Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daňová evidence. Co znamená pojem Daňová evidence z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňová evidence? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Daňová evidence?

Daňová evidence je něco jako bylo do roku 2004 jednoduché účetnictví. Daňovou evidenci mohou vést fyzické osoby, které se nestaly účetní jednotkou, nejsou účastníkem sdružení, nejsou zapsané v Obchodním rejstříku a jejichž obrat nepřekročil 25 milionů za uplynulý kalendářní rok. Přesné podmínky definuje Zákon o účetnictví č. 563/91 Sb.


Co je to Daňová evidence? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Daňová evidence. Co znamená pojem Daňová evidence z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Daňová evidence patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: formulace, Daňová evidence, Účetnictví, definice pojmu, popis, co znamená, význam pojmu, slovo, názvosloví, vysvětlení, Účetnictví, význam, odborné názvosloví, co je to Daňová evidence?, význam slova, definice, lexikon, termín


Pojem Daňová evidence je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Daňová evidence

Vyhledat termín Daňová evidence ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňová evidence ve Wikimedia Commons

Najít pojem Daňová evidence na Google.cz

Zkusit najít termín Daňová evidence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Daňová evidence ve Wikipedii

Najít výraz Daňová evidence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňová evidence například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Daňová evidence? resp. co přesně označuje termín Daňová evidence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňová evidence, odpověď na dotaz co je to Daňová evidence?. Víte např. kdo to je Aktér? Znáte a víte kdo je Christopher Nolan? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Daňová evidence i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.