Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tajga. Co znamená pojem Tajga z kategorie Příroda?

Co to je Tajga? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Tajga

Jehličnaté lesy o obrovské rozloze, které na zeměkouli rostou hlavně v oblastech severních zeměpisných šířek. Nejvíce se vyskytují především v Kanadě a na Sibiři. V ruském jazyce pro ně také vzniklo pojmenování tajga. Pro vznik tajgy musí existovat vhodné přírodní a klimatické podmínky. Nezbytné je zejména dlouhé období, ve kterém několik měsíců teplota každý rok přesahuje 10 °C.


Co je to Tajga? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Tajga. Co znamená pojem Tajga z kategorie Příroda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Tajga patří do sekce Příroda

Klíčová slova: slovník, co je to Tajga?, co to je, Příroda, význam slova, pojem, terminus technicus, definice, informace, terminologie, odborný výraz, odborné názvosloví, definice pojmu, Tajga, synonymum, přesný význam, vysvětlení, význam pojmu


Pojem Tajga je v kategorii Příroda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tajga ve Wikimedia Commons

Najít heslo Tajga ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Tajga ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tajga ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Tajga na Google.cz

Hledat heslo Tajga ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Tajga například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Tajga? resp. jaký je přesný význam slova Tajga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tajga, odpověď na dotaz co je to Tajga?. Víte např. kdo to je Nástrojař? Znáte a víte kdo je Sámo? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Příroda. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?