Co je to?
Definice výrazu 3G modem. Co znamená odborný pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Co to je 3G modem? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu 3G modem?

3G modem je zařízení určené pro příjem dat využívající třetí generaci mobilních sítí (zkratka 3G). Pomocí 3G modemu se lze bezdrátově připojit k internetu. Do zařízení je nutné vložit sim kartu s aktivními datovými přenosy stejně jako do telefonu. Existuje několik variant 3G modemů. Nejběžnější jsou externí USB 3G modemy o velikosti většího flash disku, které se vloží do počítače, případě tabletu nebo chytré televize (smart TV). Někdy je 3G modem integrovaný - součástí zařízení, např. v notebooku. I některé routery ho v sobě mají integrovaný. Pomocí takového zařízení je možné přijímaná data dále sdílet pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelové sítě s ostatními uživateli.


Co je to 3G modem? Význam slova, termín, Definice výrazu 3G modem. Co znamená odborný pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to 3G modem? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz 3G modem je v sekci hardware

Klíčová slova: význam slova, synonymum, definice pojmu, heslo, hardware, odborný výraz, slovo, co to je, význam, terminus technicus, definice, co je to 3G modem?, význam pojmu, přesný význam, lexikon, pojem, wiki, odborné názvosloví


Pojem 3G modem je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu 3G modem v následujících zdrojích

Hledat termín 3G modem ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi 3G modem ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem 3G modem na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3G modem ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo 3G modem ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo 3G modem ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 3G modem například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už víte co znamená slovo 3G modem? resp. co se vlastně skrývá pod slovem 3G modem? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3G modem, odpověď na dotaz co je to 3G modem?. Víte např. kdo to je Chlípník? Znáte a víte kdo je Ájatolláh? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu 3G modem v jiné sekci než hardware. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.