Co je to?
Odborný výraz, definice slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Co je IronKey? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla IronKey?

IronKey je USB disk, který svému majiteli umožní bezpečně používat data i internet v neznámých prostředích, například na veřejných Wi-Fi, v internetových kavárnách a jiných. Data jsou chráněna prostřednictvím HW šifrování. Celý proces probíhá jen přetahováním souborů.
IronKey nemá požadavky na software nebo ovladače. Je vybaven aktivním štítem proti malware a virům.


Co je to IronKey? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text IronKey s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz IronKey se nachází v sekci software

Klíčová slova: heslo, IronKey, terminus technicus, formulace, informace, odborné názvosloví, definice pojmu, slovo, význam, popis, vysvětlení, definice, wiki, termín, software, pojem, co znamená, význam pojmu


Pojem IronKey je v kategorii software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IronKey ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín IronKey ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít IronKey ve Wikislovníku

Vyhledat termín IronKey na Google.cz

Najít heslo IronKey ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem IronKey ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo IronKey například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu IronKey? resp. co vlastně znamená slovo IronKey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IronKey, odpověď na dotaz co je to IronKey?. Víte např. kdo to je Halsey? Znáte a víte kdo je Jakub Vadlejch? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo IronKey i v jiné části webu než je kategorie software. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.