Co je to?
Definice odborného termínu, slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Co je Scam?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Scam?

Scam je zkratka pro určitou fázi HYIP – podvodného investičního programu. Ty se nabízejí především prostřednictvím internetu a jsou typické nabídkami neúměrně vysokých zisků. Pro operace s penězi využívají především elektronické peněženky.
Obvykle fungují na principu pyramidy. Investoři na vrcholu získávají výnosy z vkladů nových investorů. V momentu, kdy se investoři přestanou vyplácet, nazývají se tyto programy SCAM. SCAM i HYIP jsou ve většině státu považovány za nelegální.


Co je to Scam? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Scam? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Scam patří do sekce právo

Klíčová slova: vysvětlení, názvosloví, formulace, význam slova, Scam, právo, heslo, terminus technicus, synonymum, právo, definice pojmu, definice, co je to Scam?, přesný výraz, co to je, slovník, co znamená, význam


Pojem Scam je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít výraz Scam ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Scam ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Scam na Google obrázcích

Hledat termín Scam na Google.cz

Najít heslo Scam ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Scam ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Scam například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Právě nyní již víte co to je Scam? resp. co přesně znamená slovo Scam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scam, odpověď na dotaz co je to Scam?. Víte např. kdo to je Vnučka? Znáte a víte kdo je Bedřich Hrozný? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci právo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie právo, Soudní budova, scam, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.