Co je to?
Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Co je to Webhosting? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Webhosting?

Pronajímání prostoru pro webové stránky na cizím serveru se označuje jako webhosting. Díky tomu je možné si na internet umístit stránky bez nutnosti vytvoření vlastního serveru. Webhosting je pouhé umístění stránek na server poskytovale, ale je nutné mít zaregistrovanou ještě doménu.
Ceny webhostingu se pohybují v ceně od několika korun do několika tisíc korun měsíčně. Samozřejmě existuje i bezplatná varianta, tzv. freehosting, kde ovšem uživatel musí počítat s určitou menší stabilitou. S freehostingem se často spojuje umisťování reklamy na stránky, protože se tím pokryjí náklady.


Co je to Webhosting? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Webhosting. Co znamená pojem Webhosting z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Webhosting se nachází v kategorii Internet

Klíčová slova: názvosloví, informace, heslo, slovník, lexikon, přesný výraz, co znamená, Webhosting, definice, odborný výraz, význam slova, wiki, popis, terminus technicus, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, význam


Pojem Webhosting je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Webhosting ve Wikimedia Commons

Najít slovo Webhosting na Google.cz

Hledat videa s názvem Webhosting na Youtube

Hledat výraz Webhosting ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Webhosting ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Webhosting ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Webhosting například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Webhosting? resp. co je to Webhosting? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Webhosting, odpověď na dotaz co je to Webhosting?. Víte např. kdo to je Ilustrátor? Znáte a víte kdo je Šmejdíř? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Webhosting v jiné sekci než Internet. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.