Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Co je to Nimesil? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Nimesil

Nimesil je běžně používaný lék, který působí protizánětlivě a tlumí bolest. Používá se proti bolesti zad, hlavy, při migrénách, k léčbě menstruační bolesti apod. Nimesil je pouze na lékařský předpis.


Co je to Nimesil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Nimesil s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Nimesil je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice, význam, Lékařství, slovo, formulace, lexikon, pojem, termín, definice pojmu, význam slova, názvosloví, vysvětlení, Lékařství, slovník, popis, terminologie, synonymum, přesný výraz


Pojem Nimesil je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Nimesil ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Nimesil na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nimesil ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Nimesil ve Wikislovníku

Hledat pojem Nimesil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Nimesil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimesil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Nimesil? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Nimesil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nimesil, odpověď na dotaz co je to Nimesil?. Víte např. kdo to je Jezuita? Znáte a víte kdo je Account manager? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?