Co je to?
Výraz, termín, definice slova Algeziologie. Co znamená odborný pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Co je to Algeziologie? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Algeziologie

Algeziologie je označení pro léčbu chronické bolesti. Ta často pochází od pohybového aparátu a je subjektivní. Algeziologie se zabývá situacemi, kdy běžná léčba na odstranění bolesti nestačí a potřebuje zvláštní přístup.
Lékař a pacient musí úzce spolupracovat, rozhovoru a vyšetření musí být věnován dostatek času. Nejde jen o odstranění bolesti, ale také včasnou a intenzivní léčbu, která směřuje ke zkrácení průběhu i trvání onemocnění.


Co je to Algeziologie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Algeziologie. Co znamená odborný pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Algeziologie můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Algeziologie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: pojem, názvosloví, přesný význam, co znamená, přesný výraz, Lékařství, slovník, termín, význam pojmu, odborný výraz, terminologie, význam slova, Algeziologie, terminus technicus, popis, význam, informace, formulace


Pojem Algeziologie je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Algeziologie lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Algeziologie na Youtube

Zkusit najít pojem Algeziologie ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Algeziologie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Algeziologie ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Algeziologie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Algeziologie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Algeziologie například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Algeziologie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Algeziologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Algeziologie, odpověď na dotaz co je to Algeziologie?. Víte např. kdo to je Jirchář? Znáte a víte kdo je Waldemar Matuška? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Lékařství Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.