Co je to?
Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Co je to Scam? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Scam

Scam je zkratka pro určitou fázi HYIP – podvodného investičního programu. Ty se nabízejí především prostřednictvím internetu a jsou typické nabídkami neúměrně vysokých zisků. Pro operace s penězi využívají především elektronické peněženky.
Obvykle fungují na principu pyramidy. Investoři na vrcholu získávají výnosy z vkladů nových investorů. V momentu, kdy se investoři přestanou vyplácet, nazývají se tyto programy SCAM. SCAM i HYIP jsou ve většině státu považovány za nelegální.


Co je to Scam? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Scam doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Scam se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, názvosloví, slovo, pojem, definice, Scam, význam slova, odborný výraz, lexikon, co znamená, co to je, význam pojmu, Právo, wiki, terminus technicus, termín, terminologie


Pojem Scam je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Scam ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Scam ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Scam ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Scam na Youtube

Vyhledat pojem Scam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Scam ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Scam například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Scam? resp. co znamená Scam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scam, odpověď na dotaz co je to Scam?. Víte např. kdo to je Emma Watson? Znáte a víte kdo je Ješita? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Scam v jiné sekci než Právo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.