Co je to?
Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Co je to IronKey? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova IronKey?

IronKey je USB disk, který svému majiteli umožní bezpečně používat data i internet v neznámých prostředích, například na veřejných Wi-Fi, v internetových kavárnách a jiných. Data jsou chráněna prostřednictvím HW šifrování. Celý proces probíhá jen přetahováním souborů.
IronKey nemá požadavky na software nebo ovladače. Je vybaven aktivním štítem proti malware a virům.


Co je to IronKey? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova IronKey? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem IronKey je v kategorii Software

Klíčová slova: co to je, slovo, synonymum, heslo, význam pojmu, přesný význam, formulace, Software, terminologie, informace, definice pojmu, názvosloví, pojem, terminus technicus, lexikon, co je to IronKey?, Software, odborné názvosloví


Pojem IronKey je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat slovo IronKey ve Wikislovníku

Vyhledat slovo IronKey ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IronKey ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz IronKey ve vyhledávači Yandex

Najít heslo IronKey ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem IronKey ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo IronKey například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova IronKey? resp. co se skrývá pod slovem IronKey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IronKey, odpověď na dotaz co je to IronKey?. Víte např. kdo to je Harlekýn? Znáte a víte kdo je Nefritový císař? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín IronKey hledat i v jiných kategoriích (než Software) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.