Co je to?
Definice odborného termínu, slova Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Co je to Suchý cider? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Suchý cider

Suchý cider je jednou z forem oblíbeného alkoholického nápoje z jablečného moštu. Vyrábí se pomocí řízeného kvašení ze speciálně vybraných odrůd jablek. Základem je mošt, který se nechá uzrát a naředí se na obsah alkoholu od 0,5 až do 8,2%.
Právě suchý cider má nejvyšší obsah alkoholu, přes 5%. Může být neperlivý, lehce perlivý nebo šumivý. Hodí se jako osvěžení či nápoj k zahnání žízně a lze ho podávat k jakémukoli jídlu.


Co je to Suchý cider? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Suchý cider patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: informace, popis, odborné názvosloví, vysvětlení, odborný výraz, definice pojmu, Nápoje, slovník, formulace, definice, termín, heslo, přesný výraz, přesný význam, terminologie, synonymum, Suchý cider, názvosloví


Pojem Suchý cider je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Suchý cider ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suchý cider ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Suchý cider na Youtube

Najít pojem Suchý cider na Google.cz

Zkusit najít pojem Suchý cider ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Suchý cider ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý cider například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Suchý cider? resp. jaká je definice termínu Suchý cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý cider, odpověď na dotaz co je to Suchý cider?. Víte např. kdo to je Křivák? Znáte a víte kdo je Jack Nicholson? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.