Co je to?
Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Co je to IronKey? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu IronKey?

IronKey je USB disk, který svému majiteli umožní bezpečně používat data i internet v neznámých prostředích, například na veřejných Wi-Fi, v internetových kavárnách a jiných. Data jsou chráněna prostřednictvím HW šifrování. Celý proces probíhá jen přetahováním souborů.
IronKey nemá požadavky na software nebo ovladače. Je vybaven aktivním štítem proti malware a virům.


Co je to IronKey? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem IronKey je v kategorii Software

Klíčová slova: termín, definice pojmu, formulace, názvosloví, odborné názvosloví, význam slova, lexikon, Software, co je to IronKey?, co znamená, synonymum, pojem, IronKey, terminologie, slovník, Software, význam, vysvětlení


Pojem IronKey je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo IronKey ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo IronKey na Google.cz

Hledat videa s názvem IronKey na Youtube

Vyhledat slovo IronKey ve Wikipedii

Zkusit najít pojem IronKey ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem IronKey ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo IronKey například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to IronKey? resp. co to je IronKey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IronKey, odpověď na dotaz co je to IronKey?. Víte např. kdo to je Premiér? Znáte a víte kdo je Jiří Hynek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.