Co je to?
Odborný výraz, definice slova Siri. Co znamená pojem Siri z kategorie Software?

Co je to Siri? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Siri

Siri je název virtuálního asistenta operačních systémů společnosti Apple. Umí rozpoznávat řeči a odpovídá na otázky. Siri se přizpůsobuje požadavkům uživatele jak jazykově, tak z hlediska preferencí a požadavků na vyhledávání. Pokročilé technologie využívá i pro učení.
Dokáže řídit telefonování, kontroluje informace, plánuje události, ovládá nastavení, pracuje s aplikacemi a nabízí celou řadu dalších funkcí. Stále se vyvíjí a zdokonaluje.


Co je to Siri? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Siri. Co znamená pojem Siri z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Siri sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Siri patří do sekce Software

Klíčová slova: terminus technicus, wiki, význam pojmu, přesný výraz, Software, Software, odborný výraz, názvosloví, popis, co znamená, přesný význam, odborné názvosloví, informace, vysvětlení, pojem, slovo, definice, co je to Siri?


Pojem Siri je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Siri dozvíte následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Siri je virtuální asistent. Je součástí operačních systémů iOS, watchOS, macOS, iPadOS společnosti Apple Inc. Asistent používá hlasové dotazy a uživatelské rozhraní pro zodpovězení na otázky. Tento software se přizpůsobuje uživatelským jazykům, vyhledáváním a preferencím.

Pro další informace o termínu Siri zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Siri ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Siri ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Siri ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Siri ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Siri ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Siri ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Siri například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Siri? resp. co se přesně ukrývá za slovem Siri? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Siri, odpověď na dotaz co je to Siri?. Víte např. kdo to je Korektor? Znáte a víte kdo je Filuta? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Software. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.