Co je to?
Definice výrazu Estragon. Co znamená odborný pojem Estragon z kategorie Jídlo?

Co to je Estragon? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Estragon?

Estragon je druh pelyňku, celým názvem pelyněk estragon či pelyněk kozalec. Není hořký jako pravý pelyněk, chuť je spíše sladkohořká a hřejivá a objevují se v ní i stopy pepře a anýzu. Estragon je ceněn pro pozitivní účinky na trávicí systém a také jako tonikum.
Jeho využití je široké, ale nejznámější je estragon v potravinářství, kde se využívá nejvíce ve francouzské kuchyni. Estragonem je možno kořenit jak maso a ryby, tak i polévky a omáčky a je zásadní složkou estragonového octa.


Co je to Estragon? Význam slova, termín, Definice výrazu Estragon. Co znamená odborný pojem Estragon z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Estragon se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Estragon patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, slovník, odborný výraz, pojem, heslo, Estragon, názvosloví, co to je, termín, informace, co je to Estragon?, význam slova, synonymum, definice pojmu, význam, Jídlo


Pojem Estragon je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Estragon? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Pelyněk estragon (Artemisia dracunculus), též zvaný pelyněk kozalec, je rostlina z čeledi hvězdnicovité (Asteraceae). Používá se již od starověku jako léčivá rostlina, dále též jako koření.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Estragon ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Estragon na Youtube

Hledat pojem Estragon ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Estragon na Google.cz

Zkusit najít termín Estragon ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Estragon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Estragon například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Estragon? resp. co vlastně znamená slovo Estragon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Estragon, odpověď na dotaz co je to Estragon?. Víte např. kdo to je Matyáš Korvín? Znáte a víte kdo je Štěpán Cháb? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.