Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daňová evidence. Co znamená pojem Daňová evidence z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňová evidence? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Daňová evidence?

Daňová evidence je něco jako bylo do roku 2004 jednoduché účetnictví. Daňovou evidenci mohou vést fyzické osoby, které se nestaly účetní jednotkou, nejsou účastníkem sdružení, nejsou zapsané v Obchodním rejstříku a jejichž obrat nepřekročil 25 milionů za uplynulý kalendářní rok. Přesné podmínky definuje Zákon o účetnictví č. 563/91 Sb.


Co je to Daňová evidence? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Daňová evidence. Co znamená pojem Daňová evidence z kategorie Účetnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Daňová evidence? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Daňová evidence se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, Daňová evidence, informace, pojem, co je to Daňová evidence?, co znamená, formulace, slovník, definice, Účetnictví, definice pojmu, význam, lexikon, co to je, heslo, popis, termín


Pojem Daňová evidence je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Daňová evidence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Daňová evidence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Daňová evidence na Google.cz

Vyhledat výraz Daňová evidence ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Daňová evidence ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Daňová evidence ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňová evidence například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Daňová evidence? resp. co to je Daňová evidence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňová evidence, odpověď na dotaz co je to Daňová evidence?. Víte např. kdo to je Si Ťin-pching? Znáte a víte kdo je Christopher Nolan? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.