Co je to?
Výraz, termín, definice slova Družstvo. Co znamená odborný pojem Družstvo z kategorie Sport?

Co je to Družstvo? Význam slova

Co znamená termín Družstvo? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Družstvo může mít hned několik různých významů. Často se můžete setkat ve sportovní terminologii s pojmem družstvo, přičemž zde to značí skupinu lidí při kolektivní hře nebo soutěži. Ve vojenství si pod pojmem družstvo lze představit nejmenší oddíl u pozemního vojska.
Nejpoužívanějším významem se pak zdá být družstvo jako právnická osoba, zřízená za účelem podnikání podle Obchodního zákoníku, např. obchodní družstvo, výrobní družstvo, bytové družstvo.


Co je to Družstvo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Družstvo. Co znamená odborný pojem Družstvo z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Družstvo? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Družstvo je v kategorii Sport

Klíčová slova: co to je, co je to Družstvo?, informace, heslo, význam slova, vysvětlení, definice, odborný výraz, popis, pojem, definice pojmu, Družstvo, přesný výraz, význam, lexikon, přesný význam, odborné názvosloví, Sport


Pojem Družstvo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít pojem Družstvo ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Družstvo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Družstvo ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Družstvo na Google.cz

Hledat slovo Družstvo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Družstvo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Družstvo například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Družstvo? resp. co vlastně znamená slovo Družstvo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Družstvo, odpověď na dotaz co je to Družstvo?. Víte např. kdo to je Delegát? Znáte a víte kdo je Alláh? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Družstvo v jiné sekci než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.