016 se hraje Superliga malého fotbalu.


Co je to Malá kopaná? Význam slova, termín, Definice výrazu Malá kopaná. Co znamená odborný pojem Malá kopaná z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Malá kopaná? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Malá kopaná je v sekci Sport

Klíčová slova: definice, slovník, formulace, přesný výraz, informace, slovo, význam pojmu, termín, pojem, odborný výraz, synonymum, Sport, definice pojmu, Sport, lexikon, vysvětlení, Malá kopaná, co to je


Pojem Malá kopaná je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Malá kopaná lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Malá kopaná ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Malá kopaná ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Malá kopaná ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Malá kopaná ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Malá kopaná ve Wikipedii

Hledat slovo Malá kopaná na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Malá kopaná například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Malá kopaná? resp. co se přesně ukrývá za slovem Malá kopaná? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malá kopaná, odpověď na dotaz co je to Malá kopaná?. Víte např. kdo to je Kopilot? Znáte a víte kdo je Debil? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?