Co je to?
Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Co je to Thriller? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Thriller

Thriller Je pojmenování literárního, filmového nebo televizního žánru, jehož cílem je diváka silně zaujmout, vzrušit, vyvolávat v něm silné pocity a udržovat ho v napětí. Má mnoho společných znaků s hororem nebo detektivkou, má však mít reálný základ a nevzbuzovat strach a hrůzu. Pro thriller je typický rychlý postup děje, akce a boj hrdinů proti záporným postavám.
Thrillery mají své hrdiny, většinou muže, ale stále přibývá i ženských hlavních postav. Děj se většinou odehrává v méně typickém nebo exotickém prostředí.

Co je to Thriller? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Thriller patří do kategorie kultura

Klíčová slova: synonymum, co je to Thriller?, vysvětlení, co to je, co znamená, Thriller, popis, slovo, kultura, termín, informace, přesný význam, terminologie, formulace, definice pojmu, wiki, význam pojmu, odborné názvosloví


Pojem Thriller je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Thriller? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Thriller (z angl. thrill: otřást, vzrušit) je žánr filmu, knihy nebo televizního seriálu, který má u čtenáře nebo diváka vyvolat silné napětí a emoce. Thriller je žánr blízký hororu, s nímž často splývá.

Pro více informací o heslu Thriller zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Thriller ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Thriller ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Thriller ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Thriller na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Thriller ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Thriller ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Thriller například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Thriller? resp. jaká je definice slova Thriller? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Thriller, odpověď na dotaz co je to Thriller?. Víte např. kdo to je Amber Valletta? Znáte a víte kdo je Archivář? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než kultura). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?