Co je to?
Odborný výraz, definice slova Siri. Co znamená pojem Siri z kategorie Software?

Co je to Siri? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Siri

Siri je název virtuálního asistenta operačních systémů společnosti Apple. Umí rozpoznávat řeči a odpovídá na otázky. Siri se přizpůsobuje požadavkům uživatele jak jazykově, tak z hlediska preferencí a požadavků na vyhledávání. Pokročilé technologie využívá i pro učení.
Dokáže řídit telefonování, kontroluje informace, plánuje události, ovládá nastavení, pracuje s aplikacemi a nabízí celou řadu dalších funkcí. Stále se vyvíjí a zdokonaluje.


Co je to Siri? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Siri. Co znamená pojem Siri z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Siri můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Siri je v sekci Software

Klíčová slova: co je to Siri?, co znamená, odborný výraz, terminus technicus, terminologie, formulace, význam pojmu, Siri, heslo, Software, wiki, slovo, pojem, definice, synonymum, odborné názvosloví, přesný výraz, význam slova


Pojem Siri je v kategorii Software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Siri můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Siri je virtuální asistent. Je součástí operačních systémů iOS, watchOS, macOS, iPadOS společnosti Apple Inc. Asistent používá hlasové dotazy a uživatelské rozhraní pro zodpovězení na otázky. Tento software se přizpůsobuje uživatelským jazykům, vyhledáváním a preferencím.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Siri ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Siri ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Siri ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Siri na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Siri ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Siri ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Siri například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Siri? resp. co to je Siri? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Siri, odpověď na dotaz co je to Siri?. Víte např. kdo to je Švagr? Znáte a víte kdo je Charón? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Software. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.