Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Rozdvojená osobnost

Rozdvojená osobnost je laické označení duševního onemocnění známého jako schizofrenie. Postižená osoba trpí poruchami vnímání reality, chová se neobvykle, mohou se objevit halucinace. Projevy jsou u každého nemocného odlišné, proto je obtížné schizofrenii správně diagnostikovat. Pojem rozdvojená osobnost vychází právě z odlišného vnímání reality, kdy se nemocná osoba může chovat, jako by najednou byla někým jiným.


Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Rozdvojená osobnost? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Rozdvojená osobnost patří do sekce Psychologie

Klíčová slova: terminus technicus, heslo, wiki, Psychologie, odborné názvosloví, Rozdvojená osobnost, přesný význam, co to je, informace, co je to Rozdvojená osobnost?, Psychologie, význam, názvosloví, terminologie, přesný výraz, slovo, definice, význam pojmu


Pojem Rozdvojená osobnost je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat výraz Rozdvojená osobnost ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Rozdvojená osobnost ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Rozdvojená osobnost ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Rozdvojená osobnost ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rozdvojená osobnost ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Rozdvojená osobnost na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rozdvojená osobnost například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Rozdvojená osobnost? resp. co se přesně ukrývá za slovem Rozdvojená osobnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rozdvojená osobnost, odpověď na dotaz co je to Rozdvojená osobnost?. Víte např. kdo to je Levi Strauss? Znáte a víte kdo je Blbec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Psychologie). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.