Co je to?
Výraz, termín, definice slova Algeziologie. Co znamená odborný pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Co je to Algeziologie? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Algeziologie?

Algeziologie je označení pro léčbu chronické bolesti. Ta často pochází od pohybového aparátu a je subjektivní. Algeziologie se zabývá situacemi, kdy běžná léčba na odstranění bolesti nestačí a potřebuje zvláštní přístup.
Lékař a pacient musí úzce spolupracovat, rozhovoru a vyšetření musí být věnován dostatek času. Nejde jen o odstranění bolesti, ale také včasnou a intenzivní léčbu, která směřuje ke zkrácení průběhu i trvání onemocnění.


Co je to Algeziologie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Algeziologie. Co znamená odborný pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Algeziologie se nachází v kategorii lékařství

Klíčová slova: definice, informace, Algeziologie, definice pojmu, terminus technicus, lexikon, formulace, názvosloví, lékařství, lékařství, pojem, terminologie, slovo, popis, přesný význam, co je to Algeziologie?, význam, synonymum


Pojem Algeziologie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Algeziologie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Algeziologie ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Algeziologie ve Wikislovníku

Najít slovo Algeziologie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Algeziologie ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Algeziologie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Algeziologie například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Algeziologie? resp. co se přesně ukrývá za slovem Algeziologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Algeziologie, odpověď na dotaz co je to Algeziologie?. Víte např. kdo to je Šplhoun? Znáte a víte kdo je Chodec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.