Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Co to je 3G modem? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu 3G modem?

3G modem je zařízení určené pro příjem dat využívající třetí generaci mobilních sítí (zkratka 3G). Pomocí 3G modemu se lze bezdrátově připojit k internetu. Do zařízení je nutné vložit sim kartu s aktivními datovými přenosy stejně jako do telefonu. Existuje několik variant 3G modemů. Nejběžnější jsou externí USB 3G modemy o velikosti většího flash disku, které se vloží do počítače, případě tabletu nebo chytré televize (smart TV). Někdy je 3G modem integrovaný - součástí zařízení, např. v notebooku. I některé routery ho v sobě mají integrovaný. Pomocí takového zařízení je možné přijímaná data dále sdílet pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelové sítě s ostatními uživateli.


Co je to 3G modem? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín 3G modem? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo 3G modem se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: 3G modem, Hardware, význam, význam slova, popis, Hardware, vysvětlení, formulace, odborný výraz, informace, přesný výraz, význam pojmu, terminus technicus, co to je, heslo, lexikon, definice pojmu, názvosloví


Pojem 3G modem je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo 3G modem ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo 3G modem na Google.cz

Zkusit najít termín 3G modem ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo 3G modem ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3G modem ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem 3G modem na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo 3G modem například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je 3G modem? resp. jaká je definice slova 3G modem? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3G modem, odpověď na dotaz co je to 3G modem?. Víte např. kdo to je John Tavares? Znáte a víte kdo je Rytíř? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hardware). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.