Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Co to je 3G modem? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova 3G modem

3G modem je zařízení určené pro příjem dat využívající třetí generaci mobilních sítí (zkratka 3G). Pomocí 3G modemu se lze bezdrátově připojit k internetu. Do zařízení je nutné vložit sim kartu s aktivními datovými přenosy stejně jako do telefonu. Existuje několik variant 3G modemů. Nejběžnější jsou externí USB 3G modemy o velikosti většího flash disku, které se vloží do počítače, případě tabletu nebo chytré televize (smart TV). Někdy je 3G modem integrovaný - součástí zařízení, např. v notebooku. I některé routery ho v sobě mají integrovaný. Pomocí takového zařízení je možné přijímaná data dále sdílet pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelové sítě s ostatními uživateli.


Co je to 3G modem? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova 3G modem sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz 3G modem patří do sekce Hardware

Klíčová slova: lexikon, popis, formulace, přesný výraz, wiki, heslo, slovník, definice pojmu, co je to 3G modem?, 3G modem, termín, slovo, odborný výraz, přesný význam, terminus technicus, význam, informace, vysvětlení


Pojem 3G modem je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo 3G modem na Google.cz

Najít pojem 3G modem ve Wikislovníku

Hledat pojem 3G modem ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem 3G modem na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3G modem ve Wikimedia Commons

Najít slovo 3G modem ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo 3G modem například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo 3G modem? resp. co přesně znamená slovo 3G modem? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3G modem, odpověď na dotaz co je to 3G modem?. Víte např. kdo to je Skřet? Znáte a víte kdo je Sociolog? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu 3G modem v jiné sekci než Hardware. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.