Co je to?
Definice odborného termínu, slova Unisex. Co znamená pojem Unisex z kategorie Kultura?

Co je to Unisex? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Unisex?

Unisex je pojem, se kterým se nejčastěji setkáme v módě. Jako unisex je označován takový styl textilu, který se hodí pro muže i ženy, unisex móda je v tomto smyslu univerzální. Může se jednat o styl streetwear, casualwear nebo o sportovní a volnočasové oblečení. Unisex může být i kosmetika - např. deodoranty. Pojem se používá od 60. let 20. století.


Co je to Unisex? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Unisex. Co znamená pojem Unisex z kategorie Kultura?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Unisex? Pak se o ní podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Unisex patří do sekce Kultura

Klíčová slova: formulace, lexikon, co znamená, definice, co je to Unisex?, definice pojmu, Kultura, odborné názvosloví, terminologie, synonymum, význam slova, slovo, termín, přesný význam, slovník, odborný výraz, pojem, informace


Pojem Unisex je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Unisex?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Unisex je pojem užívaný pro věci nezávislé na pohlaví, případně vhodné pro obě pohlaví. Výraz může být i synonymem pro genderovou slepotu.

Více informací o slovu Unisex doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Unisex ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Unisex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Unisex ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Unisex ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Unisex ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Unisex ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Unisex například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Unisex? resp. co vlastně znamená slovo Unisex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Unisex, odpověď na dotaz co je to Unisex?. Víte např. kdo to je Jan Sůra? Znáte a víte kdo je Debil? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Kultura). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.