Co je to?
Definice výrazu, termínu Algeziologie. Co znamená odborný pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Co je to Algeziologie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Algeziologie

Algeziologie je označení pro léčbu chronické bolesti. Ta často pochází od pohybového aparátu a je subjektivní. Algeziologie se zabývá situacemi, kdy běžná léčba na odstranění bolesti nestačí a potřebuje zvláštní přístup.
Lékař a pacient musí úzce spolupracovat, rozhovoru a vyšetření musí být věnován dostatek času. Nejde jen o odstranění bolesti, ale také včasnou a intenzivní léčbu, která směřuje ke zkrácení průběhu i trvání onemocnění.


Co je to Algeziologie? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Algeziologie. Co znamená odborný pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Algeziologie můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Algeziologie je v sekci lékařství

Klíčová slova: co znamená, terminologie, význam slova, terminus technicus, odborné názvosloví, význam pojmu, přesný význam, definice, pojem, lékařství, informace, formulace, slovník, slovo, co je to Algeziologie?, synonymum, lexikon, vysvětlení


Pojem Algeziologie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Algeziologie na Youtube

Najít pojem Algeziologie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Algeziologie ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Algeziologie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Algeziologie ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Algeziologie ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Algeziologie například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Algeziologie? resp. co vlastně znamená slovo Algeziologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Algeziologie, odpověď na dotaz co je to Algeziologie?. Víte např. kdo to je Sladovník? Znáte a víte kdo je Režisér? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.