Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sektorová daň. Co znamená pojem Sektorová daň z kategorie Ekonomie?

Co to je Sektorová daň? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Sektorová daň?

Sektorová daň je typ daně, který existuje jak v Evropě, tak v dalších částech světa. Tato daň je speciální a týká se jen určitých druhů podnikání. Stát pak toto podnikání zatěžuje zvláštním zdaněním.
Většinou se jedná o finanční trhy, vodárenství, energetiku, telekomunikace nebo hospodaření s odpady. Těm je zavedena zvláštní sazba daně z příjmu právnických osob. Tato odvětví jsou regulovaná a existuje zde přirozený monopol.


Co je to Sektorová daň? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sektorová daň. Co znamená pojem Sektorová daň z kategorie Ekonomie?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Sektorová daň? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Sektorová daň je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: informace, popis, terminologie, přesný výraz, definice, pojem, termín, co to je, slovník, význam slova, význam, terminus technicus, Ekonomie, slovo, synonymum, Ekonomie, wiki, názvosloví


Pojem Sektorová daň je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Sektorová daň lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít výraz Sektorová daň ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Sektorová daň ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Sektorová daň ve Wikipedii

Vyhledat slovo Sektorová daň ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Sektorová daň ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Sektorová daň ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sektorová daň například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Sektorová daň? resp. co přesně znamená slovo Sektorová daň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sektorová daň, odpověď na dotaz co je to Sektorová daň?. Víte např. kdo to je Jim Walton? Znáte a víte kdo je Otaku? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Ekonomie). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?