Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Quiche. Co znamená pojem Quiche z kategorie Jídlo?

Co to je Quiche? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Quiche

Pod tímto exoticky znějícím názvem pocházejícím z francouzštiny se skrývá slaný koláč. Mezi základní používané suroviny patří sýr, smetana, slanina a vejce, ovšem různých variant receptu existuje celá řada. Těsto se úplně původně používalo chlebové, dnes se více používá listové, do přísad můžou patřit třeba žampiony nebo cukety.


Co je to Quiche? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Quiche. Co znamená pojem Quiche z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Quiche s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Quiche se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: heslo, názvosloví, terminus technicus, formulace, definice pojmu, co znamená, slovník, Jídlo, pojem, informace, význam pojmu, význam, synonymum, lexikon, vysvětlení, slovo, termín, Jídlo


Pojem Quiche je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Quiche?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Quiche [kyš] je tradiční francouzský druh slaného koláče, který je poměrně lehký na přípravu. Hodí se hlavně jako předkrm, ale je možné ho podávat i jako lehkou večeři. Tradičně je koláč připraven ze smetany a šunky, jako například nejznámější z nich Quiche Lorraine. Jiné varianty mohou obsahovat i sýr, mléko, rajčata, cibuli či mořské plody. Francouzské domácnosti mají často své vlastní varianty.

Koláč quiche

Slaný koláč quiche původem z Francie. Autor: RitaE, zdroj: Pixabay
Slaný koláč quiche původem z Francie. Autor: RitaE, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Quiche na Youtube

Vyhledat slovo Quiche ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Quiche ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Quiche ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Quiche ve Wikimedia Commons

Najít heslo Quiche ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Quiche například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Quiche? resp. co vlastně znamená slovo Quiche? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Quiche, odpověď na dotaz co je to Quiche?. Víte např. kdo to je Rychtář? Znáte a víte kdo je Larry Ellison? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.