Co je to?
Odborný výraz, definice slova Siri. Co znamená pojem Siri z kategorie Software?

Co je to Siri? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Siri

Siri je název virtuálního asistenta operačních systémů společnosti Apple. Umí rozpoznávat řeči a odpovídá na otázky. Siri se přizpůsobuje požadavkům uživatele jak jazykově, tak z hlediska preferencí a požadavků na vyhledávání. Pokročilé technologie využívá i pro učení.
Dokáže řídit telefonování, kontroluje informace, plánuje události, ovládá nastavení, pracuje s aplikacemi a nabízí celou řadu dalších funkcí. Stále se vyvíjí a zdokonaluje.


Co je to Siri? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Siri. Co znamená pojem Siri z kategorie Software?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Siri se nachází v sekci Software

Klíčová slova: význam pojmu, význam, odborné názvosloví, názvosloví, terminus technicus, definice, informace, co je to Siri?, význam slova, slovník, přesný význam, heslo, slovo, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, pojem, termín


Pojem Siri je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Siri dozvíte následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Siri je virtuální asistent. Je součástí operačních systémů iOS, watchOS, macOS, iPadOS společnosti Apple Inc. Asistent používá hlasové dotazy a uživatelské rozhraní pro zodpovězení na otázky. Tento software se přizpůsobuje uživatelským jazykům, vyhledáváním a preferencím.

Hledejte pojem Siri v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Siri ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Siri ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Siri ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Siri ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Siri ve Wikislovníku

Hledat pojem Siri ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Siri například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Siri? resp. jaká je definice slova Siri? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Siri, odpověď na dotaz co je to Siri?. Víte např. kdo to je David Lynch? Znáte a víte kdo je Filuta? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.