Co je to?
Definice výrazu UNICEF. Co znamená odborný pojem UNICEF z kategorie Zkratky?

Co to je UNICEF? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu UNICEF?

UNICEF je zkratka dětského fondu Organizace spojených národů. Jedná se o nevládní a neziskovou organizaci, která vznikla v roce 1946. Hlavní sídlo této humanitární organizace je v New Yorku, zastoupení má UNICEF v cca 160 zemích.
Hlavní náplní práce této organizace je chránit a zlepšovat podmínky pro život dětí a podporovat jejich rozvoj. UNICEF vznikl z původní součásti Organizace spojených národů s názvem Mezinárodní dětský fond neodkladné pomoci.


Co je to UNICEF? Význam slova, termín, Definice výrazu UNICEF. Co znamená odborný pojem UNICEF z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo UNICEF patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: co je to UNICEF?, wiki, UNICEF, co to je, Zkratky, význam slova, přesný význam, slovo, vysvětlení, lexikon, význam pojmu, definice pojmu, heslo, odborné názvosloví, význam, termín, slovník, názvosloví


Pojem UNICEF je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu UNICEF zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo UNICEF ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo UNICEF ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz UNICEF ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín UNICEF na Google.cz

Najít pojem UNICEF ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo UNICEF ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo UNICEF například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je UNICEF? resp. co vlastně znamená slovo UNICEF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UNICEF, odpověď na dotaz co je to UNICEF?. Víte např. kdo to je Leoš Janáček? Znáte a víte kdo je Štěpán Malát? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?