Co je to?
Definice výrazu Useň. Co znamená odborný pojem Useň z kategorie Materiály?

Co to je Useň? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Useň?

Useň je označení pro opracovanou zvířecí kůži (zbavenou srsti a připravenou pro další zpracování), kterou lze využít pro výrobu oděvů, bot, potahů nebo jiných výrobků.


Co je to Useň? Význam slova, termín, Definice výrazu Useň. Co znamená odborný pojem Useň z kategorie Materiály?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Useň? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Useň patří do sekce Materiály

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, co znamená, vysvětlení, Useň, přesný význam, Materiály, definice, heslo, synonymum, lexikon, definice pojmu, význam slova, slovo, popis, termín, co to je, názvosloví


Pojem Useň je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Useň? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Kůže jako materiál je nezpracovaná surovina z kůže obratlovců – z jejich tělního pokryvu. Zpracovaná kůže se nazývá useň, ale slovo kůže se používá jako synonymum slova useň. Zpracovaná zvířecí (výjimečně u některých přírodních národů i lidská) kůže se od pradávna využívala jako oděv nebo surovina k výrobě oděvů, obuvi, oděvních doplňků a různých artefaktů. Specifické využití má kůže při výrobě bicích hudebních nástrojů – bubnů. Dnes je však často nahrazována umělými materiály.

Zkuste zjistit více informací o slovu Useň v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Useň ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Useň ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Useň na Google.cz

Hledat videa s názvem Useň na Youtube

Najít termín Useň ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Useň ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Useň například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Useň? resp. jaký je význam pojmu Useň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Useň, odpověď na dotaz co je to Useň?. Víte např. kdo to je Ronald Reagan? Znáte a víte kdo je Démon? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Materiály). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.