Co je to?
Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Rozdvojená osobnost?

Rozdvojená osobnost je laické označení duševního onemocnění známého jako schizofrenie. Postižená osoba trpí poruchami vnímání reality, chová se neobvykle, mohou se objevit halucinace. Projevy jsou u každého nemocného odlišné, proto je obtížné schizofrenii správně diagnostikovat. Pojem rozdvojená osobnost vychází právě z odlišného vnímání reality, kdy se nemocná osoba může chovat, jako by najednou byla někým jiným.


Co je to Rozdvojená osobnost? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Rozdvojená osobnost. Co znamená pojem Rozdvojená osobnost z kategorie Psychologie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Rozdvojená osobnost můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Rozdvojená osobnost je v sekci Psychologie

Klíčová slova: wiki, terminus technicus, přesný význam, význam slova, slovník, co to je, odborný výraz, pojem, co znamená, popis, slovo, formulace, odborné názvosloví, terminologie, termín, co je to Rozdvojená osobnost?, vysvětlení, přesný výraz


Pojem Rozdvojená osobnost je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Rozdvojená osobnost ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Rozdvojená osobnost ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rozdvojená osobnost ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Rozdvojená osobnost na Youtube

Vyhledat výraz Rozdvojená osobnost ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Rozdvojená osobnost ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rozdvojená osobnost například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Rozdvojená osobnost? resp. co přesně znamená slovo Rozdvojená osobnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rozdvojená osobnost, odpověď na dotaz co je to Rozdvojená osobnost?. Víte např. kdo to je Environmentalista? Znáte a víte kdo je Bastard? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Rozdvojená osobnost i v jiných kategoriích (než Psychologie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.