Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Quiche. Co znamená pojem Quiche z kategorie Jídlo?

Co to je Quiche? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Quiche?

Pod tímto exoticky znějícím názvem pocházejícím z francouzštiny se skrývá slaný koláč. Mezi základní používané suroviny patří sýr, smetana, slanina a vejce, ovšem různých variant receptu existuje celá řada. Těsto se úplně původně používalo chlebové, dnes se více používá listové, do přísad můžou patřit třeba žampiony nebo cukety.


Co je to Quiche? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Quiche. Co znamená pojem Quiche z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Quiche je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovo, definice, terminologie, názvosloví, význam pojmu, synonymum, přesný výraz, Jídlo, definice pojmu, pojem, wiki, odborný výraz, co znamená, Quiche, lexikon, co je to Quiche?, heslo, terminus technicus


Pojem Quiche je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Quiche?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Quiche [kyš] je tradiční francouzský druh slaného koláče, který je poměrně lehký na přípravu. Hodí se hlavně jako předkrm, ale je možné ho podávat i jako lehkou večeři. Tradičně je koláč připraven ze smetany a šunky, jako například nejznámější z nich Quiche Lorraine. Jiné varianty mohou obsahovat i sýr, mléko, rajčata, cibuli či mořské plody. Francouzské domácnosti mají často své vlastní varianty.

Koláč quiche

Slaný koláč quiche původem z Francie. Autor: RitaE, zdroj: Pixabay
Slaný koláč quiche původem z Francie. Autor: RitaE, zdroj: Pixabay


Pro další informace o termínu Quiche zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Quiche ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Quiche ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Quiche na Youtube

Najít slovo Quiche ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Quiche ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Quiche na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Quiche například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Quiche? resp. jaký je význam pojmu Quiche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quiche, odpověď na dotaz co je to Quiche?. Víte např. kdo to je Kazi? Znáte a víte kdo je Larry Ellison? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.