Co je to?
Definice odborného termínu, slova Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Co je to Suchý cider? Význam slova

Co znamená termín Suchý cider? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Suchý cider je jednou z forem oblíbeného alkoholického nápoje z jablečného moštu. Vyrábí se pomocí řízeného kvašení ze speciálně vybraných odrůd jablek. Základem je mošt, který se nechá uzrát a naředí se na obsah alkoholu od 0,5 až do 8,2%.
Právě suchý cider má nejvyšší obsah alkoholu, přes 5%. Může být neperlivý, lehce perlivý nebo šumivý. Hodí se jako osvěžení či nápoj k zahnání žízně a lze ho podávat k jakémukoli jídlu.


Co je to Suchý cider? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Suchý cider) můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Suchý cider patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: heslo, co znamená, slovník, definice, význam pojmu, Suchý cider, odborný výraz, přesný výraz, termín, pojem, význam slova, Nápoje, přesný význam, lexikon, co to je, terminologie, Nápoje, co je to Suchý cider?


Pojem Suchý cider je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Suchý cider ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Suchý cider ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Suchý cider ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suchý cider ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Suchý cider na Google.cz

Vyhledat výraz Suchý cider ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý cider například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Suchý cider? resp. co znamená výraz Suchý cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý cider, odpověď na dotaz co je to Suchý cider?. Víte např. kdo to je Egocentrik? Znáte a víte kdo je Ladislav Županič? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Suchý cider v jiné sekci než Nápoje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.