Co je to?
Odborný výraz, definice slova Mild-hybrid. Co znamená pojem Mild-hybrid z kategorie Technika?

Co je Mild-hybrid? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Mild-hybrid?

Mild-hybrid je termín, který se používá pro takový typ auta, které má ve své výbavě systém, spojující spalovací motor s elektromotorem. Většinou se jedná o 48V. Výhodou této kombinace je to, že při brzdění nebo zpomalování umí rekuperovat energii kinetickou, a tu poté využije k dobití baterie a pohonu vozu. Od jiných druhů hybridů se mild-hybrid liší tím, že baterie má o něco nižší kapacitu, a proto nemůže sloužit jako samostatný pohon vozu. Je tedy spíše podporou stávajícího motoru na benzín nebo na naftu, který je u vozidla stále hlavním pohonem. Je tedy na pomezí mezi elektrickým a spalovacím motorem, ale blíže je tomu spalovacímu.
Nespoléhá tedy na čistě elektrický dojezd, nemůže získat elektrickou značku a nelze na něj uplatňovat výhody, které se týkají elektromobility. Další předností je nižší cena, váha a také ne tak vysoká konstrukční náročnost. Muže být využit také k malému snížení emisí. Mild-hybrid nemívá zásadní problémy nebo závady, proto je poměrně oblíbený.


Co je to Mild-hybrid? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Mild-hybrid. Co znamená pojem Mild-hybrid z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mild-hybrid s přáteli a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Mild-hybrid se nachází v sekci technika

Klíčová slova: termín, pojem, odborný výraz, synonymum, definice pojmu, co je to Mild-hybrid?, slovo, názvosloví, přesný výraz, wiki, odborné názvosloví, technika, co to je, heslo, lexikon, význam slova, co znamená, terminologie


Pojem Mild-hybrid je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Mild-hybrid v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Mild-hybrid ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Mild-hybrid ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Mild-hybrid ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Mild-hybrid ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Mild-hybrid ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mild-hybrid ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mild-hybrid například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Mild-hybrid? resp. co se skrývá pod slovem Mild-hybrid? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mild-hybrid, odpověď na dotaz co je to Mild-hybrid?. Víte např. kdo to je DTP operátor? Znáte a víte kdo je Slávka Budínová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Mild-hybrid i v jiné sekci než v technika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.