Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sektorová daň. Co znamená pojem Sektorová daň z kategorie Ekonomie?

Co to je Sektorová daň? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Sektorová daň?

Sektorová daň je typ daně, který existuje jak v Evropě, tak v dalších částech světa. Tato daň je speciální a týká se jen určitých druhů podnikání. Stát pak toto podnikání zatěžuje zvláštním zdaněním.
Většinou se jedná o finanční trhy, vodárenství, energetiku, telekomunikace nebo hospodaření s odpady. Těm je zavedena zvláštní sazba daně z příjmu právnických osob. Tato odvětví jsou regulovaná a existuje zde přirozený monopol.


Co je to Sektorová daň? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sektorová daň. Co znamená pojem Sektorová daň z kategorie Ekonomie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Sektorová daň sdílejte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Sektorová daň je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: wiki, názvosloví, formulace, terminus technicus, význam slova, Ekonomie, význam, heslo, termín, přesný výraz, přesný význam, slovo, terminologie, slovník, Sektorová daň, odborný výraz, odborné názvosloví, definice


Pojem Sektorová daň je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Sektorová daň v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Sektorová daň na Youtube

Vyhledat slovo Sektorová daň ve Wikislovníku

Najít slovo Sektorová daň ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sektorová daň ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Sektorová daň ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Sektorová daň ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sektorová daň například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Sektorová daň? resp. co znamená slovo Sektorová daň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sektorová daň, odpověď na dotaz co je to Sektorová daň?. Víte např. kdo to je David Hasselhoff? Znáte a víte kdo je Otaku? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Ekonomie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?