Co je to?
Výraz, termín, definice slova Useň. Co znamená odborný pojem Useň z kategorie Materiály?

Co je to Useň? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Useň?

Useň je označení pro opracovanou zvířecí kůži (zbavenou srsti a připravenou pro další zpracování), kterou lze využít pro výrobu oděvů, bot, potahů nebo jiných výrobků.


Co je to Useň? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Useň. Co znamená odborný pojem Useň z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Useň s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Useň patří do kategorie materiály

Klíčová slova: význam slova, formulace, přesný výraz, co je to Useň?, definice, odborný výraz, význam, co znamená, heslo, synonymum, slovník, informace, přesný význam, význam pojmu, termín, Useň, vysvětlení, materiály


Pojem Useň je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Useň? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Kůže jako materiál je nezpracovaná surovina z kůže obratlovců – z jejich tělního pokryvu. Zpracovaná kůže se nazývá useň, ale slovo kůže se používá jako synonymum slova useň. Zpracovaná zvířecí (výjimečně u některých přírodních národů i lidská) kůže se od pradávna využívala jako oděv nebo surovina k výrobě oděvů, obuvi, oděvních doplňků a různých artefaktů. Specifické využití má kůže při výrobě bicích hudebních nástrojů – bubnů. Dnes je však často nahrazována umělými materiály.

Linky na další online zdroje

Najít výraz Useň ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Useň na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Useň ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Useň ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Useň ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Useň na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Useň například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Useň? resp. co znamená Useň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Useň, odpověď na dotaz co je to Useň?. Víte např. kdo to je Idealista? Znáte a víte kdo je Azrael? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je materiály. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.