Co je to?
Výraz, termín, definice slova Suchý cider. Co znamená odborný pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Co je to Suchý cider? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Suchý cider?

Suchý cider je jednou z forem oblíbeného alkoholického nápoje z jablečného moštu. Vyrábí se pomocí řízeného kvašení ze speciálně vybraných odrůd jablek. Základem je mošt, který se nechá uzrát a naředí se na obsah alkoholu od 0,5 až do 8,2%.
Právě suchý cider má nejvyšší obsah alkoholu, přes 5%. Může být neperlivý, lehce perlivý nebo šumivý. Hodí se jako osvěžení či nápoj k zahnání žízně a lze ho podávat k jakémukoli jídlu.


Co je to Suchý cider? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Suchý cider. Co znamená odborný pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Suchý cider s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Suchý cider se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, formulace, co je to Suchý cider?, co znamená, lexikon, wiki, slovník, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, pojem, odborné názvosloví, heslo, slovo, termín, terminus technicus, nápoje, Suchý cider


Pojem Suchý cider je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suchý cider ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Suchý cider ve Wikipedii

Hledat výraz Suchý cider ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suchý cider ve Wikimedia Commons

Hledat termín Suchý cider ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Suchý cider ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý cider například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě nyní již víte co je to Suchý cider? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Suchý cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý cider, odpověď na dotaz co je to Suchý cider?. Víte např. kdo to je Mohel? Znáte a víte kdo je Julianne Moore? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nápoje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.