Co je to?
Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Co je to Minecraft? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Minecraft?

Minecraft je velice populární počítačová hra, která si získala množství příznivců snad z celého světa. Minecraft je vyvíjená společností Mojang. Hra obsahuje různé módy a stupně obtížnosti. Je k dispozici v několika verzích.
Minecraft představuje sandboxovou hru - jinými slovy si v ní hráč může dělat, co se mu zrovna zlíbí. Svým charakterem Minecraft spadá pod adventure tématiku.


Co je to Minecraft? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Minecraft s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Minecraft je v kategorii Počítače

Klíčová slova: definice pojmu, význam slova, odborné názvosloví, informace, terminus technicus, co je to Minecraft?, názvosloví, vysvětlení, synonymum, popis, Minecraft, Počítače, heslo, slovník, význam, přesný význam, definice, Počítače


Pojem Minecraft je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co označuje termín Minecraft? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v programovacím jazyce Java. Byla vyvinuta v roce 2009 švédským vývojářem Markusem Perssonem, známým též pod přezdívkou Notch. Spolu s hrou založil společnost Mojang, která hru stále vyvíjí, a to i přesto, že ji v roce 2014 od Markuse Perssona odkoupila za 2,3 miliard amerických dolarů společnost Microsoft. Celý herní svět se skládá z kostek, které představují nejrůznější materiály s různorodými vlastnostmi. Hru lze hrát v režimu singleplayer (hra pro jednoho hráče), nebo multiplayer (hra pro více hráčů).

Jiné zdroje informací o pojmu Minecraft

Najít pojem Minecraft ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Minecraft ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Minecraft na Google.cz

Najít termín Minecraft ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Minecraft ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Minecraft na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Minecraft například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Minecraft? resp. jaká je definice termínu Minecraft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Minecraft, odpověď na dotaz co je to Minecraft?. Víte např. kdo to je Ivan Gašparovič? Znáte a víte kdo je Lingvista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.