Co je to?
Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Co je to Thriller? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Thriller?

Thriller Je pojmenování literárního, filmového nebo televizního žánru, jehož cílem je diváka silně zaujmout, vzrušit, vyvolávat v něm silné pocity a udržovat ho v napětí. Má mnoho společných znaků s hororem nebo detektivkou, má však mít reálný základ a nevzbuzovat strach a hrůzu. Pro thriller je typický rychlý postup děje, akce a boj hrdinů proti záporným postavám.
Thrillery mají své hrdiny, většinou muže, ale stále přibývá i ženských hlavních postav. Děj se většinou odehrává v méně typickém nebo exotickém prostředí.


Co je to Thriller? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Thriller. Co znamená odborný pojem Thriller z kategorie Kultura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Thriller můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Thriller je v sekci Kultura

Klíčová slova: terminus technicus, informace, Kultura, lexikon, wiki, Thriller, význam pojmu, přesný význam, slovník, co to je, význam, definice pojmu, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, slovo, termín, pojem


Pojem Thriller je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Thriller? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Thriller (z angl. thrill: otřást, vzrušit) je žánr filmu, knihy nebo televizního seriálu, který má u čtenáře nebo diváka vyvolat silné napětí a emoce. Thriller je žánr blízký hororu, s nímž často splývá.

Další zdroje informací o slovu Thriller

Hledat videa s názvem Thriller na Youtube

Hledat slovo Thriller ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Thriller ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Thriller na Google.cz

Najít heslo Thriller ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Thriller ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Thriller například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Thriller? resp. jaký je význam slova Thriller? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Thriller, odpověď na dotaz co je to Thriller?. Víte např. kdo to je Manekýn? Znáte a víte kdo je Stanislav Polčák? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Kultura. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?