Co je to?
Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Co je to Minecraft? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Minecraft

Minecraft je velice populární počítačová hra, která si získala množství příznivců snad z celého světa. Minecraft je vyvíjená společností Mojang. Hra obsahuje různé módy a stupně obtížnosti. Je k dispozici v několika verzích.
Minecraft představuje sandboxovou hru - jinými slovy si v ní hráč může dělat, co se mu zrovna zlíbí. Svým charakterem Minecraft spadá pod adventure tématiku.


Co je to Minecraft? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Minecraft. Co znamená odborný pojem Minecraft z kategorie Počítače?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Minecraft) můžete sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Minecraft patří do kategorie Počítače

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, vysvětlení, informace, slovník, terminologie, význam slova, definice, význam, co to je, odborný výraz, Minecraft, co znamená, synonymum, terminus technicus, termín, význam pojmu, názvosloví


Pojem Minecraft je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Minecraft?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Minecraft je počítačová hra, která se odehrává v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Hra je napsaná v programovacím jazyce Java. Byla vyvinuta v roce 2009 švédským vývojářem Markusem Perssonem, známým též pod přezdívkou Notch. Spolu s hrou založil společnost Mojang, která hru stále vyvíjí, a to i přesto, že ji v roce 2014 od Markuse Perssona odkoupila za 2,3 miliard amerických dolarů společnost Microsoft. Celý herní svět se skládá z kostek, které představují nejrůznější materiály s různorodými vlastnostmi. Hru lze hrát v režimu singleplayer (hra pro jednoho hráče), nebo multiplayer (hra pro více hráčů).

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz Minecraft na Google.cz

Zkusit najít termín Minecraft ve Wikislovníku

Hledat termín Minecraft ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Minecraft ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Minecraft ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Minecraft na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Minecraft například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Minecraft? resp. co se skrývá pod slovem Minecraft? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Minecraft, odpověď na dotaz co je to Minecraft?. Víte např. kdo to je Karel Jaromír Erben? Znáte a víte kdo je Neurotik? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Minecraft hledat i v jiných kategoriích (než Počítače) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.