Co je to?
Definice výrazu Estragon. Co znamená odborný pojem Estragon z kategorie Jídlo?

Co to je Estragon? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Estragon

Estragon je druh pelyňku, celým názvem pelyněk estragon či pelyněk kozalec. Není hořký jako pravý pelyněk, chuť je spíše sladkohořká a hřejivá a objevují se v ní i stopy pepře a anýzu. Estragon je ceněn pro pozitivní účinky na trávicí systém a také jako tonikum.
Jeho využití je široké, ale nejznámější je estragon v potravinářství, kde se využívá nejvíce ve francouzské kuchyni. Estragonem je možno kořenit jak maso a ryby, tak i polévky a omáčky a je zásadní složkou estragonového octa.


Co je to Estragon? Význam slova, termín, Definice výrazu Estragon. Co znamená odborný pojem Estragon z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Estragon je v sekci Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, heslo, přesný výraz, co je to Estragon?, definice, Jídlo, pojem, význam slova, wiki, formulace, terminologie, význam, informace, názvosloví, terminus technicus, co to je, Estragon, termín


Pojem Estragon je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Estragon zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Estragon ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Estragon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít heslo Estragon ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Estragon na Google.cz

Zkusit najít slovo Estragon ve Wikipedii

Hledat pojem Estragon ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Estragon například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Estragon? resp. jaký je přesný význam slova Estragon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Estragon, odpověď na dotaz co je to Estragon?. Víte např. kdo to je Mukl? Znáte a víte kdo je Štěpán Cháb? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Estragon hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.