Co je to?
Výraz, termín, definice slova IronKey. Co znamená odborný pojem IronKey z kategorie Software?

Co je to IronKey? Význam slova

Co znamená termín IronKey? Vysvětlení pojmu, definice hesla

IronKey je USB disk, který svému majiteli umožní bezpečně používat data i internet v neznámých prostředích, například na veřejných Wi-Fi, v internetových kavárnách a jiných. Data jsou chráněna prostřednictvím HW šifrování. Celý proces probíhá jen přetahováním souborů.
IronKey nemá požadavky na software nebo ovladače. Je vybaven aktivním štítem proti malware a virům.


Co je to IronKey? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova IronKey. Co znamená odborný pojem IronKey z kategorie Software?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu IronKey doporučujeme sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín IronKey se nachází v sekci software

Klíčová slova: co znamená, odborné názvosloví, přesný význam, terminus technicus, software, popis, názvosloví, definice, význam slova, vysvětlení, lexikon, význam, pojem, informace, termín, odborný výraz, přesný výraz, co je to IronKey?


Pojem IronKey je v kategorii software, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo IronKey ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín IronKey ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem IronKey na Youtube

Zkusit najít termín IronKey na Google.cz

Zkusit najít heslo IronKey ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo IronKey ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo IronKey například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste zjistili co znamená IronKey? resp. co se vlastně skrývá pod slovem IronKey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IronKey, odpověď na dotaz co je to IronKey?. Víte např. kdo to je Nohsled? Znáte a víte kdo je Rosamund Pike? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu IronKey i v jiných kategoriích (než software). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.