Co je to?
Definice výrazu Malá kopaná. Co znamená odborný pojem Malá kopaná z kategorie Sport?

Co to je Malá kopaná? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Malá kopaná?

Malá kopaná je druh míčového sportu, který je velmi oblíben především ve východní a střední Evropě a v Anglii. Hraje se také v některých asijských a afrických státech. Hraje se v čase 2x20 minut, týmy mají 5 hráčů a brankáře.
Napomenutí a tresty jsou obdobné jako v kopané. Hráč s červenou kartou již nesmí do hry zasahovat, po pěti minutách ho může nahradit jiný hráč. U nás se malá kopaná hraje od roku 1971. Od roku 2016 se hraje Superliga malého fotbalu.


Co je to Malá kopaná? Význam slova, termín, Definice výrazu Malá kopaná. Co znamená odborný pojem Malá kopaná z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Malá kopaná? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Malá kopaná je v kategorii Sport

Klíčová slova: Malá kopaná, lexikon, pojem, význam pojmu, význam slova, informace, slovo, synonymum, názvosloví, slovník, terminologie, co znamená, přesný výraz, formulace, Sport, co to je, odborný výraz, heslo


Pojem Malá kopaná je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Malá kopaná? Definice slova, termínu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Malý fotbal je míčový sport z jehož struktury vzešel futsal. Největší členskou základnu má především ve střední a východní Evropě a na Britských ostrovech, konkrétně v Anglii. Z mimoevropských kontinentů je to potom Asie a Afrika.

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Malá kopaná ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Malá kopaná ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Malá kopaná ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Malá kopaná ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Malá kopaná ve Wikimedia Commons

Najít slovo Malá kopaná ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Malá kopaná například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Malá kopaná? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Malá kopaná? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malá kopaná, odpověď na dotaz co je to Malá kopaná?. Víte např. kdo to je Liv Tyler? Znáte a víte kdo je Jiří Ovčáček? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?