Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daňová evidence. Co znamená pojem Daňová evidence z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňová evidence? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Daňová evidence?

Daňová evidence je něco jako bylo do roku 2004 jednoduché účetnictví. Daňovou evidenci mohou vést fyzické osoby, které se nestaly účetní jednotkou, nejsou účastníkem sdružení, nejsou zapsané v Obchodním rejstříku a jejichž obrat nepřekročil 25 milionů za uplynulý kalendářní rok. Přesné podmínky definuje Zákon o účetnictví č. 563/91 Sb.


Co je to Daňová evidence? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Daňová evidence. Co znamená pojem Daňová evidence z kategorie Účetnictví?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Daňová evidence) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Daňová evidence patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: popis, odborný výraz, přesný význam, pojem, význam, odborné názvosloví, terminus technicus, definice, slovo, co znamená, Daňová evidence, definice pojmu, význam slova, termín, přesný výraz, synonymum, terminologie, lexikon


Pojem Daňová evidence je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Daňová evidence v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daňová evidence ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Daňová evidence ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Daňová evidence ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Daňová evidence ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Daňová evidence ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Daňová evidence na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Daňová evidence například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Daňová evidence? resp. jaký je význam pojmu Daňová evidence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňová evidence, odpověď na dotaz co je to Daňová evidence?. Víte např. kdo to je Mikuláš? Znáte a víte kdo je Christopher Nolan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.