Co je to?
Výraz, termín, definice slova 3G modem. Co znamená odborný pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Co je 3G modem? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu 3G modem?

3G modem je zařízení určené pro příjem dat využívající třetí generaci mobilních sítí (zkratka 3G). Pomocí 3G modemu se lze bezdrátově připojit k internetu. Do zařízení je nutné vložit sim kartu s aktivními datovými přenosy stejně jako do telefonu. Existuje několik variant 3G modemů. Nejběžnější jsou externí USB 3G modemy o velikosti většího flash disku, které se vloží do počítače, případě tabletu nebo chytré televize (smart TV). Někdy je 3G modem integrovaný - součástí zařízení, např. v notebooku. I některé routery ho v sobě mají integrovaný. Pomocí takového zařízení je možné přijímaná data dále sdílet pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelové sítě s ostatními uživateli.


Co je to 3G modem? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 3G modem. Co znamená odborný pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu 3G modem sdílejte s dalšími osobami na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo 3G modem je v kategorii hardware

Klíčová slova: vysvětlení, definice pojmu, názvosloví, význam, popis, odborné názvosloví, hardware, pojem, lexikon, synonymum, hardware, přesný výraz, wiki, co je to 3G modem?, slovo, přesný význam, informace, terminus technicus


Pojem 3G modem je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3G modem ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo 3G modem ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3G modem ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem 3G modem na Youtube

Vyhledat slovo 3G modem ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín 3G modem ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo 3G modem například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova 3G modem? resp. co to je 3G modem? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3G modem, odpověď na dotaz co je to 3G modem?. Víte např. kdo to je Chris Hemsworth? Znáte a víte kdo je Nindža? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín 3G modem hledat i v jiných kategoriích (než hardware). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.