Co je to?
Definice výrazu Erasmus. Co znamená odborný pojem Erasmus z kategorie Školství?

Co to je Erasmus? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Erasmus?

Erasmus je název programu zajišťujícího mobilitu studentů, který organizuje Evropská unie. Erasmus je založen na spolupráci evropských univerzit a umožňuje studentům absolvovat stáže na zahraničních univerzitách. Název je inspirován jménem renesančního filozofa Erasma Rotterdamského a zároveň je to akronym (zkratkové slovo) z počátečních písmen jeho názvu v angličtině European Action Scheme for the Mobility of University Students. V roce 2014 byl původní program Erasmus nahrazen sedmiletým vzdělávacím programem Erasmus+.


Co je to Erasmus? Význam slova, termín, Definice výrazu Erasmus. Co znamená odborný pojem Erasmus z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Erasmus? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Erasmus se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, definice pojmu, význam, informace, Školství, Erasmus, význam pojmu, wiki, terminus technicus, vysvětlení, definice, synonymum, termín, přesný význam, slovo, odborný výraz, pojem


Pojem Erasmus je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Erasmus? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Program Erasmus (European Action Scheme for the Mobility of University Students) je program Evropské unie podporující zahraniční mobilitu vysokoškolských studentů a pedagogů a spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání v Evropě.

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo Erasmus ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Erasmus ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Erasmus ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Erasmus na Youtube

Vyhledat termín Erasmus ve Wikizdrojích

Najít výraz Erasmus ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Erasmus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Erasmus? resp. jaká je definice termínu Erasmus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Erasmus, odpověď na dotaz co je to Erasmus?. Víte např. kdo to je Psohlavec? Znáte a víte kdo je Alois Hadamczik? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?