Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cuvée. Co znamená odborný pojem Cuvée z kategorie Nápoje?

Co je to Cuvée? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Cuvée

Cuvée (někdy též označované jako kupáž) je typ vína smíchaného ze dvou nebo více odrůd,což by mělo být na etiketě řádně označeno četně názvu a podílu dané odrůdy v nápoji.


Co je to Cuvée? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cuvée. Co znamená odborný pojem Cuvée z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Cuvée) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cuvée patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: terminologie, Nápoje, Nápoje, co to je, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, slovník, informace, pojem, terminus technicus, definice pojmu, definice, heslo, odborné názvosloví, lexikon, formulace, co je to Cuvée?


Pojem Cuvée je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Cuvée? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Cuvée je označení vína, které se připravuje smícháním několika odrůd hroznů, rmutů nebo moštů dohromady. Scelování vín pomáhá k dosažení harmonie konečného produktu, aby byl celkový dojem vína lepší. Cuvée může být smíchané z více než dvou odrůd, tehdy se však na etiketě vyznačuje procento jednotlivých odrůd. Název Cuvée pochází z francouzského slova cuve (nádoba, káď).

Pro další informace o termínu Cuvée zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cuvée ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cuvée ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Cuvée ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Cuvée ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Cuvée ve vyhledávači Qwant

Najít termín Cuvée ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Cuvée například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Cuvée? resp. co vlastně znamená slovo Cuvée? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cuvée, odpověď na dotaz co je to Cuvée?. Víte např. kdo to je Sociální pracovník? Znáte a víte kdo je Chiropraktik? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nápoje). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.