Co je to?
Odborný výraz, definice slova Estetika. Co znamená pojem Estetika z kategorie Věda?

Co je to Estetika? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Estetika?

Estetika je pojem pocházející z řečtiny, kde označuje cit pro krásu a její vnímání. Jde o jednu z filozofických disciplín, která se zaměřuje na zkoumání krásna, na to, jak působí na lidi.
Jde také o způsob lidského vnímání podnětů vycházejících z umění a přírodních výtvorů. Estetika je součástí filozofie již od prvopočátků, samostatnou vědní disciplínou se však stala až v 18. století.


Co je to Estetika? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Estetika. Co znamená pojem Estetika z kategorie Věda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Estetika můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Estetika je v sekci Věda

Klíčová slova: heslo, význam slova, Věda, názvosloví, lexikon, co to je, co je to Estetika?, co znamená, význam pojmu, význam, přesný výraz, Věda, definice pojmu, pojem, definice, přesný význam, synonymum, odborné názvosloví


Pojem Estetika je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Estetika v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Estetika ve Wikipedii

Najít slovo Estetika ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Estetika ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Estetika ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Estetika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Estetika ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Estetika například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Estetika? resp. co označuje slovo Estetika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Estetika, odpověď na dotaz co je to Estetika?. Víte např. kdo to je Flákač? Znáte a víte kdo je Richard Wagner? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Věda. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?