Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Co je to Nimesil? Význam slova

Co znamená termín Nimesil? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Nimesil je běžně používaný lék, který působí protizánětlivě a tlumí bolest. Používá se proti bolesti zad, hlavy, při migrénách, k léčbě menstruační bolesti apod. Nimesil je pouze na lékařský předpis.


Co je to Nimesil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nimesil. Co znamená odborný pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Nimesil se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: synonymum, význam, co je to Nimesil?, pojem, odborné názvosloví, názvosloví, Lékařství, lexikon, Nimesil, odborný výraz, co znamená, Lékařství, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, termín, popis, význam slova


Pojem Nimesil je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Nimesil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Nimesil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Nimesil ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Nimesil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Nimesil ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Nimesil na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimesil například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Nimesil? resp. jaký je přesný význam slova Nimesil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nimesil, odpověď na dotaz co je to Nimesil?. Víte např. kdo to je Hoggy? Znáte a víte kdo je Nadčlověk? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nimesil v jiné sekci než Lékařství. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?