Co je to?
Výraz, termín, definice slova Družstvo. Co znamená odborný pojem Družstvo z kategorie Sport?

Co je to Družstvo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Družstvo

Družstvo může mít hned několik různých významů. Často se můžete setkat ve sportovní terminologii s pojmem družstvo, přičemž zde to značí skupinu lidí při kolektivní hře nebo soutěži. Ve vojenství si pod pojmem družstvo lze představit nejmenší oddíl u pozemního vojska.
Nejpoužívanějším významem se pak zdá být družstvo jako právnická osoba, zřízená za účelem podnikání podle Obchodního zákoníku, např. obchodní družstvo, výrobní družstvo, bytové družstvo.


Co je to Družstvo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Družstvo. Co znamená odborný pojem Družstvo z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Družstvo? Pak se o ní podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Družstvo patří do sekce Sport

Klíčová slova: co znamená, definice, odborný výraz, popis, slovník, wiki, význam pojmu, co je to Družstvo?, lexikon, Sport, pojem, přesný výraz, terminus technicus, slovo, odborné názvosloví, informace, formulace, Sport


Pojem Družstvo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Družstvo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Družstvo ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Družstvo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Družstvo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Družstvo ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Družstvo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Družstvo například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Družstvo? resp. jaká je definice slova Družstvo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Družstvo, odpověď na dotaz co je to Družstvo?. Víte např. kdo to je Domkář? Znáte a víte kdo je Siréna? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.