Co je to?
Definice výrazu Demoverze. Co znamená odborný pojem Demoverze z kategorie Software?

Co je Demoverze?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Demoverze?

Demoverze je pojmenování takového komerčního software, který je sice zdarma, ale pouze v omezené verzi. Nazývá se také demoware nebo trialware. Omezení mohou být mnoha druhů, jde například o omezení funkčnosti počtem dní od nainstalování, určený počet dnů, po které je možno software užívat, omezení počtu spuštění, omezení užívání na určitý nastavený čas, nefunkčnost části funkcí, znemožnění ukládání nebo vložené značky do výsledné práce. Pokud chce uživatel neomezenou verzi a dále program využívat, musí si zaplatit registrační kód. Kód bývá v systému počítače a znemožňuje neplatné použití.
Výraz demoverze se používá také pro případ, kdy je program zákazníkovi pouze předváděn, jedná se tedy o určitou demonstraci. Zájemce tak vidí, co vše program umí a jakým způsobem funguje. Plná funkčnost programu je však omezena, demoverze funguje jako reklama, která slouží ke vzbuzení zájmu potenciálních uživatelů, a také k prezentaci.


Co je to Demoverze? Význam slova, termín, Definice výrazu Demoverze. Co znamená odborný pojem Demoverze z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Demoverze můžete samozřejmě sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Demoverze je v sekci software

Klíčová slova: popis, definice pojmu, definice, význam, heslo, význam slova, vysvětlení, slovo, terminologie, pojem, co znamená, přesný význam, přesný výraz, wiki, co je to Demoverze?, odborný výraz, software, co to je


Pojem Demoverze je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Demoverze? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Demoverze (anglicky demoware, trialware) je komerční software dostupný zdarma ve verzi, která je omezená v jednom či více směrech.

Další zdroje informací o slovu Demoverze

Najít pojem Demoverze ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Demoverze ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Demoverze ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Demoverze ve Wikizdrojích

Najít heslo Demoverze na Google obrázcích

Najít heslo Demoverze na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Demoverze například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená slovo Demoverze? resp. co to je Demoverze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Demoverze, odpověď na dotaz co je to Demoverze?. Víte např. kdo to je Michail Gorbačov? Znáte a víte kdo je Spolupachatel? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Demoverze hledat i v jiných kategoriích (než software). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, Futuristické appky, demoverze, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?