Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Co to je 3G modem? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova 3G modem?

3G modem je zařízení určené pro příjem dat využívající třetí generaci mobilních sítí (zkratka 3G). Pomocí 3G modemu se lze bezdrátově připojit k internetu. Do zařízení je nutné vložit sim kartu s aktivními datovými přenosy stejně jako do telefonu. Existuje několik variant 3G modemů. Nejběžnější jsou externí USB 3G modemy o velikosti většího flash disku, které se vloží do počítače, případě tabletu nebo chytré televize (smart TV). Někdy je 3G modem integrovaný - součástí zařízení, např. v notebooku. I některé routery ho v sobě mají integrovaný. Pomocí takového zařízení je možné přijímaná data dále sdílet pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelové sítě s ostatními uživateli.


Co je to 3G modem? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín 3G modem se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: heslo, názvosloví, terminologie, lexikon, 3G modem, slovo, pojem, slovník, co znamená, vysvětlení, odborné názvosloví, co to je, význam pojmu, přesný význam, popis, význam, wiki, termín


Pojem 3G modem je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu 3G modem lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem 3G modem ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo 3G modem na Google.cz

Zkusit najít výraz 3G modem ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz 3G modem ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3G modem ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem 3G modem na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo 3G modem například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená 3G modem? resp. co se skrývá pod slovem 3G modem? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3G modem, odpověď na dotaz co je to 3G modem?. Víte např. kdo to je Tatar? Znáte a víte kdo je Pokrývač? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hardware. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.