Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Revolvingový úvěr. Co znamená pojem Revolvingový úvěr z kategorie Bankovnictví?

Co to je Revolvingový úvěr? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Revolvingový úvěr?

Revolvingový úvěr je typ krátkodobého bankovního úvěru. Je založen na postupném splácení úvěru a možnosti opakovaného čerpání až do sjednané výše úvěrového rámce. Je určen především podnikům pro financování oběžného majetku. Čerpání úvěru se řídí hodnotou pohledávek nebo zásob a vyhodnocuje se většinou v období jednoho měsíce.
Na podobném principu funguje i kontokorent pro fyzické osoby. Výhodou pro klienta je to, že o úvěr nemusí stále znovu žádat a může ho čerpat současně se splácením. Revolvingový úvěr mívá nižší úvěrový rámec, splátky i úrok bývají vyšší.


Co je to Revolvingový úvěr? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Revolvingový úvěr. Co znamená pojem Revolvingový úvěr z kategorie Bankovnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Revolvingový úvěr? Potom se o definici podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Revolvingový úvěr se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, slovo, vysvětlení, termín, přesný výraz, terminus technicus, Revolvingový úvěr, odborný výraz, synonymum, odborné názvosloví, formulace, pojem, popis, terminologie, Bankovnictví, lexikon, přesný význam, slovník


Pojem Revolvingový úvěr je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít výraz Revolvingový úvěr na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Revolvingový úvěr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Revolvingový úvěr ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Revolvingový úvěr ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Revolvingový úvěr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Revolvingový úvěr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Revolvingový úvěr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Revolvingový úvěr? resp. co znamená výraz Revolvingový úvěr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Revolvingový úvěr, odpověď na dotaz co je to Revolvingový úvěr?. Víte např. kdo to je Daniel Herman? Znáte a víte kdo je Bloggerka? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.