Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Co je to Nimesil? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Nimesil?

Nimesil je běžně používaný lék, který působí protizánětlivě a tlumí bolest. Používá se proti bolesti zad, hlavy, při migrénách, k léčbě menstruační bolesti apod. Nimesil je pouze na lékařský předpis.


Co je to Nimesil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Nimesil je v sekci Lékařství

Klíčová slova: definice, termín, informace, přesný význam, wiki, popis, slovo, přesný výraz, terminus technicus, co je to Nimesil?, Lékařství, slovník, synonymum, formulace, co znamená, heslo, odborný výraz, definice pojmu


Pojem Nimesil je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Nimesil

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nimesil ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Nimesil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Nimesil na Youtube

Vyhledat výraz Nimesil ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Nimesil ve Wikislovníku

Hledat heslo Nimesil ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimesil například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Nimesil? resp. jaký je význam slova Nimesil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nimesil, odpověď na dotaz co je to Nimesil?. Víte např. kdo to je Druh? Znáte a víte kdo je Terence Hill? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?