Co je to?
Definice odborného termínu, slova Družstvo. Co znamená pojem Družstvo z kategorie Sport?

Co je Družstvo? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Družstvo?

Družstvo může mít hned několik různých významů. Často se můžete setkat ve sportovní terminologii s pojmem družstvo, přičemž zde to značí skupinu lidí při kolektivní hře nebo soutěži. Ve vojenství si pod pojmem družstvo lze představit nejmenší oddíl u pozemního vojska.
Nejpoužívanějším významem se pak zdá být družstvo jako právnická osoba, zřízená za účelem podnikání podle Obchodního zákoníku, např. obchodní družstvo, výrobní družstvo, bytové družstvo.


Co je to Družstvo? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Družstvo. Co znamená pojem Družstvo z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Družstvo? Pak se o ní podělte s ostatními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Družstvo patří do sekce sport

Klíčová slova: synonymum, popis, co je to Družstvo?, informace, definice, význam pojmu, terminus technicus, pojem, vysvětlení, wiki, význam slova, sport, odborné názvosloví, Družstvo, co to je, termín, přesný výraz, slovník


Pojem Družstvo je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Družstvo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Družstvo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Družstvo na Google obrázcích

Hledat pojem Družstvo ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Družstvo ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Družstvo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Družstvo například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní už nejspíš víte co to je Družstvo? resp. co přesně označuje termín Družstvo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Družstvo, odpověď na dotaz co je to Družstvo?. Víte např. kdo to je Hanka Kynychová? Znáte a víte kdo je Thálie? Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.