Co je to?
Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Co je IronKey?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu IronKey

IronKey je USB disk, který svému majiteli umožní bezpečně používat data i internet v neznámých prostředích, například na veřejných Wi-Fi, v internetových kavárnách a jiných. Data jsou chráněna prostřednictvím HW šifrování. Celý proces probíhá jen přetahováním souborů.
IronKey nemá požadavky na software nebo ovladače. Je vybaven aktivním štítem proti malware a virům.


Co je to IronKey? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova IronKey sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz IronKey patří do sekce software

Klíčová slova: pojem, software, význam pojmu, wiki, terminologie, význam, synonymum, slovník, formulace, definice, definice pojmu, IronKey, termín, co to je, slovo, přesný význam, co je to IronKey?, vysvětlení


Pojem IronKey je v kategorii software, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat výraz IronKey ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo IronKey ve Wikipedii

Vyhledat termín IronKey ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem IronKey na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IronKey ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem IronKey ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo IronKey například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo IronKey? resp. co je to IronKey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IronKey, odpověď na dotaz co je to IronKey?. Víte např. kdo to je Tomáš Halík? Znáte a víte kdo je Josef Bernard? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, Aplikace v mobilu, ironKey, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.