Co je to?
Odborný výraz, definice slova Nimesil. Co znamená slovo Nimesil z kategorie Lékařství?

Co je Nimesil?

Co znamená termín Nimesil? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Nimesil je běžně používaný lék, který působí protizánětlivě a tlumí bolest. Používá se proti bolesti zad, hlavy, při migrénách, k léčbě menstruační bolesti apod. Nimesil je pouze na lékařský předpis.


Co je to Nimesil? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Nimesil. Co znamená slovo Nimesil z kategorie Lékařství?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (Nimesil) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Nimesil patří do kategorie lékařství

Klíčová slova: heslo, lékařství, Nimesil, termín, co znamená, wiki, slovo, formulace, co je to Nimesil?, definice pojmu, definice, názvosloví, přesný význam, význam slova, význam, přesný výraz, co to je, synonymum


Pojem Nimesil je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Nimesil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Nimesil ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Nimesil ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Nimesil na Google.cz

Hledat videa s názvem Nimesil na Youtube

Hledat heslo Nimesil ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nimesil například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit co znamená slovo Nimesil? resp. co se přesně ukrývá za slovem Nimesil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nimesil, odpověď na dotaz co je to Nimesil?. Víte např. kdo to je Josef Václav Sládek? Znáte a víte kdo je Justin Bieber? Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Nimesil v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je lékařství. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, Dobrovolní lékaři, nimesil, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?