Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nimesil. Co znamená pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Co je to Nimesil? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Nimesil?

Nimesil je běžně používaný lék, který působí protizánětlivě a tlumí bolest. Používá se proti bolesti zad, hlavy, při migrénách, k léčbě menstruační bolesti apod. Nimesil je pouze na lékařský předpis.


Co je to Nimesil? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nimesil. Co znamená pojem Nimesil z kategorie Lékařství?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Nimesil patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: terminus technicus, informace, heslo, vysvětlení, termín, přesný význam, názvosloví, odborný výraz, význam slova, definice pojmu, význam, odborné názvosloví, lékařství, terminologie, synonymum, lexikon, pojem, wiki


Pojem Nimesil je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Nimesil lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Nimesil ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nimesil ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Nimesil ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Nimesil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Nimesil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Nimesil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimesil například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Nimesil? resp. co vlastně znamená slovo Nimesil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nimesil, odpověď na dotaz co je to Nimesil?. Víte např. kdo to je Kariérista? Znáte a víte kdo je Terence Hill? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Nimesil hledat i v jiných kategoriích (než lékařství) Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?