Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Siri. Co znamená pojem Siri z kategorie Software?

Co je Siri? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Siri?

Siri je název virtuálního asistenta operačních systémů společnosti Apple. Umí rozpoznávat řeči a odpovídá na otázky. Siri se přizpůsobuje požadavkům uživatele jak jazykově, tak z hlediska preferencí a požadavků na vyhledávání. Pokročilé technologie využívá i pro učení.
Dokáže řídit telefonování, kontroluje informace, plánuje události, ovládá nastavení, pracuje s aplikacemi a nabízí celou řadu dalších funkcí. Stále se vyvíjí a zdokonaluje.


Co je to Siri? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Siri. Co znamená pojem Siri z kategorie Software?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Siri? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Siri se nachází v kategorii software

Klíčová slova: Siri, heslo, pojem, význam slova, odborné názvosloví, co to je, software, termín, formulace, přesný výraz, definice pojmu, vysvětlení, wiki, synonymum, software, přesný význam, co je to Siri?, význam pojmu


Pojem Siri je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Siri?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Siri je virtuální asistent. Je součástí operačních systémů iOS, watchOS, macOS, iPadOS společnosti Apple Inc. Asistent používá hlasové dotazy a uživatelské rozhraní pro zodpovězení na otázky. Tento software se přizpůsobuje uživatelským jazykům, vyhledáváním a preferencím.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Siri ve Wikimedia Commons

Hledat termín Siri na Google.cz

Vyhledat výraz Siri ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Siri ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Siri ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Siri na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Siri například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Siri? resp. co přesně označuje termín Siri? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Siri, odpověď na dotaz co je to Siri?. Víte např. kdo to je Josef Velenovský? Znáte a víte kdo je Gregor Mendel? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než software. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.