Co je to?
Výraz, termín, definice slova Družstvo. Co znamená odborný pojem Družstvo z kategorie Sport?

Co je to Družstvo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Družstvo

Družstvo může mít hned několik různých významů. Často se můžete setkat ve sportovní terminologii s pojmem družstvo, přičemž zde to značí skupinu lidí při kolektivní hře nebo soutěži. Ve vojenství si pod pojmem družstvo lze představit nejmenší oddíl u pozemního vojska.
Nejpoužívanějším významem se pak zdá být družstvo jako právnická osoba, zřízená za účelem podnikání podle Obchodního zákoníku, např. obchodní družstvo, výrobní družstvo, bytové družstvo.


Co je to Družstvo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Družstvo. Co znamená odborný pojem Družstvo z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Družstvo je v kategorii Sport

Klíčová slova: odborný výraz, význam, heslo, co to je, přesný výraz, slovo, Sport, Sport, definice pojmu, informace, význam slova, popis, Družstvo, pojem, definice, význam pojmu, přesný význam, lexikon


Pojem Družstvo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Družstvo na Youtube

Vyhledat pojem Družstvo na Google.cz

Najít pojem Družstvo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Družstvo ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Družstvo ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Družstvo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Družstvo například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Družstvo? resp. co znamená slovo Družstvo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Družstvo, odpověď na dotaz co je to Družstvo?. Víte např. kdo to je Stanley Kubrick? Znáte a víte kdo je Alláh? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.