Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Co je Suchý cider?

Co znamená termín Suchý cider? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Suchý cider je jednou z forem oblíbeného alkoholického nápoje z jablečného moštu. Vyrábí se pomocí řízeného kvašení ze speciálně vybraných odrůd jablek. Základem je mošt, který se nechá uzrát a naředí se na obsah alkoholu od 0,5 až do 8,2%.
Právě suchý cider má nejvyšší obsah alkoholu, přes 5%. Může být neperlivý, lehce perlivý nebo šumivý. Hodí se jako osvěžení či nápoj k zahnání žízně a lze ho podávat k jakémukoli jídlu.


Co je to Suchý cider? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suchý cider. Co znamená pojem Suchý cider z kategorie Nápoje?

Snažíme se, aby všechny informace byly správné, úplné a aktuální, ale někdy se může stát, že se objeví nějaká nepřesnost. Děkujeme za pochopení. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Suchý cider se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: definice pojmu, heslo, co je to Suchý cider?, význam, nápoje, přesný výraz, formulace, vysvětlení, význam slova, odborné názvosloví, co to je, terminologie, co znamená, wiki, lexikon, synonymum, slovo, definice


Pojem Suchý cider je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Suchý cider

Najít výraz Suchý cider ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Suchý cider ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Suchý cider ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Suchý cider na Google obrázcích

Najít pojem Suchý cider na Google.cz

Vyhledat heslo Suchý cider ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý cider například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Suchý cider? resp. co znamená slovo Suchý cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý cider, odpověď na dotaz co je to Suchý cider?. Víte např. kdo to je Fanatik? Znáte a víte kdo je Marcel Kolaja? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Suchý cider v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je nápoje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie nápoje, alkohol absint, suchý cider, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.