Co je to?
Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Co je to Scam? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Scam?

Scam je zkratka pro určitou fázi HYIP – podvodného investičního programu. Ty se nabízejí především prostřednictvím internetu a jsou typické nabídkami neúměrně vysokých zisků. Pro operace s penězi využívají především elektronické peněženky.
Obvykle fungují na principu pyramidy. Investoři na vrcholu získávají výnosy z vkladů nových investorů. V momentu, kdy se investoři přestanou vyplácet, nazývají se tyto programy SCAM. SCAM i HYIP jsou ve většině státu považovány za nelegální.


Co je to Scam? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Scam můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Scam je v kategorii Právo

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, definice, formulace, co znamená, názvosloví, terminus technicus, informace, Právo, přesný význam, definice pojmu, co je to Scam?, heslo, synonymum, popis


Pojem Scam je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Scam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Scam ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Scam ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Scam na Youtube

Hledat termín Scam na Google.cz

Najít slovo Scam ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Scam například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Scam? resp. jaký je přesný význam slova Scam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scam, odpověď na dotaz co je to Scam?. Víte např. kdo to je Robert Pattinson? Znáte a víte kdo je Ješita? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Právo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.