Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Co je to Nimesil? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Nimesil

Nimesil je běžně používaný lék, který působí protizánětlivě a tlumí bolest. Používá se proti bolesti zad, hlavy, při migrénách, k léčbě menstruační bolesti apod. Nimesil je pouze na lékařský předpis.


Co je to Nimesil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Nimesil? Pak se o ní podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Nimesil patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, informace, heslo, co znamená, termín, formulace, význam slova, slovník, Lékařství, odborný výraz, přesný význam, Nimesil, pojem, přesný výraz, definice, popis, terminologie


Pojem Nimesil je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Nimesil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Nimesil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Nimesil ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Nimesil na Google.cz

Vyhledat termín Nimesil ve Wikipedii

Najít termín Nimesil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimesil například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Nimesil? resp. co vlastně znamená slovo Nimesil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nimesil, odpověď na dotaz co je to Nimesil?. Víte např. kdo to je Čehún? Znáte a víte kdo je Nadčlověk? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?