Co je to?
Výraz, termín, definice slova Marmoleum. Co znamená odborný pojem Marmoleum z kategorie Materiály?

Co je to Marmoleum? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Marmoleum?

Marmoleum je oblíbená a ekologická, avšak poměrně drahá podlahová krytina. Jedná se o přírodní linoleum, jehož hlavní složkou je lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, juta a další suroviny. Marmoleum má dlouhou životnost (udává se až 70 let) a jeho výroba je šetrná k přírodě.


Co je to Marmoleum? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Marmoleum. Co znamená odborný pojem Marmoleum z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Marmoleum? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Marmoleum je v kategorii Materiály

Klíčová slova: Materiály, lexikon, synonymum, slovník, definice pojmu, heslo, Marmoleum, co znamená, přesný význam, vysvětlení, formulace, co je to Marmoleum?, slovo, terminologie, termín, odborné názvosloví, význam pojmu, popis


Pojem Marmoleum je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Marmoleum v následujících vyhledávačích

Najít pojem Marmoleum na Google.cz

Zkusit najít termín Marmoleum ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Marmoleum ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Marmoleum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Marmoleum ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Marmoleum na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Marmoleum například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Marmoleum? resp. jaký je význam slova Marmoleum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marmoleum, odpověď na dotaz co je to Marmoleum?. Víte např. kdo to je Pierce Brosnan? Znáte a víte kdo je Josef Čapek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Marmoleum v jiné sekci než Materiály. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.