Co je to?
Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Co je to Scam? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Scam

Scam je zkratka pro určitou fázi HYIP – podvodného investičního programu. Ty se nabízejí především prostřednictvím internetu a jsou typické nabídkami neúměrně vysokých zisků. Pro operace s penězi využívají především elektronické peněženky.
Obvykle fungují na principu pyramidy. Investoři na vrcholu získávají výnosy z vkladů nových investorů. V momentu, kdy se investoři přestanou vyplácet, nazývají se tyto programy SCAM. SCAM i HYIP jsou ve většině státu považovány za nelegální.


Co je to Scam? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Scam se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Scam patří do kategorie Právo

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, slovo, význam, Právo, odborný výraz, synonymum, terminus technicus, vysvětlení, formulace, pojem, co to je, význam pojmu, přesný význam, Právo, co znamená, definice, slovník


Pojem Scam je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Scam ve Wikipedii

Najít výraz Scam ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Scam ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Scam ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Scam ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Scam na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Scam například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Scam? resp. co je to Scam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scam, odpověď na dotaz co je to Scam?. Víte např. kdo to je Paroháč? Znáte a víte kdo je Regent? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.