Co je to?
Výraz, termín, definice slova Reklama. Co znamená odborný pojem Reklama z kategorie Různé?

Co je Reklama? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Reklama?

Reklama je pojmenování propagace nějakého výrobku, popřípadě i služeb. Reklama může být placená nebo neplacená. Jejím cílem je zvýšení prodeje. Reklamou může být propagována i určitá firma, značka nebo idea.
Reklama probíhá především v médiích sloužících ke komunikaci, podle způsobu propagace se rozlišuje reklama prostřednictví, plakátů, rádia, novin, televize, internetu atd. Pokud reklama probíhá ve více médiích současně, bývá označována jako reklamní kampaň.

Co je to Reklama? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Reklama. Co znamená odborný pojem Reklama z kategorie Různé?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Reklama sdílejte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Reklama je v kategorii různé

Klíčová slova: co to je, Reklama, terminus technicus, synonymum, význam, názvosloví, význam slova, formulace, co je to Reklama?, různé, lexikon, wiki, definice pojmu, přesný výraz, co znamená, slovo, heslo, termín


Pojem Reklama je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Reklama? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Reklama je placená nebo neplacená propagace výrobku, služby, společnosti, obchodní značky nebo myšlenky, mající obvykle za cíl zvýšení prodeje. Podle použitého média se rozlišuje televizní, novinová, internetová, rozhlasová, plakátová nebo jiná.
Reklamu využívají především obchodní společnosti, ale i neziskové organizace a profesní či sociální organizace.

Další zdroje informací o slovu Reklama

Zkusit najít frázi Reklama na Google.cz

Hledat videa s názvem Reklama na Youtube

Hledat heslo Reklama ve Wikizdrojích

Najít výraz Reklama ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Reklama ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Reklama ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Reklama například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě nyní již víte jaký je význam slova Reklama? resp. co je to Reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Reklama, odpověď na dotaz co je to Reklama?. Víte např. kdo to je Demisexuál? Znáte a víte kdo je Švindlíř? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Reklama i v jiné části webu než je kategorie různé. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.