Co je to?
Odborný výraz, definice slova Algeziologie. Co znamená pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Co je Algeziologie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Algeziologie?

Algeziologie je označení pro léčbu chronické bolesti. Ta často pochází od pohybového aparátu a je subjektivní. Algeziologie se zabývá situacemi, kdy běžná léčba na odstranění bolesti nestačí a potřebuje zvláštní přístup.
Lékař a pacient musí úzce spolupracovat, rozhovoru a vyšetření musí být věnován dostatek času. Nejde jen o odstranění bolesti, ale také včasnou a intenzivní léčbu, která směřuje ke zkrácení průběhu i trvání onemocnění.


Co je to Algeziologie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Algeziologie. Co znamená pojem Algeziologie z kategorie Lékařství?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Algeziologie s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Algeziologie se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, terminus technicus, přesný význam, význam pojmu, názvosloví, lékařství, popis, přesný výraz, terminologie, synonymum, Algeziologie, význam slova, termín, slovník, vysvětlení, formulace, odborný výraz, význam


Pojem Algeziologie je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Algeziologie

Najít slovo Algeziologie ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Algeziologie na Google.cz

Vyhledat výraz Algeziologie ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Algeziologie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Algeziologie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Algeziologie ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Algeziologie například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Algeziologie? resp. co označuje slovo Algeziologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Algeziologie, odpověď na dotaz co je to Algeziologie?. Víte např. kdo to je Chábr? Znáte a víte kdo je Slaboch? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Algeziologie hledat i v jiných kategoriích (než lékařství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.