Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Rozdvojená osobnost?

Rozdvojená osobnost je laické označení duševního onemocnění známého jako schizofrenie. Postižená osoba trpí poruchami vnímání reality, chová se neobvykle, mohou se objevit halucinace. Projevy jsou u každého nemocného odlišné, proto je obtížné schizofrenii správně diagnostikovat. Pojem rozdvojená osobnost vychází právě z odlišného vnímání reality, kdy se nemocná osoba může chovat, jako by najednou byla někým jiným.


Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Rozdvojená osobnost doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Rozdvojená osobnost se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: Psychologie, definice pojmu, Psychologie, vysvětlení, přesný výraz, heslo, terminologie, význam pojmu, pojem, synonymum, slovník, informace, Rozdvojená osobnost, co to je, slovo, definice, terminus technicus, popis


Pojem Rozdvojená osobnost je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Rozdvojená osobnost na Google.cz

Najít pojem Rozdvojená osobnost ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Rozdvojená osobnost ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rozdvojená osobnost ve Wikimedia Commons

Hledat termín Rozdvojená osobnost ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Rozdvojená osobnost ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rozdvojená osobnost například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Rozdvojená osobnost? resp. jaký je přesný význam slova Rozdvojená osobnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rozdvojená osobnost, odpověď na dotaz co je to Rozdvojená osobnost?. Víte např. kdo to je Plánovač výroby? Znáte a víte kdo je Retard? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Rozdvojená osobnost hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.