Co je to?
Výraz, termín, definice slova Siri. Co znamená odborný pojem Siri z kategorie Software?

Co je to Siri? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Siri

Siri je název virtuálního asistenta operačních systémů společnosti Apple. Umí rozpoznávat řeči a odpovídá na otázky. Siri se přizpůsobuje požadavkům uživatele jak jazykově, tak z hlediska preferencí a požadavků na vyhledávání. Pokročilé technologie využívá i pro učení.
Dokáže řídit telefonování, kontroluje informace, plánuje události, ovládá nastavení, pracuje s aplikacemi a nabízí celou řadu dalších funkcí. Stále se vyvíjí a zdokonaluje.


Co je to Siri? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Siri. Co znamená odborný pojem Siri z kategorie Software?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Siri) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Siri patří do kategorie software

Klíčová slova: popis, odborný výraz, software, přesný výraz, význam slova, slovo, software, formulace, co je to Siri?, co to je, odborné názvosloví, terminus technicus, wiki, názvosloví, slovník, přesný význam, význam, termín


Pojem Siri je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Siri? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Siri je virtuální asistent. Je součástí operačních systémů iOS, watchOS, macOS, iPadOS společnosti Apple Inc. Asistent používá hlasové dotazy a uživatelské rozhraní pro zodpovězení na otázky. Tento software se přizpůsobuje uživatelským jazykům, vyhledáváním a preferencím.

Jiné zdroje informací o pojmu Siri

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Siri ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Siri ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Siri ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Siri ve Wikizdrojích

Hledat výraz Siri ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Siri ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Siri například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Nyní již víte co znamená slovo Siri? resp. jaký je přesný význam slova Siri? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Siri, odpověď na dotaz co je to Siri?. Víte např. kdo to je Frajer? Znáte a víte kdo je Tomáš Akvinský? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.