Co je to?
Výraz, termín, definice slova IronKey. Co znamená odborný pojem IronKey z kategorie Software?

Co je to IronKey? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu IronKey?

IronKey je USB disk, který svému majiteli umožní bezpečně používat data i internet v neznámých prostředích, například na veřejných Wi-Fi, v internetových kavárnách a jiných. Data jsou chráněna prostřednictvím HW šifrování. Celý proces probíhá jen přetahováním souborů.
IronKey nemá požadavky na software nebo ovladače. Je vybaven aktivním štítem proti malware a virům.


Co je to IronKey? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova IronKey. Co znamená odborný pojem IronKey z kategorie Software?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo IronKey patří do kategorie software

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, odborné názvosloví, formulace, co to je, slovo, IronKey, software, terminus technicus, pojem, synonymum, názvosloví, definice, co znamená, význam slova, popis, lexikon, přesný význam


Pojem IronKey je v kategorii software, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu IronKey lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz IronKey ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem IronKey ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IronKey ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín IronKey ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo IronKey na Google.cz

Vyhledat slovo IronKey ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo IronKey například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je IronKey? resp. co se vlastně skrývá pod slovem IronKey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IronKey, odpověď na dotaz co je to IronKey?. Víte např. kdo to je Johny Machette? Znáte a víte kdo je Lady Gaga? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín IronKey hledat i v jiných kategoriích (než software) Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.