Co je to?
Definice odborného termínu, slova Unisex. Co znamená pojem Unisex z kategorie Kultura?

Co je to Unisex? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Unisex

Unisex je pojem, se kterým se nejčastěji setkáme v módě. Jako unisex je označován takový styl textilu, který se hodí pro muže i ženy, unisex móda je v tomto smyslu univerzální. Může se jednat o styl streetwear, casualwear nebo o sportovní a volnočasové oblečení. Unisex může být i kosmetika - např. deodoranty. Pojem se používá od 60. let 20. století.

Co je to Unisex? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Unisex. Co znamená pojem Unisex z kategorie Kultura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Unisex sdílejte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Unisex je v kategorii Kultura

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, Kultura, lexikon, definice pojmu, vysvětlení, termín, Kultura, formulace, heslo, pojem, terminus technicus, co znamená, přesný význam, význam slova, význam, wiki, co je to Unisex?


Pojem Unisex je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Unisex můžete dozvědět následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Unisex je pojem užívaný pro věci nezávislé na pohlaví, případně vhodné pro obě pohlaví. Výraz může být i synonymem pro genderovou slepotu.

Další informační zdroje o slovu Unisex

Zkusit najít heslo Unisex ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Unisex na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Unisex ve Wikimedia Commons

Hledat termín Unisex ve Wikislovníku

Najít slovo Unisex ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Unisex ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Unisex například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Unisex? resp. co znamená slovo Unisex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Unisex, odpověď na dotaz co je to Unisex?. Víte např. kdo to je Hampejznice? Znáte a víte kdo je Statkář? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Kultura. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.