Co je to?
Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Co je to Scam? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Scam?

Scam je zkratka pro určitou fázi HYIP – podvodného investičního programu. Ty se nabízejí především prostřednictvím internetu a jsou typické nabídkami neúměrně vysokých zisků. Pro operace s penězi využívají především elektronické peněženky.
Obvykle fungují na principu pyramidy. Investoři na vrcholu získávají výnosy z vkladů nových investorů. V momentu, kdy se investoři přestanou vyplácet, nazývají se tyto programy SCAM. SCAM i HYIP jsou ve většině státu považovány za nelegální.


Co je to Scam? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Scam. Co znamená pojem Scam z kategorie Právo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Scam doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Scam se nachází v sekci Právo

Klíčová slova: terminologie, Právo, synonymum, informace, popis, přesný výraz, wiki, názvosloví, co je to Scam?, termín, slovo, odborný výraz, definice pojmu, lexikon, pojem, definice, význam slova, slovník


Pojem Scam je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Scam

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Scam ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Scam ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Scam ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Scam ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Scam ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Scam ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Scam například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Scam? resp. co označuje slovo Scam? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Scam, odpověď na dotaz co je to Scam?. Víte např. kdo to je Kamil Střihavka? Znáte a víte kdo je Daniel Farnbauer? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.