Co je to?
Definice výrazu, termínu Ostruha. Co znamená odborný pojem Ostruha z kategorie Různé?

Co je Ostruha? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ostruha?

Ostruha je název jezdecké potřeby, která je velmi populární. Slouží především k ovládání koně a je určena zkušenějším jezdcům. Ostruha je velmi účinná, síla jejího tlaku koně důrazně pobízí k výkonu. Ostruha se upevňuje na patu jezdecké boty. Často je využívána i nejezdci jako ozdoba.
Existují různé druhy ostruh z rozmanitých materiálů, všechny druhy je však potřeba používat velmi citlivě, aby nedošlo ke zranění koně.

Co je to Ostruha? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Ostruha. Co znamená odborný pojem Ostruha z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ostruha s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Ostruha je v kategorii různé

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, názvosloví, různé, co znamená, wiki, přesný výraz, význam, informace, přesný význam, terminus technicus, heslo, termín, význam pojmu, Ostruha, co to je, definice pojmu, popis


Pojem Ostruha je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Ostruha ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Ostruha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ostruha ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ostruha na Google obrázcích

Hledat slovo Ostruha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ostruha ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ostruha například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Ostruha? resp. jaký je přesný význam slova Ostruha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ostruha, odpověď na dotaz co je to Ostruha?. Víte např. kdo to je Marcela Augustová? Znáte a víte kdo je LeBron James? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než různé). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.