Co je to?
Definice výrazu Malá kopaná. Co znamená odborný pojem Malá kopaná z kategorie Sport?

Co to je Malá kopaná? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Malá kopaná

Malá kopaná je druh míčového sportu, který je velmi oblíben především ve východní a střední Evropě a v Anglii. Hraje se také v některých asijských a afrických státech. Hraje se v čase 2x20 minut, týmy mají 5 hráčů a brankáře.
Napomenutí a tresty jsou obdobné jako v kopané. Hráč s červenou kartou již nesmí do hry zasahovat, po pěti minutách ho může nahradit jiný hráč. U nás se malá kopaná hraje od roku 1971. Od roku 2016 se hraje Superliga malého fotbalu.


Co je to Malá kopaná? Význam slova, termín, Definice výrazu Malá kopaná. Co znamená odborný pojem Malá kopaná z kategorie Sport?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Malá kopaná patří do kategorie Sport

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, formulace, názvosloví, terminologie, význam slova, vysvětlení, co to je, slovo, význam, slovník, odborný výraz, popis, heslo, přesný výraz, lexikon, co je to Malá kopaná?, pojem


Pojem Malá kopaná je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Malá kopaná? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Malý fotbal je míčový sport z jehož struktury vzešel futsal. Největší členskou základnu má především ve střední a východní Evropě a na Britských ostrovech, konkrétně v Anglii. Z mimoevropských kontinentů je to potom Asie a Afrika.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Malá kopaná ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Malá kopaná na Google.cz

Vyhledat slovo Malá kopaná ve Wikizdrojích

Hledat heslo Malá kopaná ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Malá kopaná ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Malá kopaná ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Malá kopaná například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Malá kopaná? resp. jaká je definice slova Malá kopaná? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malá kopaná, odpověď na dotaz co je to Malá kopaná?. Víte např. kdo to je Konduktér? Znáte a víte kdo je Debil? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Malá kopaná i v jiných kategoriích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?