Co je to?
Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Co je to Thriller? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Thriller?

Thriller Je pojmenování literárního, filmového nebo televizního žánru, jehož cílem je diváka silně zaujmout, vzrušit, vyvolávat v něm silné pocity a udržovat ho v napětí. Má mnoho společných znaků s hororem nebo detektivkou, má však mít reálný základ a nevzbuzovat strach a hrůzu. Pro thriller je typický rychlý postup děje, akce a boj hrdinů proti záporným postavám.
Thrillery mají své hrdiny, většinou muže, ale stále přibývá i ženských hlavních postav. Děj se většinou odehrává v méně typickém nebo exotickém prostředí.

Co je to Thriller? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Thriller s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Thriller patří do kategorie kultura

Klíčová slova: definice pojmu, termín, co znamená, vysvětlení, význam slova, formulace, wiki, lexikon, definice, přesný význam, synonymum, názvosloví, popis, odborné názvosloví, slovník, terminus technicus, pojem, kultura


Pojem Thriller je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Thriller? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Thriller (z angl. thrill: otřást, vzrušit) je žánr filmu, knihy nebo televizního seriálu, který má u čtenáře nebo diváka vyvolat silné napětí a emoce. Thriller je žánr blízký hororu, s nímž často splývá.

Více informací o slovu Thriller doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Thriller na Youtube

Hledat pojem Thriller ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Thriller ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Thriller ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Thriller ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Thriller ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Thriller například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Thriller? resp. jaká je definice termínu Thriller? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Thriller, odpověď na dotaz co je to Thriller?. Víte např. kdo to je Animátor? Znáte a víte kdo je Mistr? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je kultura. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?