Co je to?
Odborný výraz, definice slova Malá kopaná. Co znamená slovo Malá kopaná z kategorie Sport?

Co je Malá kopaná? Definice pojmu

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Malá kopaná?

Malá kopaná je druh míčového sportu, který je velmi oblíben především ve východní a střední Evropě a v Anglii. Hraje se také v některých asijských a afrických státech. Hraje se v čase 2x20 minut, týmy mají 5 hráčů a brankáře.
Napomenutí a tresty jsou obdobné jako v kopané. Hráč s červenou kartou již nesmí do hry zasahovat, po pěti minutách ho může nahradit jiný hráč. U nás se malá kopaná hraje od roku 1971. Od roku 2016 se hraje Superliga malého fotbalu.


Co je to Malá kopaná? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Malá kopaná. Co znamená slovo Malá kopaná z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s dalšími lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Malá kopaná patří do kategorie sport

Klíčová slova: informace, slovo, vysvětlení, terminus technicus, heslo, termín, význam, sport, význam slova, formulace, popis, synonymum, co je to Malá kopaná?, lexikon, definice, co to je, Malá kopaná, slovník


Pojem Malá kopaná je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Malá kopaná?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Malý fotbal je míčový sport z jehož struktury vzešel futsal. Největší členskou základnu má především ve střední a východní Evropě a na Britských ostrovech, konkrétně v Anglii. Z mimoevropských kontinentů je to potom Asie a Afrika.

Hledejte pojem Malá kopaná v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Malá kopaná na Google.cz

Zkusit najít heslo Malá kopaná ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Malá kopaná ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Malá kopaná na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Malá kopaná ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Malá kopaná ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Malá kopaná například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě nyní již víte jaký je význam slova Malá kopaná? resp. co je to Malá kopaná? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Malá kopaná, odpověď na dotaz co je to Malá kopaná?. Víte např. kdo to je Caletník? Znáte a víte kdo je Apolena Rychlíková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?