Co je to?
Definice výrazu Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Co je Minecraft? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Minecraft?

Minecraft je velice populární počítačová hra, která si získala množství příznivců snad z celého světa. Minecraft je vyvíjená společností Mojang. Hra obsahuje různé módy a stupně obtížnosti. Je k dispozici v několika verzích.
Minecraft představuje sandboxovou hru - jinými slovy si v ní hráč může dělat, co se mu zrovna zlíbí. Svým charakterem Minecraft spadá pod adventure tématiku.


Co je to Minecraft? Význam slova, termín, Definice výrazu Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Minecraft můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Minecraft je v sekci počítače

Klíčová slova: počítače, terminus technicus, popis, význam pojmu, názvosloví, definice pojmu, přesný význam, co to je, terminologie, wiki, odborný výraz, význam, informace, přesný výraz, Minecraft, definice, co je to Minecraft?, význam slova


Pojem Minecraft je v kategorii počítače, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Minecraft dozvíte následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v programovacím jazyce Java. Byla vyvinuta v roce 2009 švédským vývojářem Markusem Perssonem, známým též pod přezdívkou Notch. Spolu s hrou založil společnost Mojang, která hru stále vyvíjí, a to i přesto, že ji v roce 2014 od Markuse Perssona odkoupila za 2,3 miliard amerických dolarů společnost Microsoft. Celý herní svět se skládá z kostek, které představují nejrůznější materiály s různorodými vlastnostmi. Hru lze hrát v režimu singleplayer (hra pro jednoho hráče), nebo multiplayer (hra pro více hráčů).

Jiné informační zdroje o pojmu Minecraft

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Minecraft ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Minecraft ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Minecraft ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Minecraft ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Minecraft ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Minecraft ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Minecraft například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Minecraft? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Minecraft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Minecraft, odpověď na dotaz co je to Minecraft?. Víte např. kdo to je Čert? Znáte a víte kdo je Lingvista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než počítače. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.