Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Co to je 3G modem? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu 3G modem

3G modem je zařízení určené pro příjem dat využívající třetí generaci mobilních sítí (zkratka 3G). Pomocí 3G modemu se lze bezdrátově připojit k internetu. Do zařízení je nutné vložit sim kartu s aktivními datovými přenosy stejně jako do telefonu. Existuje několik variant 3G modemů. Nejběžnější jsou externí USB 3G modemy o velikosti většího flash disku, které se vloží do počítače, případě tabletu nebo chytré televize (smart TV). Někdy je 3G modem integrovaný - součástí zařízení, např. v notebooku. I některé routery ho v sobě mají integrovaný. Pomocí takového zařízení je možné přijímaná data dále sdílet pomocí Wi-Fi nebo LAN kabelové sítě s ostatními uživateli.


Co je to 3G modem? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo 3G modem. Co znamená pojem 3G modem z kategorie Hardware?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu 3G modem s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín 3G modem se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: terminus technicus, 3G modem, odborné názvosloví, definice pojmu, informace, odborný výraz, termín, lexikon, co to je, heslo, co znamená, formulace, definice, popis, význam, wiki, názvosloví, co je to 3G modem?


Pojem 3G modem je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu 3G modem

Najít heslo 3G modem ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3G modem ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo 3G modem ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem 3G modem na Youtube

Hledat heslo 3G modem ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín 3G modem na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 3G modem například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova 3G modem? resp. co znamená slovo 3G modem? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3G modem, odpověď na dotaz co je to 3G modem?. Víte např. kdo to je Kmán? Znáte a víte kdo je Sociolog? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu 3G modem i v jiných kategoriích (než Hardware). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.