Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Rozdvojená osobnost?

Rozdvojená osobnost je laické označení duševního onemocnění známého jako schizofrenie. Postižená osoba trpí poruchami vnímání reality, chová se neobvykle, mohou se objevit halucinace. Projevy jsou u každého nemocného odlišné, proto je obtížné schizofrenii správně diagnostikovat. Pojem rozdvojená osobnost vychází právě z odlišného vnímání reality, kdy se nemocná osoba může chovat, jako by najednou byla někým jiným.


Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rozdvojená osobnost je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: význam pojmu, termín, vysvětlení, co to je, význam slova, Rozdvojená osobnost, lexikon, slovo, synonymum, heslo, názvosloví, Psychologie, wiki, terminologie, terminus technicus, význam, přesný význam, slovník


Pojem Rozdvojená osobnost je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rozdvojená osobnost ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Rozdvojená osobnost na Google.cz

Zkusit najít heslo Rozdvojená osobnost ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Rozdvojená osobnost ve Wikipedii

Hledat výraz Rozdvojená osobnost ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rozdvojená osobnost ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rozdvojená osobnost například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Rozdvojená osobnost? resp. co znamená slovo Rozdvojená osobnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rozdvojená osobnost, odpověď na dotaz co je to Rozdvojená osobnost?. Víte např. kdo to je Textař? Znáte a víte kdo je Bastard? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Psychologie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.