Co je to?
Definice výrazu Unisex. Co znamená odborný pojem Unisex z kategorie Kultura?

Co to je Unisex? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Unisex

Unisex je pojem, se kterým se nejčastěji setkáme v módě. Jako unisex je označován takový styl textilu, který se hodí pro muže i ženy, unisex móda je v tomto smyslu univerzální. Může se jednat o styl streetwear, casualwear nebo o sportovní a volnočasové oblečení. Unisex může být i kosmetika - např. deodoranty. Pojem se používá od 60. let 20. století.

Co je to Unisex? Význam slova, termín, Definice výrazu Unisex. Co znamená odborný pojem Unisex z kategorie Kultura?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Unisex se nachází v sekci kultura

Klíčová slova: heslo, význam slova, popis, pojem, terminologie, wiki, co znamená, termín, odborný výraz, odborné názvosloví, formulace, slovo, kultura, význam pojmu, terminus technicus, Unisex, definice, význam


Pojem Unisex je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Unisex? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Unisex je pojem užívaný pro věci nezávislé na pohlaví, případně vhodné pro obě pohlaví. Výraz může být i synonymem pro genderovou slepotu.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít heslo Unisex ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Unisex ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Unisex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Unisex ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Unisex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Unisex ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Unisex například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Unisex? resp. jaký je přesný význam slova Unisex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Unisex, odpověď na dotaz co je to Unisex?. Víte např. kdo to je Svatá Barbora? Znáte a víte kdo je Statkář? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Unisex i v jiných kategoriích (než kultura). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.