Co je to?
Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Co je to IronKey? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu IronKey?

IronKey je USB disk, který svému majiteli umožní bezpečně používat data i internet v neznámých prostředích, například na veřejných Wi-Fi, v internetových kavárnách a jiných. Data jsou chráněna prostřednictvím HW šifrování. Celý proces probíhá jen přetahováním souborů.
IronKey nemá požadavky na software nebo ovladače. Je vybaven aktivním štítem proti malware a virům.


Co je to IronKey? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem IronKey s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo IronKey patří do kategorie Software

Klíčová slova: názvosloví, lexikon, odborné názvosloví, popis, wiki, formulace, synonymum, co je to IronKey?, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, význam slova, IronKey, přesný význam, terminus technicus, definice, informace


Pojem IronKey je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo IronKey ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz IronKey ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín IronKey ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IronKey ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín IronKey ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem IronKey ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo IronKey například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je IronKey? resp. jaká je definice termínu IronKey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IronKey, odpověď na dotaz co je to IronKey?. Víte např. kdo to je Claude Debussy? Znáte a víte kdo je Napolen Bonaparte? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Software). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.