Co je to?
Definice výrazu UNICEF. Co znamená odborný pojem UNICEF z kategorie Zkratky?

Co to je UNICEF? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu UNICEF?

UNICEF je zkratka dětského fondu Organizace spojených národů. Jedná se o nevládní a neziskovou organizaci, která vznikla v roce 1946. Hlavní sídlo této humanitární organizace je v New Yorku, zastoupení má UNICEF v cca 160 zemích.
Hlavní náplní práce této organizace je chránit a zlepšovat podmínky pro život dětí a podporovat jejich rozvoj. UNICEF vznikl z původní součásti Organizace spojených národů s názvem Mezinárodní dětský fond neodkladné pomoci.


Co je to UNICEF? Význam slova, termín, Definice výrazu UNICEF. Co znamená odborný pojem UNICEF z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to UNICEF? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz UNICEF je v sekci Zkratky

Klíčová slova: slovník, Zkratky, odborné názvosloví, co je to UNICEF?, lexikon, popis, pojem, definice pojmu, formulace, přesný význam, termín, terminologie, přesný výraz, význam, informace, význam slova, vysvětlení, odborný výraz


Pojem UNICEF je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo UNICEF ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo UNICEF ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem UNICEF na Youtube

Hledat pojem UNICEF ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo UNICEF ve Wikipedii

Hledat výraz UNICEF ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo UNICEF například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu UNICEF? resp. jaký je přesný význam slova UNICEF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UNICEF, odpověď na dotaz co je to UNICEF?. Víte např. kdo to je Auditor? Znáte a víte kdo je Štěpán Malát? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?