Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Co to je 3G modem? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu 3G modem

3G modem je zařízení určené pro příjem dat využívající třetí generaci mobilních sítí (zkratka 3G). Pomocí 3G modemu se lze bezdrátově připojit k internetu. Do zařízení je nutné vložit sim kartu s aktivními datovými přenosy stejně jako do telefonu. Existuje několik variant 3G modemů. Nejběžnější jsou externí USB 3G modemy o velikosti většího flash disku, které se vloží do počítače, případě tabletu nebo chytré televize (smart TV). Někdy je 3G modem integrovaný - součástí zařízení, např. v notebooku. I některé routery ho v sobě mají integrovaný. Pomocí takového zařízení je možné přijímaná data dále sdílet pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelové sítě s ostatními uživateli.


Co je to 3G modem? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text 3G modem s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz 3G modem se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: definice pojmu, názvosloví, heslo, význam pojmu, co to je, terminologie, co je to 3G modem?, odborný výraz, pojem, termín, přesný výraz, význam, význam slova, synonymum, přesný význam, popis, slovo, odborné názvosloví


Pojem 3G modem je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3G modem ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz 3G modem ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo 3G modem ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem 3G modem ve Wikipedii

Vyhledat heslo 3G modem ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo 3G modem ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo 3G modem například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu 3G modem? resp. co se vlastně skrývá pod slovem 3G modem? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3G modem, odpověď na dotaz co je to 3G modem?. Víte např. kdo to je Nicole Kidman? Znáte a víte kdo je Pokrývač? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.