Co je to?
Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Co je to Džezva? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Džezva?

Džezva je kovová nádoba používaná k přípravě arabské nebo turecké kávy. Bývá vyrobena z mědi. Směrem ode dna k hrdlu se zužuje a aby se o piják kávy nepopálil, je vybavena dlouhou rukojetí. Objem džezvy není příliš velký, cca 0,5 litru.


Co je to Džezva? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Džezva. Co znamená pojem Džezva z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Džezva s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Džezva se nachází v sekci Nápoje

Klíčová slova: wiki, Nápoje, co je to Džezva?, Džezva, termín, odborný výraz, popis, terminologie, synonymum, názvosloví, přesný výraz, informace, heslo, Nápoje, odborné názvosloví, vysvětlení, definice pojmu, lexikon


Pojem Džezva je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Džezva?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Džezva je obvykle kovová nádoba kónického tvaru s dlouhým rovným držadlem užívaná k vaření arabské či turecké kávy.

Jiné zdroje informací o pojmu Džezva

Najít heslo Džezva ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Džezva ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Džezva na Youtube

Hledat výraz Džezva na Google.cz

Najít výraz Džezva ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Džezva ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Džezva například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Džezva? resp. co vlastně znamená slovo Džezva? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Džezva, odpověď na dotaz co je to Džezva?. Víte např. kdo to je Freddie Mercury? Znáte a víte kdo je Jakub Vrána? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nápoje. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.