Co je to?
Definice odborného termínu, slova Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Co je to Suchý cider? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Suchý cider?

Suchý cider je jednou z forem oblíbeného alkoholického nápoje z jablečného moštu. Vyrábí se pomocí řízeného kvašení ze speciálně vybraných odrůd jablek. Základem je mošt, který se nechá uzrát a naředí se na obsah alkoholu od 0,5 až do 8,2%.
Právě suchý cider má nejvyšší obsah alkoholu, přes 5%. Může být neperlivý, lehce perlivý nebo šumivý. Hodí se jako osvěžení či nápoj k zahnání žízně a lze ho podávat k jakémukoli jídlu.


Co je to Suchý cider? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Suchý cider sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Suchý cider patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, význam, význam pojmu, informace, vysvětlení, Suchý cider, názvosloví, Nápoje, odborný výraz, Nápoje, lexikon, slovník, definice, co je to Suchý cider?, termín, přesný výraz, terminus technicus, pojem


Pojem Suchý cider je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Suchý cider

Najít heslo Suchý cider ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Suchý cider ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Suchý cider ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Suchý cider na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suchý cider ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suchý cider ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý cider například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Suchý cider? resp. co znamená Suchý cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý cider, odpověď na dotaz co je to Suchý cider?. Víte např. kdo to je Harley Quinn? Znáte a víte kdo je Michelle Pfeiffer? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nápoje. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.