Co je to?
Výraz, termín, definice slova 3G modem. Co znamená odborný pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Co je to 3G modem? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu 3G modem?

3G modem je zařízení určené pro příjem dat využívající třetí generaci mobilních sítí (zkratka 3G). Pomocí 3G modemu se lze bezdrátově připojit k internetu. Do zařízení je nutné vložit sim kartu s aktivními datovými přenosy stejně jako do telefonu. Existuje několik variant 3G modemů. Nejběžnější jsou externí USB 3G modemy o velikosti většího flash disku, které se vloží do počítače, případě tabletu nebo chytré televize (smart TV). Někdy je 3G modem integrovaný - součástí zařízení, např. v notebooku. I některé routery ho v sobě mají integrovaný. Pomocí takového zařízení je možné přijímaná data dále sdílet pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelové sítě s ostatními uživateli.


Co je to 3G modem? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 3G modem. Co znamená odborný pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova 3G modem můžete sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo 3G modem je v kategorii hardware

Klíčová slova: definice pojmu, význam pojmu, popis, význam, co je to 3G modem?, vysvětlení, terminus technicus, co to je, význam slova, wiki, hardware, odborné názvosloví, lexikon, odborný výraz, 3G modem, definice, informace, co znamená


Pojem 3G modem je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu 3G modem hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat slovo 3G modem ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem 3G modem na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3G modem ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín 3G modem na Google.cz

Najít slovo 3G modem ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem 3G modem ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo 3G modem například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je 3G modem? resp. co znamená výraz 3G modem? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3G modem, odpověď na dotaz co je to 3G modem?. Víte např. kdo to je Hoggy? Znáte a víte kdo je Havíř? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je hardware. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.