Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Co to je Suchý cider? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Suchý cider?

Suchý cider je jednou z forem oblíbeného alkoholického nápoje z jablečného moštu. Vyrábí se pomocí řízeného kvašení ze speciálně vybraných odrůd jablek. Základem je mošt, který se nechá uzrát a naředí se na obsah alkoholu od 0,5 až do 8,2%.
Právě suchý cider má nejvyšší obsah alkoholu, přes 5%. Může být neperlivý, lehce perlivý nebo šumivý. Hodí se jako osvěžení či nápoj k zahnání žízně a lze ho podávat k jakémukoli jídlu.


Co je to Suchý cider? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Suchý cider se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: popis, pojem, odborný výraz, Suchý cider, formulace, význam slova, lexikon, synonymum, přesný výraz, terminus technicus, co znamená, slovo, význam, heslo, informace, definice, význam pojmu, co je to Suchý cider?


Pojem Suchý cider je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Suchý cider na Google.cz

Zkusit najít Suchý cider ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Suchý cider ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Suchý cider ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suchý cider ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Suchý cider ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý cider například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Suchý cider? resp. co přesně znamená slovo Suchý cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý cider, odpověď na dotaz co je to Suchý cider?. Víte např. kdo to je Nezaopatřené dítě? Znáte a víte kdo je Viktorie? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.