Co je to?
Výraz, termín, definice slova Družstvo. Co znamená odborný pojem Družstvo z kategorie Sport?

Co je to Družstvo? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Družstvo

Družstvo může mít hned několik různých významů. Často se můžete setkat ve sportovní terminologii s pojmem družstvo, přičemž zde to značí skupinu lidí při kolektivní hře nebo soutěži. Ve vojenství si pod pojmem družstvo lze představit nejmenší oddíl u pozemního vojska.
Nejpoužívanějším významem se pak zdá být družstvo jako právnická osoba, zřízená za účelem podnikání podle Obchodního zákoníku, např. obchodní družstvo, výrobní družstvo, bytové družstvo.


Co je to Družstvo? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Družstvo. Co znamená odborný pojem Družstvo z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Družstvo můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Družstvo je v sekci Sport

Klíčová slova: odborný výraz, význam, význam slova, názvosloví, terminologie, pojem, heslo, slovník, význam pojmu, co je to Družstvo?, informace, lexikon, Družstvo, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, co znamená, termín


Pojem Družstvo je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít pojem Družstvo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Družstvo ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Družstvo ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Družstvo na Youtube

Hledat slovo Družstvo na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Družstvo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Družstvo například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Družstvo? resp. co se přesně ukrývá za slovem Družstvo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Družstvo, odpověď na dotaz co je to Družstvo?. Víte např. kdo to je Richard Krajčo? Znáte a víte kdo je Siréna? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.