Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rozdvojená osobnost

Rozdvojená osobnost je laické označení duševního onemocnění známého jako schizofrenie. Postižená osoba trpí poruchami vnímání reality, chová se neobvykle, mohou se objevit halucinace. Projevy jsou u každého nemocného odlišné, proto je obtížné schizofrenii správně diagnostikovat. Pojem rozdvojená osobnost vychází právě z odlišného vnímání reality, kdy se nemocná osoba může chovat, jako by najednou byla někým jiným.


Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Rozdvojená osobnost patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovník, terminologie, definice, co znamená, co to je, informace, odborný výraz, význam slova, vysvětlení, přesný význam, Psychologie, wiki, termín, formulace, co je to Rozdvojená osobnost?, terminus technicus, význam


Pojem Rozdvojená osobnost je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Rozdvojená osobnost ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Rozdvojená osobnost ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Rozdvojená osobnost ve Wikislovníku

Hledat heslo Rozdvojená osobnost ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Rozdvojená osobnost na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rozdvojená osobnost ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rozdvojená osobnost například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Rozdvojená osobnost? resp. co znamená výraz Rozdvojená osobnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rozdvojená osobnost, odpověď na dotaz co je to Rozdvojená osobnost?. Víte např. kdo to je Tomáš Klus? Znáte a víte kdo je Blbec? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Psychologie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.