Co je to?
Výraz, termín, definice slova Algeziologie. Co znamená odborný pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Co je to Algeziologie? Význam slova

Co znamená termín Algeziologie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Algeziologie je označení pro léčbu chronické bolesti. Ta často pochází od pohybového aparátu a je subjektivní. Algeziologie se zabývá situacemi, kdy běžná léčba na odstranění bolesti nestačí a potřebuje zvláštní přístup.
Lékař a pacient musí úzce spolupracovat, rozhovoru a vyšetření musí být věnován dostatek času. Nejde jen o odstranění bolesti, ale také včasnou a intenzivní léčbu, která směřuje ke zkrácení průběhu i trvání onemocnění.


Co je to Algeziologie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Algeziologie. Co znamená odborný pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Algeziologie doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Algeziologie se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: formulace, definice pojmu, Lékařství, informace, co je to Algeziologie?, pojem, terminus technicus, přesný význam, heslo, popis, definice, odborný výraz, vysvětlení, odborné názvosloví, slovo, význam pojmu, přesný výraz, Lékařství


Pojem Algeziologie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Algeziologie ve Wikipedii

Najít termín Algeziologie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Algeziologie ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Algeziologie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Algeziologie ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Algeziologie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Algeziologie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Algeziologie? resp. jaká je definice termínu Algeziologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Algeziologie, odpověď na dotaz co je to Algeziologie?. Víte např. kdo to je Emilia Clarke? Znáte a víte kdo je Kujón? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Algeziologie v jiné sekci než Lékařství. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.