Co je to?
Definice výrazu, termínu Estragon. Co znamená odborný pojem Estragon z kategorie Jídlo?

Co je Estragon? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Estragon?

Estragon je druh pelyňku, celým názvem pelyněk estragon či pelyněk kozalec. Není hořký jako pravý pelyněk, chuť je spíše sladkohořká a hřejivá a objevují se v ní i stopy pepře a anýzu. Estragon je ceněn pro pozitivní účinky na trávicí systém a také jako tonikum.
Jeho využití je široké, ale nejznámější je estragon v potravinářství, kde se využívá nejvíce ve francouzské kuchyni. Estragonem je možno kořenit jak maso a ryby, tak i polévky a omáčky a je zásadní složkou estragonového octa.


Co je to Estragon? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Estragon. Co znamená odborný pojem Estragon z kategorie Jídlo?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Estragon s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Estragon je v kategorii jídlo

Klíčová slova: jídlo, vysvětlení, co je to Estragon?, slovník, odborné názvosloví, terminologie, definice pojmu, wiki, popis, definice, termín, význam slova, heslo, názvosloví, pojem, odborný výraz, terminus technicus, Estragon


Pojem Estragon je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Estragon? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Pelyněk estragon (Artemisia dracunculus), též zvaný pelyněk kozalec, je rostlina z čeledi hvězdnicovité (Asteraceae). Používá se již od starověku jako léčivá rostlina, dále též jako koření.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Estragon ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Estragon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Estragon ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Estragon na Youtube

Vyhledat pojem Estragon ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Estragon na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Estragon například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Estragon? resp. co vlastně znamená slovo Estragon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Estragon, odpověď na dotaz co je to Estragon?. Víte např. kdo to je Marek Ztracený? Znáte a víte kdo je Lakomec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Estragon i v jiné kategorii než v jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.