Co je to?
Výraz, termín, definice slova Siri. Co znamená odborný pojem Siri z kategorie Software?

Co je to Siri? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Siri?

Siri je název virtuálního asistenta operačních systémů společnosti Apple. Umí rozpoznávat řeči a odpovídá na otázky. Siri se přizpůsobuje požadavkům uživatele jak jazykově, tak z hlediska preferencí a požadavků na vyhledávání. Pokročilé technologie využívá i pro učení.
Dokáže řídit telefonování, kontroluje informace, plánuje události, ovládá nastavení, pracuje s aplikacemi a nabízí celou řadu dalších funkcí. Stále se vyvíjí a zdokonaluje.


Co je to Siri? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Siri. Co znamená odborný pojem Siri z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Siri? s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Siri je v sekci software

Klíčová slova: pojem, formulace, popis, co je to Siri?, slovník, názvosloví, odborný výraz, přesný výraz, odborné názvosloví, vysvětlení, význam pojmu, heslo, co to je, lexikon, význam, termín, Siri, přesný význam


Pojem Siri je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Siri?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Siri je virtuální asistent. Je součástí operačních systémů iOS, watchOS, macOS, iPadOS společnosti Apple Inc. Asistent používá hlasové dotazy a uživatelské rozhraní pro zodpovězení na otázky. Tento software se přizpůsobuje uživatelským jazykům, vyhledáváním a preferencím.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Siri ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Siri ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Siri na Google.cz

Najít slovo Siri ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Siri ve Wikizdrojích

Hledat termín Siri ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Siri například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už víte co znamená slovo Siri? resp. co označuje slovo Siri? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Siri, odpověď na dotaz co je to Siri?. Víte např. kdo to je Pat Benatar? Znáte a víte kdo je Alberto Vojtěch Frič? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci software Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.