Co je to?
Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Co je to Thriller? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Thriller?

Thriller Je pojmenování literárního, filmového nebo televizního žánru, jehož cílem je diváka silně zaujmout, vzrušit, vyvolávat v něm silné pocity a udržovat ho v napětí. Má mnoho společných znaků s hororem nebo detektivkou, má však mít reálný základ a nevzbuzovat strach a hrůzu. Pro thriller je typický rychlý postup děje, akce a boj hrdinů proti záporným postavám.
Thrillery mají své hrdiny, většinou muže, ale stále přibývá i ženských hlavních postav. Děj se většinou odehrává v méně typickém nebo exotickém prostředí.

Co je to Thriller? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Thriller s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Thriller se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: názvosloví, informace, co znamená, co to je, synonymum, přesný význam, termín, význam, co je to Thriller?, vysvětlení, Kultura, terminologie, odborný výraz, formulace, definice, definice pojmu, význam slova, slovo


Pojem Thriller je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Thriller dozvíte následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Thriller (z angl. thrill: otřást, vzrušit) je žánr filmu, knihy nebo televizního seriálu, který má u čtenáře nebo diváka vyvolat silné napětí a emoce. Thriller je žánr blízký hororu, s nímž často splývá.

Více informací o pojmu Thriller lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Thriller ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Thriller ve Wikislovníku

Hledat slovo Thriller ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Thriller ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Thriller ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Thriller ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Thriller například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Thriller? resp. co se přesně ukrývá za slovem Thriller? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Thriller, odpověď na dotaz co je to Thriller?. Víte např. kdo to je Louis Pasteur? Znáte a víte kdo je Náborář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Kultura. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?