Co je to?
Definice odborného termínu, slova Družstvo. Co znamená pojem Družstvo z kategorie Sport?

Co je to Družstvo? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Družstvo

Družstvo může mít hned několik různých významů. Často se můžete setkat ve sportovní terminologii s pojmem družstvo, přičemž zde to značí skupinu lidí při kolektivní hře nebo soutěži. Ve vojenství si pod pojmem družstvo lze představit nejmenší oddíl u pozemního vojska.
Nejpoužívanějším významem se pak zdá být družstvo jako právnická osoba, zřízená za účelem podnikání podle Obchodního zákoníku, např. obchodní družstvo, výrobní družstvo, bytové družstvo.


Co je to Družstvo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Družstvo. Co znamená pojem Družstvo z kategorie Sport?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Družstvo? Pak se o ní podělte s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Družstvo je v kategorii sport

Klíčová slova: terminologie, vysvětlení, odborný výraz, informace, odborné názvosloví, význam slova, Družstvo, přesný význam, přesný výraz, co je to Družstvo?, sport, definice pojmu, pojem, význam, heslo, slovník, synonymum, wiki


Pojem Družstvo je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Družstvo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Družstvo ve Wikipedii

Hledat heslo Družstvo ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Družstvo ve Wikislovníku

Hledat pojem Družstvo ve vyhledávači Yandex

Najít termín Družstvo na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Družstvo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste zjistili co znamená Družstvo? resp. co to je Družstvo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Družstvo, odpověď na dotaz co je to Družstvo?. Víte např. kdo to je Jaroslav Flegr? Znáte a víte kdo je Barytonista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než sport). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.