Co je to?
Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Co je to IronKey? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu IronKey?

IronKey je USB disk, který svému majiteli umožní bezpečně používat data i internet v neznámých prostředích, například na veřejných Wi-Fi, v internetových kavárnách a jiných. Data jsou chráněna prostřednictvím HW šifrování. Celý proces probíhá jen přetahováním souborů.
IronKey nemá požadavky na software nebo ovladače. Je vybaven aktivním štítem proti malware a virům.


Co je to IronKey? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova IronKey. Co znamená pojem IronKey z kategorie Software?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu IronKey se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín IronKey se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: Software, odborné názvosloví, informace, slovo, vysvětlení, co znamená, přesný význam, definice, co je to IronKey?, přesný výraz, co to je, význam, IronKey, termín, terminologie, synonymum, odborný výraz, pojem


Pojem IronKey je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz IronKey ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem IronKey ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo IronKey ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo IronKey ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo IronKey ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo IronKey ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo IronKey například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova IronKey? resp. co je to IronKey? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu IronKey, odpověď na dotaz co je to IronKey?. Víte např. kdo to je Dyslektik? Znáte a víte kdo je Nefritový císař? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu IronKey i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.