Co je to?
Definice výrazu Týrání zvířat. Co znamená odborný pojem Týrání zvířat z kategorie Právo?

Co to je Týrání zvířat? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Týrání zvířat?

Týrání zvířat je pojmenování takového jednání člověka, které vede k ubližování zvířeti, zhoršení jeho podmínek k životu, strádání a zabránění prožití plnohodnotného života. Taková činnost může být prováděna jak vědomě, tak nevědomky.
Jako týrání se většinou označuje trvalé poškození zvířete nebo jeho usmrcení útokem nebo zanedbáním péče. V mnoha zemích se týrání zvířete posuzuje jako trestný čin, který může být potrestán i odnětím svobody.


Co je to Týrání zvířat? Význam slova, termín, Definice výrazu Týrání zvířat. Co znamená odborný pojem Týrání zvířat z kategorie Právo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Týrání zvířat patří do kategorie Právo

Klíčová slova: přesný výraz, definice, wiki, odborné názvosloví, význam pojmu, odborný výraz, význam, Právo, co znamená, Týrání zvířat, formulace, co to je, terminus technicus, co je to Týrání zvířat?, synonymum, Právo, termín, přesný význam


Pojem Týrání zvířat je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Týrání zvířat

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Týrání zvířat ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Týrání zvířat ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Týrání zvířat ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Týrání zvířat ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Týrání zvířat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Týrání zvířat ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Týrání zvířat například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Týrání zvířat? resp. co se skrývá pod slovem Týrání zvířat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Týrání zvířat, odpověď na dotaz co je to Týrání zvířat?. Víte např. kdo to je Génius? Znáte a víte kdo je Zbojník? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Právo. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.