Co je to?
Výraz, termín, definice slova UNICEF. Co znamená odborný pojem UNICEF z kategorie Zkratky?

Co je to UNICEF? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu UNICEF?

UNICEF je zkratka dětského fondu Organizace spojených národů. Jedná se o nevládní a neziskovou organizaci, která vznikla v roce 1946. Hlavní sídlo této humanitární organizace je v New Yorku, zastoupení má UNICEF v cca 160 zemích.
Hlavní náplní práce této organizace je chránit a zlepšovat podmínky pro život dětí a podporovat jejich rozvoj. UNICEF vznikl z původní součásti Organizace spojených národů s názvem Mezinárodní dětský fond neodkladné pomoci.


Co je to UNICEF? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova UNICEF. Co znamená odborný pojem UNICEF z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova UNICEF můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem UNICEF je v kategorii zkratky

Klíčová slova: termín, informace, wiki, co to je, slovo, definice pojmu, názvosloví, zkratky, popis, význam slova, slovník, formulace, terminologie, přesný výraz, heslo, UNICEF, synonymum, definice


Pojem UNICEF je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem UNICEF? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Dětský fond Organizace spojených národů (anglicky United Nations Children’s Fund) je částí Organizace spojených národů. Je to největší světová organizace, která se celosvětově zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje. Byl vytvořen 11. prosince 1946.
Do roku 1953 se nazýval Mezinárodní dětský fond neodkladné pomoci. Z anglického originálu tohoto názvu United Nations International Children’s Emergency Fund vznikla zkratka UNICEF, která se používá dodnes. Má zastoupení v 158 zemích.

Pro více informací o heslu UNICEF zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem UNICEF na Youtube

Najít termín UNICEF ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem UNICEF ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem UNICEF ve Wikizdrojích

Hledat výraz UNICEF ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo UNICEF ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo UNICEF například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to UNICEF? resp. co znamená UNICEF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu UNICEF, odpověď na dotaz co je to UNICEF?. Víte např. kdo to je Viktor Kožený? Znáte a víte kdo je Jan Rosák? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?